زندانیان شکایت بیش ویروس گسترش

Category: آرکانساس Comments: No comments

زندانیان در زندانها ثبت فدرال کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام سهشنبه بیش از شیوع کروناویروس در سیستم به دنبال نیروی انتشار سالمندان و پزشکی ضعیف زندانیان از زندانهای شلوغ و بهتر دسترسی به مواد ضد عفونی کننده و محصولات بهداشتی.

طرح دعوی در دادگاه می آید به عنوان عفونت در دولت بزرگترین زندان کامینز واحد هایش به بیش از 600 نفر آن را یکی از متراکم ترین coronavirus نقاط داغ در کشور است.

کت و شلوار مدعی است که مقامات زندان زندانیان نقض حقوق بشر توسط آنها را مجبور به زندگی با هم — کمتر از 6 فوت از هم جدا — در شلوغ سربازخانه بدون لوازم از صابون ضد عفونی کننده دست و یا سایر مواد ضد عفونی کننده برای مبارزه با ویروس.

یکی شاکی یک مرد در 20s خود شناسایی شده در این شکایت عنوان “John Doe” است که ادعا های خود را وکیل به میان زندانیان در کامینز واحد که تست مثبت برای ویروس قرنطینه شد.

دیگر 10 مرد به نام شکایت قرار دارد در کامینز و همچنین وارنر و, Ouachita, رودخانه واحد است. در دومی زندانها ویروس هنوز شناسایی در میان اهل بیت جمعیت.

این زندانیان که شاکیان باید انواع مختلفی از شرایط موجود است که آنها را به ویژه آسیب پذیر به ویروس را از جمله بیماری های قلبی و آسم و سرطان با توجه به شکایت.

چهار شاکیان ادعا کرد که آنها در این نمایشگاه علائم covid-19 اما آزمایش نشده.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

طرح دعوی در دادگاه در دادگاه فدرال روز سه شنبه توسط وکلای با اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا و NAACP دفاع حقوقی و آموزشی صندوق علاوه بر شرکت در لیتل راک در نیویورک و نیو هاون Conn. پتانسیل کلاس از شاکیان شامل هزاران نفر از افراد زندانی در آرکانزاس با توجه به شکایت.

“برخی از شاکیان ادامه به تعامل فیزیکی با بیش از یک صد نفر هر روز اغلب بدون PPE [تجهیزات حفاظت شخصی] و یا دسترسی به محصولات بهداشتی” شکایت متحده است. “اصلاحات افسران و زندانیان در خدمت وعده های غذایی اغلب نه به درستی استفاده از ماسک و دستکش — اگر آنها استفاده از آنها در همه — در معرض هر کس به انتقال ویروس است.”

شکایت مدعی است که چنین نقصی در سیستم زندان ها در پاسخ به این ویروس را نقض زندانيان حقوق اساسی و حمایت های تاسیس شده توسط قانون آمریکایی های معلول.

در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه رژیم صهیونیستی است. آسا هاچینسون و دادستان کل لسلی Rutledge تأکید کرد که زندان و مقامات بهداشت بودند و در نظر گرفتن اقدامات موثر برای محافظت از زندانیان.

اقدامات انجام شده توسط وزارت اصلاحات به سرعت گسترش شامل داشتن زندانیان تولید و توزیع ماسک; لغو ملاقاتها و quarantining کسانی که بیمار هستند.

“دولت ارائه تست برای زندانیان ادامه خواهد داد و برای اطمینان از بهداشت و درمان مناسب پروتکل در محل هستند برای کسانی که آزمایش مثبت” هاچینسون در بیانیه ای گفت شنبه. “علاوه بر این آنها در حال ارائه مراقبت های بهداشتی مناسب برای زندانیان و برداشتن گام برای کاهش بالقوه برای گسترش به مناطق دیگر از زندان است.”

یک سخنگوی وزارت امور اصلاحات کاهش یافته است به نظر در انتظار دادخواهی.

شیوع این ویروس نیز شناسایی شده و در یک زندان فدرال در فارست سیتی (آرکانزاس) و دولت تقسیم جامعه اصلاحات تسهیلات در لیتل راک.

