داخل خروشد boardroom درام که مسموم HQ چیزهای بی اهمیت

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

قبل از HQ چیزهای بی اهمیت از پول در اوایل این ماه و به طور ناگهانی تعطیل یک بار راه اندازی امیدوار کننده به نظر می رسد در آستانه یک پیروزی دراماتیک. آن را تا به حال کسب offer از یک شرکت رسانه ای به نام سوت. معامله را داده اند HQ نقدی آن به شدت مورد نیاز به نگه داشتن چراغ. سوت هنوز در انجام آن سعی و کوشش به دلیل, اما آن را در حال حاضر می دانستند که HQ چیزهای بی اهمیت شده بود کاهش محبوبیت در ماه های اخیر. آن آشنا شد و با شرکت سابقه مدیریتی اختلافات و از آن آگاه بود تکان دهنده مرگ از آن 34 ساله بنیانگذار شرکت از مواد مخدر مصرف بیش از حد.

سپس در اوایل این ماه سوت کشیده به طور غیر منتظره. HQ اعضای هیئت مدیره blindsided شد با توجه به دو نفر نزدیک به این شرکت که خواسته نمی شود به شناسایی بحث مکالمات خصوصی. شرکت مدیر ارشد اجرایی Rus Yusupov ارسال یک ایمیل به 25 کارمند در روز ولنتاین گفتن آنها را آنها از دست دادن شغل خود.

که بعد کاربران رو تلخ آگاه شدن از طریق فشار بر روی تلفن های خود را. “HQ زنده است” آن را بخوانید. “شوخی کردم. ما در حال پرواز به طور نامحدود.”


داستان چگونه یکی از مهمترین شرکت های سرگرمی رو به این نقطه است که منحصر به فرد به عنوان مثال از یک ایده هوشمندانه از خط خارج توسط چه کارمندان سابق توصیف به عنوان سوء مدیریت و خروشد boardroom درام. در سال 2018 جدید دولتمرد اعلام کرد که “HQ چیزهای بی اهمیت نیست—Netflix—واقعی آینده از تلویزیون است.” در این سال بعد از آن صحبت شد به دیجیتال تصویری ساز سوت در مورد یک معامله HQ پدر و مادر Intermedia Labs در آستانه قادر به پرداخت جایزه قول داده پول مردم آشنا با این شرکت اعلام کرد.

در نزدیک به یک دوجین مصاحبه با کارمندان سابق کارشناسان صنعت و دیگران به راه اندازی یک پرتره جدیدی از یک شرکت که مشکلات فرار عمیق تر از قبلا گزارش شده است. در دره سیلیکون و آن را غیر معمول نیست برای ایده های خوب به مانع با مدیریتی اختلال. اما HQ نمایش داده می شود درجه ای از شخصی دشمنی بین کارکنان و مدیریت—و در میان مدیران خود را—که نادر حتی توسط فناوری راه اندازی استاندارد. Yusupov خود اعضای هیئت مدیره و کارکنان کلیدی همه کاهش درخواست برای نظر. بسیاری از افراد که حاضر به صحبت نخواست نامش فاش شود به منظور حفاظت از خود و روابط و چشم انداز گرفتن کار دیگری در این صنعت است.

در حال حاضر این شرکت در حال مبارزه برای یک شانس دوم. در فوریه 18, چهار روز پس از اعلام HQ شد و از پول Yusupov توییتی که یک خریدار جدید پدید آمده. مردم آشنا با این وضعیت همچنین می گویند که یک معامله است هر چند نهایی نشده و می تواند تبدیل به رسمی به عنوان به زودی به عنوان اوایل این هفته. هنوز هم برخی از کسانی که مشغول به کار در راه اندازی شک و تردید باقی می ماند که HQ همیشه خواهد ساخت باز گشت.

آن معروف ترین کارمند سابق, مسابقه میزبان نمایش اسکات Rogowsky توییتی پس از ذبح برای شرکت روز پس از آن تعطیل شد. “HQ نمی میرند, طبیعی, علل,” او نوشت. “آن مسموم شد با یک کشنده کوکتل از بی کفایتی استکبار, short-sightedness & sociopathic توهم.”


بر روی کاغذ این بچه ها که تاسیس HQ چیزهای بی اهمیت شده و خیلی خوب تیم است. Yusupov و کالین Kroll قبلا ایجاد تاک حلقه کوتاه تصویری شرکت. آن را تبدیل به یک نیروی در اینترنت ضرب در حال حاضر معروف اثرگذارندهها مانند ویروسی تحریک جیک و لوگان پل و نوازنده Shawn Mendes. تاک به دست آورد توسط توییتر در سال 2015 برای $30 میلیون.

