عملیات حمل و نقل گناه در مورد

Category: آرکانساس Comments: No comments

یک هیئت منصفه فدرال بررسی کمتر از دو ساعت در روز شنبه قبل از پیدا کردن اریک اسکات Kindley یک زندانی سابق حمل و نقل افسر به جرم سوء استفاده جنسی دو زن را به عنوان او سوار آنها را در سراسر آرکانزاس به خارج از زندان های دولت در سال 2014 و 2017.

52 ساله در کالیفرنیا مرد به اتهام دو فقره تجاوز به زنان و حقوق مدنی — با وادار کردن یک زن به انجام رابطه جنسی دهانی و دیجیتالی تجاوز دیگر در حالی که گرفتن سینه او. دومین زن شهادت داد که او سعی کردم به زور به انجام رابطه جنسی دهانی در او را به عنوان به خوبی, اما او فریاد می زند ناشی از چراغ آمده در این نزدیکی هست و او را وادار به عقب بر گردیم به او ون.

Kindley بود نیز به اعدام محکوم و یک سوم هزینه با استفاده از یک اسلحه گرم به انجام حمله به زن دوم. او گفت که او بارها و بارها قرار داده شده دست خود را بر روی تفنگ خود را در جلد چرمی قرار دادن که میپوشید در ران و او گفت: “این فقط طول می کشد یک گلوله به سر.”

هر دو نفر حمله در شب زمانی که آنها به تنهایی و با Kindley در خود طفره رفتن کاروان قبل یا بعد از او برداشت دیگر زندانیان در multiday حمل و نقل. هر دو گفت که او ساخته شده آنها را به حرکت از یک ردیف سوم از ون به ردیف دوم سمت راست پشت سر او بنابراین او می تواند آنها را بیش از خود را در آینه در حالی که او صحبت گسترده در مورد رابطه جنسی و خواسته آنها صمیمی به سوالات آنها نمی خواهید به آنها پاسخ دهید.

هر دو نفر محدود در آن زمان با دستبند و پا و قید و دور کمر زنجیره ای.

در یک محاکمه با حضور هیئت منصفه که از روز دوشنبه شروع در لیتل راک دادگاه از رئیس ایالات متحده در منطقه قاضی D. قیمت مارشال جونیور, زنان گفت که زمانی که از آنها خواسته Kindley را به یک حمام توقف او را با استفاده از تلفن همراه خود برای تماس با نزدیکترین زندان و دریافت مجوز به یک زندانی برای استراحت حمام. سپس به آنها گفت: او را به چشم پوشی از GPS خود و تظاهر به از دست در پشت جاده ها و در نهایت کشیدن و پارکینگ در مناطق تاریک به نظر می رسد که جدا شده است.

اولین زن شهادت داد که او اجازه نداد او اما raped او در ون بدون از بین بردن او را با دستبند و سپس او را سوار به یک زندان جایی که او برگزار شد یک شبه. رسید در بر داشت سال بعد در جستجوی Kindley خانه نشان داد Feb. 16, 2014, حمله اتفاق افتاده است در جایی در امتداد یک مسیر کشیده است که از پرسکات به Greenbrier.

زن دوم گفت: هیئت منصفه که Kindley uncuffed یکی از دست او به او اجازه دهد به جلو و پایین ساق او و ادرار کردن, اما پس از آن انداخت و او را در برابر طرف ون و ضرب و شتم او. FBI ردیابی محل تلفن همراه خود را در زمان که assault on Jan. 28, 2017 به یک منطقه در نزدیکی اتکینز و شرق Russellville پاپ در شهرستان که در آن پرونده نشان داد که ون در حال حرکت بود به آرامی و یا نه در همه حدود 43 دقیقه.

زنان گفت: آنها نمی گزارش او در طول توقف در دیگر زندانهای زیرا آنها معتقد بودند او یک مامور اجرای قانون بود که دوستان با دیگر افسران در زندان و که آنها نمی خواهد باور.

در طول بسته شدن استدلال پنج شنبه, وکیل مدافع جان وسلی سالن جونیور منصفه گفت که زنان شهادت “صدا اسکریپت” که وجود دارد “سوراخ” در مورد دولت و این که “این مورد درست نیست باور.”

دستیار آمریکا وکیل فرا طلا از واشنگتن گفت: هیئت منصفه که Kindley “بود و شمارش در این واقعیت است که هیچ کس می گذرد به توجه به این زنان” به این دلیل که آنها صرف زندانیان “را به عنوان اگر آنها نبودند و حتی انسان است.” اما او گفت که او نمی تعداد آنها در نهایت با گفتن داستان خود را “و او قطعا نمی توانند در این سفر یکی یکی از در سراسر کشور” به شهادت علیه او.

به عنوان یک حمل و نقل خصوصی افسر استخدام زندان به زندانیان را از یک شهرستان که در آن آنها تا به حال دستگیر شده و به زندان های دیگر حوزه قضایی که صادر کرده است دستگیری حکم Kindley نبود تنظیم شده است. او متعلق به شرکت خود را — به عنوان عامل دادگاه Services Inc. از سال 2002 تا 2013 و پس از آن به عنوان گروه 6 LLC, انجام کسب و کار به عنوان عملیات ویژه گروه از سال 2013 تا دستگیری وی در تاریخ 1 ژوئن 2017.

او نیاز به سفر با یک زن به عنوان دیگر مأموران اجرای قانون شهادت آنها به طور معمول انجام دهید در حالی که حمل و نقل زندانیان زن برای محافظت از خود را از مسئولیت و برای محافظت از زندانیان.

اما هیئت منصفه نشان داده شد, عکس از صندلی مسافر از Kindley ون که در آن او نگه داشته نعناع-کلاه سبز در زیرسری و زرد شال گردن آویخته در اطراف آن ظاهر می شود از طریق پنجره های رنگی است که او همراه بود توسط یک افسر زن.

مامور اف بی آی Kyle رابرتز آریزونا که شروع به تحقیقات در پاسخ به یک تماس از آپاچی زندان شهرستان در سنت جانز Ariz., که در آن سال 2017 قربانی کاهش یافته است شهادت در سال 2018 که Kindley دستگیر شد و یک روز پس از امضا به عنوان یک بارگذاری راننده. رابرتز گفت: عوامل بودند نظارت Kindley گوشی های هوشمند است که نشان داد که او انجام جستجو در مورد رانندگان با مسافران و تصمیم به دستگیری او بلافاصله به جای ادامه به تماشای او در حالی که جمع آوری شواهد.

در علاوه بر این به دو آرکانزاس قربانیان مارشال مجاز از شهادت چهار زن دیگر Kindley تا به حال حمل و نقل در مناطق دیگر کشور است.

یکی شهادت داد که او را به یک حمام عمومی با او و او را تماشا ادرار کردن پس از آن نگه داشته و او نشسته در توالت, در حالی که مجبور به انجام رابطه جنسی دهانی. دیگری گفت: او مورد تجاوز او را در ون با یک دست تفنگ خود را. یک سوم گفت: او کشیده و او را از ون و خواستار دهان از او اما او مقاومت کرده و او را حمایت کردن. چهارم گفت: bragged در مورد داشتن رابطه جنسی با زندانیان زن و خود را به نام “برکت” با اشاره به اندازه آلت تناسلی خود را, اما نمی, حمله به او را که او نسبت به خود نگرش و سخت به دنبال ظاهر فیزیکی.

Kindley که محکوم خواهد شد توسط مارشال پس از قبل از جمله گزارش آماده شده است که در مواجهه با اتهامات مشابه در دادگاه فدرال در کالیفرنیا است.

مترو در 03/13/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>