داخل این مدل که ممکن است ساخت آمریکا تجدید نظر coronavirus کنترل

Category: کرین نیویورک Comments: No comments


A tech in protective gear inspects patients in a row of beds.
بزرگنمایی / ووهان Feb. در 5 سال 2020—بیماران مبتلا به رمان coronavirus ها دیده می شود در موقت بیمارستان تبدیل از یک مرکز نمایشگاهی در ووهان مرکزی چین هوبئی. مهار روشها مانند این می تواند کمک به کشورهای در حال دریافت همه گیر تحت کنترل است.
گتی | Xinhua News Agency

در روز دوشنبه COVID-19 تیم پاسخ در امپریال کالج لندن منتشر شد گزارش است که به توصیف تلاش خود را برای ایجاد یک مدل از چه کنترل های مختلف تلاش می تواند تغییر مسیر از coronavirus همه گیر در ایالات متحده و انگلستان است. گزارش منتشر شده توسط سازمان بهداشت جهانی, انتشار, اما آن را تا به حال ارائه شده به دولت های این کشورها که در آن گزارش شده است که موثر بر پاسخ خود را.

این گزارش رنگ یک عکس ترسناک از میلیون ها نفر از مرگ و میر در این دو کشور اگر هیچ چیز انجام شده است به عنوان عفونت تا حد زیادی پیش افتادن از ظرفیت بیمارستان خود سیستم برای رسیدگی به بیماران است. اما آن را پیدا کنید که مراحل تهاجمی می تواند نگه دارید خاموش virus تا یک واکسن موثر را می توان توسعه یافته اگر چه این به این معنی خاموش کردن بسیاری از جنبه های جامعه برای بیش از یک سال است.

قبل از این باعث وحشت, اما, این مهم است که به تاکید است که این نتایج بر روی یک مدل است که به دلیل اطلاعات ناقص ما در حال حاضر دارای ناقص است و به تکیه بر روی تعدادی از فرضیات. ما بیش از همه از این محدودیت ها قبل از رفتن به جزئیات در مورد نتیجه گیری این تیم کالج امپریال مشتق شده از مدل.

سیم کارت ملت

اپیدمیولوژی مطالعه از بیماری ها در سطح جامعه. در میان ابزارهای این زمینه هستند اپیدمیولوژیک مدل که تلاش برای نشان دادن اینکه چگونه بیماری های عفونی می تواند به گسترش در یک جمعیت. بنابراین درک این مطالعه نیاز به درک چگونه مدل دستگیره مجازی عفونت.

در این مطالعه مدل پایین می رود به سطح افراد است. آنها توزیع شده در کشور در این مورد UK یا US—based on high-resolution جمعیت داده است. تماس با دیگر افراد را قادر می سازد که گسترش یک عامل عفونی در تعدادی از مکان: ظرف یک خانواده در مدرسه, سکس در محل کار و در تنظیمات اجتماعی مانند خرید. این محققان با استفاده از داده های سرشماری به خانواده معمولی در اندازه و همچنین به عنوان توزیع سن جمعیت های محلی. کلاس متوسط-حجم داده ها استفاده شد برای رسیدگی به تماس در حالی که در محل کار اندازه و میانگین رفت و آمد فاصله استفاده شد مدل محل کار تماس با ما.

به طور کلی این است که فوق العاده دقیق مدل و در حال حاضر استفاده شده است برای نشریات شده اند که از طریق داوری.

با این جمعیت در محل, شما باید برای اضافه کردن coronavirus. در اینجا است که محققان در حال برخورد با اطلاعات ناقص از آنجا که تمام داده های ما بر روی این ویروس است که لزوما ناقص است. بنابراین در حالی که ما می دانیم که هر فرد آلوده تمایل به آلوده کردن در مورد دو نفر دیگر ما نمی باید دقیق اندازه گیری از عفونت آن و حتی یک تفاوت کوچک در این ارزش را دریافت تکثير زمانی که گسترش یافته و به سطح ملی.