اما این ادغام توییتر ثابت برای اولین بار عمده شکست و امیدوار کننده اواز یا موسیقی دو نفری. کرول و Yusupov هر دو اخراج از این شرکت در زمان های مختلف Recode بعد از آن گزارش شده است. و با توجه به اتهاماتی که در نهایت ظاهر در رسانه ها کرول ساخته شده برخی از همکاران زن وجود دارد مضطرب با “وحشت زده” رفتار. در بیانیه ای به Axios کرول بعدها عذرخواهی “چیزهایی که من گفتم و اصلا ساخته شده است که برخی احساس می کنند مورد بی توجهی قرار گرفته و یا ناراحت کننده” و انکار اذیت و آزار جنسی هر کسی. یک تحقیق انجام شده توسط HQ مدیره نیز پیدا رفتار او سقوط کوتاه از آزار و اذیت.

توییتر کراوات, به پایان رسید, در ماه اکتبر سال 2016 زمانی که شرکت تعطیل خدمات.

که نقطه هر چند کرول و Yusupov تا به حال به دست آورده شهرت به عنوان فیلم آنلاین غژغژ کردن کودکان و نوجوانان و آنها برای حمایت از پروژه بعدی خود زنده تصویری برنامه به نام اعتیاد به مواد مخدره. Lightspeed سرمایه گذاری شرکای سرمایه گذاری 8 میلیون دلار به شرکت کردن زمین Recode گزارش شده است. Lightspeed شریک جرمی Liew ستایش در یک شرکت متوسط پست تا حدودی با عنوان “بنیانگذاران ماده” که مورد تحسین قرار گرفته پیشگام رسانه های اجتماعی کارآفرینان. “هنگامی که بنیانگذاران این حرکت آنها تمایل به دیدن موفقیت دوباره در آینده سرمایه گذاری,” او نوشت.

اعتیاد به مواد مخدره نمی پیدا کردن مخاطب است. نه این شرکت ایده های دیگر برای تبادل نظر بازی نشان می دهد و یا یک هنرمند مشهور عکس کودک-تطبیق بازی ها. اما قبل از اینکه طولانی, Yusupov و کرول زده اینترنتی روغن. HQ چیزهای بی اهمیت راه اندازی شد در ماه اوت سال 2017 با glitchy, برنامه, اما تقریبا بلافاصله آن را احساس. بازی های تعاملی تلفن همراه چیزهای بی اهمیت نشان دادن بود سرگرم کننده را به بازی—و مردم از همه سنین در آن یافت اعتیاد آور است. زمانی که پخش زنده نمایش خواهد در آمد هر روز هزاران نفر از مردم متوقف شد آنچه آنها انجام می دهند به دنبال در تلفن های خود را کنید و سعی کنید برای پاسخ به بازی 12 سوال به درستی برای جوایز نقدی. در ماه صدها نفر از هزاران نفر از بازیکنان خواهد لحن در این شرکت روزانه نشان می دهد.

اما در اواسط دسامبر سال 2017 تنها چند ماه پس از راه اندازی آن مشکل این بود که در حال حاضر دم برای این شرکت است. HQ شد تلاش برای جمع آوری پول با تشکر از شهرت برای “womanizing” که کرول را پشت سر گذاشته بود در توییتر Liew در بیانیه ای گفت: در آن زمان به رسانه ها از جمله تجارت. نگران سرمایه گذاران سکوت, Liew بود که در HQ هیئت مدیره راه اندازی شد, رسیدگی به اتهامات. او به این نتیجه رسیدند که چون تا به حال نشده است محبوب در توییتر اما که او را آزار و اذیت کسی.

به عنوان سوال پرکوله شده در مورد HQ مدیریت آن برنامه چیزهای بی اهمیت رشد ادامه دارد. در ماه فوریه این شرکت را به ثمر رساند سوپر باول, تجاری, حفاری جایگاه خود را به عنوان یک جزء اصلی از فرهنگ عامه است. ماه پس از این شرکت مطرح شده 15 میلیون دلار در بودجه دور چراغ VC شرکت بنیانگذاران صندوق. در بیانیه ای همراه با بودجه اعلام کرول گفت: “اجازه رفتن” توسط توییتر از نقش خود در تاک برای “مدیریت ضعیف” و عذرخواهی برای رفتار گذشته. HQ ارزیابی صعود به $100 میلیون.


