بیمه درخواست نزدیک به 12 درصد افزایش در حق بیمه

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

نیویورک بیمه فروش برنامه به افراد خواسته دولت برای افزایش نرخ بهره توسط یک میانگین وزنی از 11.7 درصد برخی با استناد به Covid-19 به عنوان نیاز به حق بیمه بالاتر در سال آینده.

اسکار به دنبال بزرگترین حق بیمه افزایش به طور متوسط در بازار منحصر به فرد در 19.1% وزارت امور خارجه به خدمات مالی در روز جمعه گفت. این برنامه در دسترس هستند از طریق دولت قانون مراقبت مقرون به صرفه بازار برای افرادی که اصلا بیمه از طریق کارفرمای خود.

Fidelis مراقبت های بیمه گر با بزرگترین سهم دولت فردی در بازار درخواست دومین افزایش 18.8%. Fidelis به فروش می رسد قصد دارد در تمام یا تقریبا تمام نیویورک را در 62 شهرستان و به طور معمول یکی از حداقل گزینه های گران قیمت.

Fidelis منسوب فقط خجالتی از نیمی از آن درخواست افزایش انتظار می رود هزینه های بالاتر مربوط به Covid-19. بیمه گر گفت: آن را “ساخته و تنظیم اولیه به منعکس کننده افزایش ریسک و عدم قطعیت در ارتباط با این بیماری همه گیر و اثرات ثانویه” با توجه به نرخ آن نرم افزار است.


امپراتوری BlueCross BlueShield HealthPlus است که به دنبال یک 16.6% افزایش UnitedHealthcare درخواست 13.8 درصد افزایش و آرم برنامه ای برای افزایش نرخ 9.5 درصد به طور متوسط.

برخی از شرکت های بیمه عامل شمال ایالت HealthNow و مستقل بهداشت و درمان به دنبال کسب اجازه برای پایین آوردن قیمت های خود را با 1.9 درصد و 3.7 درصد بوده است.

این درخواست ها به طور متوسط در سراسر طرح های مختلف انواع و مناطق و لزوما نشان دهنده چقدر بیشتر یک فرد تجدید پوشش ممکن است پرداخت هزینه برای یک برنامه است. دولت به طور معمول باعث می شود تصمیم خود را در مورد چگونه آن را تنظیم طرح’ نرخ در ماه اوت. در سال گذشته طرح خواسته برای افزایش به طور متوسط از 9.2 درصد و اعطا شد 6.8% افزایش می دهد.

بیمه فروش برنامه برای کسب و کارهای کوچک درخواست برای افزایش نرخ بهره توسط یک میانگین وزنی از 11.4 درصد. این رقم به شدت تحت تاثیر درخواست UnitedHealthcare آکسفورد را که به تازگی در مورد کنترل نیمی از بازار و درخواست 13.6 درصد افزایش یافته است.

اسکار یک تازه وارد نسبت به فروش بیمه برای کسب و کارهای کوچک درخواست 29.1 درصد افزایش برای سال 2021 و آرم هیپ خواست 20.9 درصد افزایش به طور متوسط.

اریک Linzer, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت دولتی طرح بهداشتی ارتباط گفت: درخواست منعکس کننده هزینه های بیمه متحمل شده برای پاسخ به Covid-19. طرح انطباق با قوانین منع آنها از جمع آوری شرکت می پردازد برای تست پزشکی از راه دور و ضروری کارگران خدمات بهداشت روان. آنها همچنین ارائه پیشرفت های نقدی به بیمارستان و تاخیر در جمع آوری حق بیمه حداقل تا ژوئن 1.

“نیویورک برنامه های بهداشتی را ساخته اند تلاش های فوق العاده برای پاسخگویی به نیازهای مصرف کنندگان و کسب و کار و مراقبت های بهداشتی ما, همکاران” Linzer در بیانیه ای گفت.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>