در حالی که نویسندگان انجام بهترین خود را به پایه پیش فرض های خود را در دنیای واقعی اطلاعات اینجا همه ارزش هایی که توصیف coronavirus رفتار نامشخص است. آنها با استفاده از یک دوره کمون پنج روز و با فرض انتقال شروع می شود و 12 ساعت قبل از شروع علائم. آنها همچنین فرض بر این است که در صد بستری موارد که نیاز به مراقبت بحرانی امکانات (30 درصد) به طور کلی مرگ و میر (نیمی از کسانی که در بخش مراقبت های مغرضانه نسبت به افراد مسن) ، ارزش آنها با استفاده از تکثیر اطلاعات محدود ما را در گسترش این بیماری همه گیر اما نامنظم تست در بسیاری از کشورها مسلما بدان معنی است که برخی از آنها خواهد شد.

برای هر دو ایالات متحده و بریتانیا نویسندگان مدل عفونی افراد از ورود به جمعیت شروع در اوایل ژانویه با تعداد تازه واردان دو برابر شدن هر پنج روز به عنوان بیماری همه گیر جهانی شد. تعداد کل مهاجران جدید بود و کالیبره شده با استفاده از اطلاعات مرگ و میر از این دو کشور.

گزینه های کنترل

با یک مدل کاری این بیماری همه گیر در بریتانیا و ایالات متحده محققان می تواند سعی کنید از حالات مختلف از انجام هیچ چیز را از طریق به طور فزاینده ای سخت گیرانه ترکیبی از محدودیت جمعیت حرکات. این تقریبا شکستن به دو دسته. یکی کاهش, تلاش برای کاهش سرعت گسترش یافته به طوری که این کشور سیستم مراقبت های بهداشتی نیست غرق قبل از اینکه قبلا افراد آلوده شروع به ارائه گله ایمنی. و دوم این است که سرکوب آن به اشکال مختلف از جداسازی استفاده می شود سعی کنید به پایین تر از نرخ انتقال به نقطه ای که در آن هر فرد آلوده به کمتر از حتی شانس توزیع آن در.

هیچ سخت مرز بین این دسته بندی ها ، بسته شدن مدارس خواهد بود یک کاهش تاکتیک خود را در آن اما می تواند بخشی از یک بسته از اقدامات استفاده می شود به تلاش برای سرکوب ویروس. تمام گفته محققان در نظر گرفتن ترکیبی از روش های زیر:

    • مورد انزوا: افراد آلوده به ماندن در خانه برای یک هفته.
    • صفحه اصلی قرنطینه: همه اعضای خانواده از فرد آلوده ماندن در خانه به مدت دو هفته.
    • اجتماعی فاصله گرفتن از سالمندان: کسانی که بیش از 70 کاهش ارتباطات اجتماعی (75 درصد انطباق فرض).
    • اجتماعی فاصله گرفتن از همه: هر کس دیگر از دانش آموزان کاهش ارتباطات اجتماعی (75 درصد انطباق فرض).
    • مدرسه بسته: 75 درصد از مدارس تعطیل هستند.

برخی از این مخلوط اثرات. برای مثال اجتماعی فاصله تلاش و فرض بر افزایش تعداد انتقال فرصت های درون یک خانواده است. و بسته شدن مدارس در نظر گرفته شده است برای افزایش تماس مردم در یک محله به عنوان کودکان ممکن است باد تا بازی با هم بیشتر. این است که کاملا واقع بینانه و با رعایت اجتماعی فاصله بدیهی است که بهتر است اگر گزارش های خبری از سقوط سیستم بیمارستان شروع نورد—اما آنها به دلیل آمار و ارقام برای یک مدل است.

پس چه اتفاقی می افتد ؟

چیزهای بد, اگر هیچ چیز انجام می شود. در انگلستان این بیماری همه گیر قله در اواسط ماه آوریل می رسد و سطح است که به مراتب فراتر از آنچه در این کشور بحرانی-مراقبت از زیرساخت می تواند اداره کند و در نتیجه در حدود 22 مرگ و میر در هر روز برای هر 100,000 نفر است. که با این نسخهها کار به حدود 14000 نفر در حال مرگ در روز برای چند هفته با یک و نیم میلیون مرگ و میر. در ایالات متحده یک جوان و پراکندن جمعیت به معنی قله می آید و کمی بعد و نمی افزایش عنوان بالا سرانه اما جمعیت بزرگتر به این معنی است که بیش از 2 میلیون نفر تا پایان مرده است.