نقطه بالا برای HQ چیزهای بی اهمیت آمد و در مارس 2018 زمانی که تقریبا 2.4 میلیون نفر گوش به سعی کنید و برنده یک 250.000 دلار جایزه اسپانسر شده از طرف برادران وارنر برای ترویج آن فیلم های آینده “آماده یک بازیکن.” دواین “راک” جانسون ساخته شده ظاهر ماه آینده رسیدن به یک کمی کوچکتر مخاطبان و بازی ادامه به کتاب عمده حامیان مانند Nike, Inc., الفبای Inc.’s گوگل و JPMorgan Chase & Co.

با وجود این ستاره قدرت در سال 2018 HQ چیزهای بی اهمیت بود شروع به لغزش در فروشگاه App رتبه بندی. آن رفت و همواره از فرود در پنج اسلات در “بازی” رده در ایالات متحده فروشگاه App در ابتدای سال به 188th محل در جولای 1, با توجه به برنامه آنی.

مشکل اصلی این بود که HQ نبود نوآوری با توجه به گفتگو با کارکنان سابق. همانطور که مردم رو با حوصله بازی اصلی این شرکت بود و کمی دیگر آنها را ارائه دهد. رکود نیست لزوما برای یک فقدان ایده های. شروع در سال 2018 شرکت مورد بحث بسیاری از اضافی را نشان می دهد از جمله “قاضی جودی”-مانند برنامه و یکی بر اساس “دشمنی خانواده” مردم آشنا با این شرکت اعلام کرد. دوستیابی نشان می دهد ایده رو به اندازه کافی همراه است که این شرکت حتی یک خلبان گفتند اما هرگز از آن راه اندازی شد.

Yusupov شد بیشتر علاقه مند در ساختمان خارج HQ محصول گل سرسبد از راه اندازی امکانات جدید کارمندان سابق گفت. چند نفر هم گفت که Yusupov یک طراح با استعداد و خلاق و متفکر می تواند نامنظم—متناوب بین انفجار اتشی فعالیت و دوره های طولانی از انفعال. یک کارمند به یاد می آورد که چگونه یک بار ساعت قبل از بازی قرار بود به رها کردن Yusupov خواست برای کاهش تعداد برندگان از 5000 تا 500. یکی دیگر از کارمند سابق به خاطر Yusupov شخصا نظارت بر جزئیات برای یک بازی حتی به عنوان مسائل بزرگتر مثل سوختگی نقدی loomed در این شرکت است.

یک نماینده برای Yusupov کاهش درخواست برای نظر. در گفتگو با وال استریت ژورنال در سال 2019 گفت: “من همیشه با استقبال و قدردانی پرده بازخورد. من در حال تحول به عنوان یک رهبر و ادامه خواهد داد به انجام این کار است.”

که بهار کرول فکر ترک HQ در دسترس نباشد. ارتباط خود را با Yusupov شده بود سنگی از اتهامات و پس از آن جمع آوری کمک های مالی مبارزات. “من یک مقدار زیادی از ایده های چپ او گفت:” در یک پیام متنی به یک دوست نوشته شده توسط بلومبرگ. “و من نمی خواهم به آنها را w/Rus.”

در دفتر Yusupov و Kroll در ادامه به نشستن در کنار یکدیگر است. اما متقابل خود را دوست نداشتن تا به حال آنقدر شدید است که یک فرد آشنا با پویا به یاد می آورد که به جای صحبت کردن آنها گاهی شل کارکنان پیام برای هر یک از دیگر.

در ماه اوت سال 2018 برخی از اعضای HQ چهار نفر هیئت مدیره احساس این شرکت نیاز به یک تغییر در رهبری Recode گزارش شده است. Liew و کرول می خواستم کرول به جای Yusupov به عنوان مدیر عامل. “ما در حال تلاش برای تنوع بخشیدن به یک بیت است که در آن مهارت های من-مجموعه می آید در دستی” کرول بعدها بگویید تکنولوژی سایت Digiday. Yusupov اما نمی خواهید به رها کردن شغل خود را با توجه به افراد با دانش پویا در زمان.

جابجایی مدیر عامل شرکت حتی با یکی دیگر از بنیانگذاران یک رویداد لرزه ای برای راه اندازی. “از بین بردن بنیانگذار بیشتر از نه مثل پاره کردن قلب از شرکت” کارول لیائو دستیار استاد حقوق در دانشگاه بریتیش کلمبیا نوشت: در یک ایمیل. برای اضافه کردن به که سرمایه گذاران انجام برکناری نیز در خطر تبدیل شدن به شناخته شده به عنوان غیر دوستانه به بنیانگذاران. “اگر می شود که شهرت خود را, شما را در دردسر هستید” گفت: Brandy Aven دانشیار نظریه سازمانی استراتژی و کارآفرینی در دانشگاه کارنگی ملون.

