الهام بخش رمان “Then Sings My Soul” دورین L. هاتون به نمایش گذاشته خواهد شد در سال 2020 لندن نمایشگاه کتاب عنوان جدید ویترین

Category: وب وایر Comments: No comments

کتاب “Then Sings My Soul” (ایمان مسیحی انتشارات; 2018) شده است دور در های مختلف نمایشگاه کتاب در امریکا و در سراسر جهان است. این زمان از آن خواهد شد نمایش داده می شود در سال 2020 لندن نمایشگاه کتاب (LBF) جدید عنوان ویترین در مارس 10-12, 2020 در المپیا لندن غرب کنزینگتون لندن, انگلستان است.
 
لندن نمایشگاه کتاب, یک کتاب, چاپ و نشر, نمایشگاه که جذب بیش از 25 ، 000 بازدید کننده از بیش از 135 کشور به عنوان 1,000+ غرفه داران از 60 کشور در سراسر جهان است. یکی از پیش بینی ترین بخش در LBF جدید عنوان ویترین #1 محل برای معرفی عناوین جدید به شرکت کنندگان. عنوان جدید ویترین فراهم می کند نویسندگان و ناشران با یک محل در طبقه نشان می دهد که در آن خود را به عنوان در دسترس حقوق را می توان توسط ناشران عوامل توزیع کنندگان و خوانندگان.
 
هاتون رمان “Then Sings My Soul” به نمایش گذاشته خواهد شد توسط ReadersMagnet در لندن نمایشگاه کتاب عنوان جدید ویترین.
 
یک داستان زیبا در مورد پذیرش و بخشش “Then Sings My Soul” را یک فیلم در بسیاری از اتاق جنگ, نسوز, و من فقط می توانید تصور کنید.
 
یک شب لیلی Langston شوهر ساموئل کشته شده است توسط یک ماشین رانده شده توسط a 15-year-old هارون ترنر. هارون است و قرار نیست به تنهایی رانندگی به خصوص در شب برای او تنها یک مجوز یادگیرنده. لیلی خانواده معتقد است در بخشش و یاد می گیرد برای نرم کردن قلب خود را برای هارون و حتی متقاعد کردن دادگاه به هارون مشروط شدن و خدمت به جامعه است. در حالی که مقابله با این فاجعه و از دست دادن یک دوست, لیلی و خانواده اش پیوند با هارون بیش از عشق خود را برای موسیقی است. از طریق قدرت موسیقی قلب خود را شفا داد و هم آنها را کشف لذت بخشش.
 
درس بخشش و عشق در دورین L. هاتون را “Then Sings My Soul”. سفارش امروز در آمازون و Barnes & Noble و نویسنده سایت www.hattonthensingsmysoul.com.
 
Then Sings My Soul
نویسنده | دورین L. هاتون
| تاریخ انتشار مارس 22 2018
ناشر | ایمان مسیحی چاپ و نشر
شومیز قیمت | $19.95
 
درباره نویسنده

دورین L. هاتون کانادا متولد بیوه, مادر بزرگ مادر بزرگ. او در یک خانواده بزرگ از سیزده کودکان—او ششم بود و جوانترین دختر. دورین به طور طبیعی بسیار خجالتی و درونگرا. یک شب او رفت تا در بالای یک تپه کوچک در خانواده مالکیت و هیجان زده شد توسط میلیاردها ستاره برق زده. در حال حاضر او می دانست که خدا و پسرش او را دوست دارم چرا که آنها ایجاد کرده بود که همه زیبایی برای کودکان مانند او. او در حال حاضر ساکن در سنت جورج یوتا است.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>