توجه داشته باشید که این شامل نمی فرعی مرگ و میر است که رخ می دهد از افرادی که نیاز به مراقبت ويژه به دلایل دیگر از coronavirus.

While the critical care capacity remains fixed, most mediation methods allow enough cases to vastly exceed it.
بزرگنمایی / در حالی که مراقبت ويژه ظرفیت ثابت باقی می ماند بسیاری از میانجیگری روش اجازه می دهد به اندازه کافی موارد بسیار بیش از آن است.
امپریال کالج لندن

وقتی نگاه در شرایط بحرانی-امکانات مراقبت از بسیاری از استراتژی های کاهش نمی کار به خصوص به خوبی. در حالی که همه آنها را صاف منحنی به درجات مختلف بسته شدن مدارس و یا جداسازی افراد آلوده هنوز هم برگ صدها نفر از هزاران نفر از افرادی که نیاز به بستری شدن در بیمارستان بدون هیچ جایی برای رفتن. حتی ترکیبی از اقدامات مورد جداسازی صفحه اصلی قرنطینه و اجتماعی فاصله گرفتن از افراد مسن) به طور کامل مرداب سیستم پزشکی.

واقعا یک اثر در هر دو UK یا US, general انزوای اجتماعی مورد نیاز است. در ترکیب با خانواده قرنطینه و مورد انزوا نیاز به مراقبت بحرانی تخت بیمارستان خواهد بود بیش از چند ماه است, اما بیش از حد خواهد شد فقط کمی و ممکن است قابل کنترل با اقدامات اضطراری. ترکیبی از تعطيلي مدرسه در مورد انزوا و به طور کلی اجتماعی فاصله نگه می دارد اوج عفونت های پایین به اندازه کافی برای اطمینان از مراقبت ويژه ظرفیت نیست بیش از حد و مشکلات را به تدریج قطع پس از اوج خود در ماه آوریل است.

مشکل اینجا است که این ویروس باقی می ماند در گردش در سطوح پایین در جمعیت در این سناریو. نویسندگان مدل انتشار محدودیت در ماه سپتامبر و اکتبر اوج به نظر می رسد که رقبای یکی ناشی از انجام هیچ چیز برای شروع با. (اگر چه کمتر موثر اشکال سرکوب را کاهش اوج زیرا بسیاری از مردم به پایان رسید تا آلوده در ماه مداخله.)

خود به خود این نتایج نشان می دهد که بهترین راه برای به حداقل رساندن مرگ و میر است که اجتماعی را حفظ فاصله به طور نامحدود تا زمانی که یک واکسن است که توسعه یافته فراهم می کند که حفاظت کافی برای گله ایمنی.

صبر کنید و ببینید

بزرگترین آزمون این مدل این است که برخی از کشورها بودند که مهاجم مورد تست و سرکوب تلاش کرده اند با موفقیت محدود گسترش coronavirus و شروع به بلند کردن محدودیت های خود را. اگر نویسندگان’ مدل دقیق است و سپس کشورهایی مانند چین و کره جنوبی در معرض خطر هستند از دیدن حیات موارد است.

اما محققان همچنین امکان اولیه سرکوب استراتژی این کشور در دراز مدت لبه. با افزایش هوشیاری و نیز توسعه تست و انزوا زیرساخت باید آن را ممکن است برای آنها را به شناسایی تازه وارد موارد و شرایطی که این ویروس همچنان به گردش در پس زمینه. و با ردیابی تماس و با تهاجمی تست باید آن را تبدیل به ممکن است برای حفظ coronavirus در بررسی یک فرایند است که کره جنوبی در حال حاضر شروع به تلاش.

در حالی که آمریکا و انگلستان از دست رفته قایق در جلوگیری از ایجاد این بیماری همه گیر در کشور خود از آن باقی می ماند و ممکن است که آنها نمی خواهد که برای حفظ تهاجمی سرکوب اقدامات تا زمانی که یک واکسن توسعه یافته است. اگر کره جنوبی تلاش موفق هستند آنها می توانند ارائه یک مدل برای چگونه به سهولت در محدودیت مورد نیاز برای سرکوب. و اضافه کردن یک جدید چین و چروک به هر اپیدمیولوژیک مدل از این شیوع کروناویروس.

اصلاح: روشن اشتقاق از یک درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>