HQ مدیره شامل Liew, Kroll Yusupov و بنیانگذاران صندوق فیروزه ای نردهء پلکان که به پیوست پیش از آن که در سال 15 میلیون دلار بودجه ، در بن بست بین کرول و Yusupov licking, لباس نمی خواهید به انتخاب یک طرف. (بنیانگذاران صندوق خود می بالد در وب سایت خود را که آن را “هرگز حذف یک موسس.”) پس از او سمت چپ در هیئت مدیره برای جلوگیری از این تصمیم. که در سمت چپ Yusupov تعدادشان کمتر 2-برای-1. او تنزل مقام.

قبل از کرول معراج به مدیر عامل نقطه اعلام شد, اگر چه یک کارمند ثبت یک شکایت در مورد او به منابع انسانی Recode اول گزارش شده است. شکایت که متهم Kroll از “نامناسب و غیر حرفه ای” مدیریت بالا بود به هیئت مدیره و به مطبوعات درز. در نشانه ای از دم بی اعتمادی در شرکت Kroll مشکوک به نشت می توانست از Yusupov اردوگاه با توجه به متن پیام های بررسی شده توسط بلومبرگ.

شکایت نمی کند از خط خارج Kroll انتصاب اما انتقال قدرت مستحکم بلند gestating دشمنی بین بنیانگذاران. Yusupov احساس خیانت که کرول و Liew در زمان دور خود را از مردم آشنا با این وضعیت گفت. کرول فکر Yusupov تا به حال سعی در خرابکاری او در مطبوعات. او در جلب اعتماد یک دوست که او با توجه به اخراج او از بنیانگذاران و پیامک, “احساس می کنم باید متوقف صحبت کردن به Rus.”

پس از آن تنها چند ماه پس از Kroll در زمان بیش HQ دچار آن تکان دهنده ترین شکست. در اواسط ماه دسامبر 2018 شرکت انداخت, سالانه خود حزب تعطیلات. کرول سمت چپ صورت و دستور داد مواد مخدر از طریق یک بر روی تقاضا خدمات تحویل در شهر نیویورک به نام مایک Candyshop با توجه به گزارش ها در آن زمان است. پس از مصرف مواد مخدر با یک دختر در آپارتمان خود در اواخر آن شب روز بعد پلیس Kroll مرده در بستر خود. کالبد شکافی در بر داشت هروئین, کوکائین و فنتانيل در بدن خود است. شش نفر دستگیر شدند و برای اجرا به مواد مخدر خدمات است که ارائه مواد کشنده, گزارش های خبری گفت:.

کرول مرگ حیرت زده HQ کارکنان—و محوری Yusupov به غیر رسمی نقش مدیر عامل. که بی قراری برخی از کارکنان. چند گفت: آنها می ترسید این شرکت خواهد لغزش به حالت انفعال آنها اعتقاد داشتند مشخص Yusupov زمان تصدی به عنوان مدیر عامل. پس از چندین کارکنان از جمله این صورت از شرکت در مسابقه میزبان نمایش Rogowsky—شروع به گردش ایده تهیه پیش نویس نامه ای خواستار آن است که هیئت مدیره جایگزین Yusupov با توجه به چند نفر آشنا با این موضوع. تعداد قابل ملاحظه ای از HQ کارکنان اضافه شده نام خود را.

Liew ساخته شده بود آگاه از نامه قبل از او تا کنون دریافت کرده است. شتابزده همه-جلسه هیات نامیده می شد در ماه فوریه 2019 با Liew و دیگر اعضای هیئت مدیره در آن حضور داشتند. در این نشست مونتاژ کارکنان گفته شد که هیئت مدیره در حال استخدام یک شرکت جستجو به کمک HQ چیزهای بی اهمیت یافتن یک رهبر جدید است. در ضمن HQ ارشد مهندسی exec بن قد بلند و این شرکت را از تولید نیک گالو خواهد به اشتراک گذاری مدیر عامل شرکت نقش با Yusupov با توجه به چندین کارمندان سابق بودند که در این نشست است. Liew همچنین گفت که پس از Yusupov جایگزینی پیدا شد او را به عنوان عضو هیئت مدیره بازده صندلی خود را به او Lightspeed همکار Merci فضل.

اما مدیر عامل جدید هرگز آمد. HQ صحبت کرد و به تعدادی از نامزدهای انتخاباتی در سال 2019 و در چند, اما در نهایت موفق به استخدام کسی به گفته افراد آشنا با این بحث. مدت کوتاهی پس از فوریه همه دست به جلسه Rogowsky تا کنون HQ قابل رویت ترین کارمند چپ برای کار دیگری.


