بازرسی کانالهای هوا و تست کیفیت هوا به منظور تعیین تاثیر آن بر کیفیت محیط زیست داخلی

Category: وب وایر Comments: No comments

از نیویورک دیلی نیوز به تازگی منتشر شده یک مقاله که گزارش نیویورک سازمان مسکن (NYCHA) در حال راه اندازی یک $50 میلیون برنامه برای تمیز کردن سیستم های تهویه و ارتقاء تجهیزات در صدها نفر از مجتمع های آپارتمانی. بر اساس این گزارش بسیاری از سیستم های تهویه داکت به احتمال زیاد تمیز نشده در چند دهه.

این مجاری هوایی در یک آپارتمان خانه و یا هر نوع ساختمان را تشکیل می دهند یک جزء حیاتی از سیستم تهویه مطبوع. کانالهای هوا اجازه می دهد برای تهویه و یک مسیر برای تهویه هوای گرم یا هوای سرد به داخل ساختمان و راحت محیط زیست برای خانواده ها و کارکنان ساختمان. اگر مجاری تبدیل به کثیف و آلوده در طول زمان آنها ممکن است کار موثر است و می تواند ایجاد کیفیت هوای داخل (IAQ) نگرانی.

مجاری هوایی می تواند جمع آوری گرد و غبار و شوره خاک, گرده, مواد شیمیایی و مواد دیگر در طول زمان است. اگر افزایش درجه حرارت سطح آب یا تهاجم را قالب می توانید شروع به رشد در آنها است. اگر چه برخی از این آلاینده ها توسط سیستم تهویه مطبوع هوا, فیلتر, re-گردش اغلب باعث ایجاد آلاینده ها. در حالی که کثیف مجاری لزوما به این معنی نیست ناسالم هوا, آنها اغلب نشانه ای از پتانسیل کیفیت هوا در مسائل.

“هر زمان مردم در معرض افزايش سطح ذرات ماده و قالب یا دیگر مواد از طریق استنشاق آن می تواند منجر به مسائل تنفسی مانند آسم و شرایط دیگر گفت:” جو Frasca, معاون ارشد رئيس جمهور از بازاریابی در EMSL تحلیلی, Inc. “به عنوان سیستم تهویه مطبوع در عمل این مواد می تواند تبدیل به هوابرد در خانه ها و ساختمان ها با مجاری و تاثیر مستقیم بر IAQ. در EMSL ما کمک به شناسایی کیفیت هوا در محیط داخلی مسائل و مجرای هوا آلودگی با ارائه جامع هوا و سطح خدمات تست برای ميکروبی و آلاینده های شیمیایی است. ما حتی ارائه هوایی نظارت بر ابزار برای اندازه گیری ذرات و حمل ابزار بازرسی مانند برسکپس, برای کمک به مردم ارزیابی از وضعیت کانالهای هوا.”

EMSL نیز با حمایت های آموزشی تصویری با راهنمایی برای کمک به جلوگیری از مجرای هوا آلودگی است که می تواند در دیده می شود: https://youtu.be/w9om_GZXJL0 .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کانالهای هوا و کیفیت هوای داخل ساختمان و یا سایر تست های زیست محیطی خدمات و تجهیزات مانیتورینگ لطفا www.EMSL.com تماس (800) 220-3675 یا ایمیل [email protected] . برای دسترسی به محیط داخلی کیفیت محیط زیست (IEQ) تست کیت بازدید www.EMSLTestKits.com .

در مورد EMSL تحلیلی, Inc.
EMSL تحلیلی یکی از فروشندگان پیشرو آزمایشگاه های تست با 46 مکان در سراسر ایالات متحده و کانادا است. EMSL شناخته شده ملی و محلی متمرکز ارائه دهنده متخصص در سریع آزمایشگاهی نتایج جستجو برای قالب باکتری لژيونلا USP 797 عوامل بیماری زای آزبست و سرب و دوده زغال & خاکستر از آتش سوزی, VOC, بوی رادون فرمالدئید در محیط داخلی با کیفیت و میکروبیولوژی و زیست محیطی و بهداشت صنعتی رادیولوژی و مواد غذایی و نوشیدنی ها & محصولات مصرفی و مواد خدمات تست برای شناسایی مواد ناشناخته. EMSL خدمات هر دو حرفه ای و عموم مردم. EMSL حفظ یک لیست گسترده ای از اعتبارنامه از سازمان های پیشرو و همچنین دولت فدرال و تنظیم بدن از جمله, اما نه محدود به A2LA, AIHA-LAP, LLC (AIHA-LAP, LLC EMLAP, AIHA-LAP, LLC IHLAP, AIHA-LAP, LLC ELLAP), NVLAP CDC نخبگان CPSC CA ELAP نیویورک ELAP TX DOH, NJDEP و چند دولت دیگر تأیید سازمان. لطفا بازدید از وب سایت ما در www.EMSL.com برای یک لیست کامل از اعتبارنامه. علاوه بر این EMSL حمل طیف گسترده ای از تجهیزات نمونه برداری و تحقیقاتی محصولات محیطی حرفه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>