دولت, زندان, سیستم خانه های بیش از 16,000 زندانیان در هر روز داده شده بسیاری از کسانی که در حال اختصاص داده شده به واحد است که کار خود را فراتر از ظرفیت طراحی شده با توجه به اداره ثبت.

در میان اهداف کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام به یک دادگاه منصوب کارشناسی ارشد ویژه تعیین کنید که چگونه بسیاری از زندانیان هر واحد می تواند به خانه نیز در حالی که مطیع توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل برای کنترل گسترش ویروس.

زندانیان که مسن تر از سن 50 معلول یا کسانی که جدی در زمینه پزشکی باید شرایط در نظر گرفته برای آزادی فوری و یا انتقال به خانه حبس شکایت متحده است.

قاضی کریستین بیکر در ایالات متحده دادگاه منطقه شرق آرکانزاس اختصاص داده بود به شنیدن در مورد.

روز یکشنبه هاچینسون کارگردان این بخش و دولت آزادی مشروط هیئت مدیره برای شروع غربالگری نزدیک به 2000 نفر از زندانیان که شناسایی شده اند به صورت بالقوه انتشار در طول بیماری همه گیر. کسانی که زندانی باید بدون خشونت مجرم که در حال حاضر در حال نزدیک شدن به تاریخ انتشار فرماندار گفت.

در کنفرانس خبری روزانه سه شنبه هاچینسون خطاب به جدول زمانی که در نقد و بررسی و گفت: “خواهد شد که یک فرآیند دیگر.”

دو نفر از زندانیان به نام در طرح دعوی در دادگاه بعید است که در نظر گرفته شده برای نسخه تحت فرماندار پارامترها به دلیل ماهیت خشونت اعتقادات خود با توجه به بررسی خود را در مورد تاریخ.

هالی دیکسون مدیر موقت از آیتالله سیستانی از آرکانزاس گفت که حتی اگر کسانی که زندانیان پرچم برای نقد و بررسی توسط فرماندار سرانجام از زندان آزاد شد, از آن خواهد شد یک ناکافی گام برای محافظت از کسانی که باقی می ماند قفل شده است. او با اشاره به هدایت از سی دی است که نشان می دهد که بسیاری از زندانیان دارای شرایط پزشکی که آنها را در خطر سقوط به طور جدی بیمار از covid-19.

“آنها مراحل, اما آنها بیش از حد کوچک از مراحل به مصرف در حال حاضر” Dickson گفت.

علاوه بر “John Doe” باقی مانده 10 شاکیان در حال مایکل Kouri, ترینیداد Serrato, Marvin, Kent, Harold Otwell رابرت Stiggers آلفرد Nickson ویکتور ویلیامز آلوین, Hampton, نیکلاس فریزر و جاناتان Neeley.

نام متهمان عبارتند از, استاندار, اصلاحات, وزیر, وندی کلی و نه دیگر دولت اصلاحات مقامات.

طرح دعوی در دادگاه نیز به دنبال یک نظم قضایی و نیاز این بخش به ارائه زندانیان با ضد عفونی کننده دست است که حداقل 60% الکل است. این نوع از ضد عفونی کننده ممنوع است تحت زندان بخش سیاست منع الکل در واحد.

منابع این طرح دعوی در دادگاه به دنبال تضمین برای زندانیان شامل صابون و حوله کاغذی پاک کردن حوله و دستمال کاغذی برای بهداشت و همچنین اسفنج و برس و مواد ضد عفونی کننده برای تمیز کردن مناطق رایج است.

درخواست شبیه به یک ساخته شده در یک جداگانه طرح دعوی در دادگاه فدرال توسط زندانیان در تگزاس زندان برای افراد مسن. ایالات متحده منطقه قاضی کیت الیسون در هفته گذشته با صدور یک دستور است که در طرح دعوی در دادگاه, سفارش زندان به ارائه زندانیان با بر اساس الکل ضد عفونی کننده دست و لوازم تمیز کردن.

که منظور تنظیم شده است برای رفتن به اثر امروز در تگزاس تریبیون گزارش داد در حالی که دولت تجدید نظر در این تصمیم است.

مترو در 04/22/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>