اواخر تابستان سال گذشته روشن شد که HQ مورد نیاز هجوم سرمایه, یا مالکیت جدید به منظور زنده ماندن. تعداد دریافت شد و این شرکت گذاشته حدود 20 درصد از کارکنان خود را در ماه جولای TechCrunch گزارش شده است. هیئت مدیره استخدام Watertower گروه بوتیک سرمایه گذاری و مشاوره شرکت و مجموعه ای از برای کشف گزینه های خود را با توجه به دو نفر آشنا با آرایش. Watertower گروه نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

در ماه نوامبر شرکت شروع مذاکرات با سوت که قبلا به عنوان شناخته شده سوت ورزشی در مورد کسب. سوت می سازد و نشان می دهد دیجیتال برای سیستم عامل های مانند یوتیوب IGTV, Snapchat, کشف و بخش ویدیو در داخل Facebook, Inc., به نام سازمان دیده بان. HQ چیزهای بی اهمیت اواخر تلاش در بازی های جدید از جمله HQ, آهنگ, موسیقی, چیزهای بی اهمیت راه اندازی شد در ماه دسامبر 2019 به حال موفق به خاموش. اما آن را سخت برای دیدن چگونه این شرکت ارائه شده ممکن است جا به سوت را گسترده تر استراتژی محتوا.

HQ مدیره انتظار می رود این معامله به نزدیک در اواسط ماه فوریه و سپس سوت کشیده پلاگین به گفته افراد آشنا با راه اندازی این تفکر است. Botched دستیابی به معنای HQ دیگر تا به حال پول برای تداوم عملیات Yusupov توییتی. یک بار رسانه های, عزیز, به طور ناگهانی, به طور ناگهانی توقیف.

در بیانیه سخنگوی سوت تایید کرد که این شرکت تا به حال تا به حال گفتگو با HQ به عنوان بخشی از آن گسترده تر استراتژی رشد. “ما همچنان به دنبال حق رشد فرصت های,” او نوشت.

HQ مرگ بود دقیقا تعجب آور است. پس از شروع این سال HQ چیزهای بی اهمیت بود نه ترک خورده بالا 1,000 در رتبه بندی از بازی های بالا در ایالات متحده فروشگاه App با توجه به برنامه آنی. هنوز بسته شدن آن مشخص شده یکی از دراماتیک ترین بلغزد و از فضل در سال های اخیر تکنولوژی تاریخ است. “با HQ ما نشان داد که جهان آینده از تلویزیون” Yusupov توییتی. “با تشکر از همه کسانی که کمک به ساخت این و با تشکر برای بازی.”

در حالی که این بازی بیش از برای آینده قابل پیش بینی جهان است و به احتمال زیاد شنیده نمی شود, آخرین HQ. این شرکت خواهد بود که تمرکز یک پادکست جدید از ورزش و سرگرمی خروجی رینگر. و یک گروه از کارمندان سابق است که در حال حاضر خرید یک فیلم مستند در سبک تصویری سری به تعدادی از شناخته شده جریان, خدمات, با توجه به افراد آشنا با این بحث. این گروه شامل میزبان سابق Rogowsky—اما نه Yusupov—مردم گفت.

در ضمن HQ هنوز هم دنبال کردند. پس از سوت معامله از طریق سقوط کرد Yusupov و HQ مدیره صرف تعطیلات آخر هفته تماس در اطراف در جستجوی خریدار دیگر گفته افراد آشنا با این وضعیت. در حال حاضر مردم گفت: یک معامله در حال مذاکره است و انتظار می رود در روزهای آینده, اما هنوز هم رسمی نیست.

امید است که این خریدار جدید خواهد شد به اندازه کافی برای پرداخت HQ به حداقل رساندن قطع برای کارکنان و پول جایزه برای بازیکنان و مردم آشنا با این موضوع گفت: اگر صندوق بازگشت به شکوه و عظمت برای این برنامه است.

چند نفر با آگاهی از بحث کاهش یافته است به نظر چه کسی خریدار بود با استناد به ترس از پایان بخشیدن به معامله است. اما متوقف نمی Yusupov از های هفته گذشته است که چیزی است که در آثار. “ما در بر داشت یک خانه جدید برای HQ با یک شرکت است که می خواهد به نگه داشتن آن در حال اجرا” او توییتی شنبه. “نه یک معامله انجام می شود اما من خوشبین هستم.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>