بیمه مصرانه از بودجه فدرال برای Covid-19 تست با استناد به هزینه تا $2.9 B

نیویورک سلامت طرح انجمن و ایالت نیویورک کنفرانس صلیب آبی و سپر آبی برنامه های در حال اصرار بودجه فدرال به صورت مداوم Covid-19 تست با اشاره به هزینه های سرسام آور آمده برای نیمه دوم سال است.

تست تشخیصی همراه با تست آنتی بادی و سایر خدمات ممکن است هزینه بین 600 میلیون دلار و $2.9 میلیارد دلار برای دولت تجاری بیمه ساکنان این گروه اشاره کرد در نامه ای به نیویورک هیئت نمایندگان کنگره دوشنبه. برآورد نسبت داده شده است یک مطالعه جدید از هر دو گروه تکمیل شده توسط شرکت مشاوره Milliman.

در حال حاضر در حال تست است که بودجه از طریق ترکیبی از دولت و سازمان های فدرال, سلامت, بیمه گران و کارفرمایان این گروه اشاره کرد. اگر هزینه شد موظف به تحت پوشش به طور کامل توسط شرکت های بیمه تاثیر می تواند معادل بین 2 درصد و 9 درصد از میانگین تجاری حق بیمه بهداشت و درمان.

افزایش حق بیمه خواهد تنها تشدید اثرات منفی مالی کارفرمایان و افراد رو به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر گفت: Eric Linzer, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت سلامت طرح انجمن.

“در نهایت تست بهداشت عمومی مسئولیت با توجه به اندازه و مقیاس و عظمت آن را,” او گفت:. “ما فکر می کنیم این مهم است که کنگره ارائه نیویورک با کمک های مالی به ادامه حمایت از دولت تلاش و کمک ما همچنان به حمایت از بیماران و کارفرمایان است.”

فدرال چک برنامه حفاظت و مراقبت های بهداشتی بهبود عمل ارائه پول برای تست از جمله 1.5 میلیارد دلار به نیویورک است. با این حال بیشتر مورد نیاز است این گروه گفت.

که به ویژه به نیویورک به نظر می رسد به بازگشت کارکنان به کار و کودکان به مدرسه و سقوط می تواند یک Covid-19 تجدید حیات است که همزمان با آنفولانزا در فصل Linzer گفت. دولت نیز مواجه است 13 میلیارد دلار کسری بودجه.

گروه تکرار است که نگرانی در نامه ای به وزارت امور خارجه هیئت نمایندگان کنگره.

“در حالی که برنامه های بهداشتی در حال پوشش تست برای تشخیص و درمان Covid-19 قدر تست برای رسیدن به شغلی و سلامت عمومی اهداف خواهد بود گسترده بهداشت عمومی ابتکار که خواهد آمد با فوق العاده هزینه” آنها نوشت. “بودجه فدرال حیاتی است تا اطمینان حاصل شود که گسترده تست در دسترس است برای هر نیویورکر و اقتصاد را در مسیر بازگشت در حالی که حفظ دسترسی مقرون به صرفه به کیفیت مراقبت های بهداشتی برای مصرف کنندگان و کسب و کار مبارزه با تاثیر مالی از این بیماری همه گیر.”

بالا بودن هزینه برآورد شده در گروه مطالعه است که در آن هر یک از نیویورک اقامت دریافت دو آزمون در نیمه دوم سال است. هر عضو در هر ماه هزینه بین $48 $55. این سناریو است که در ارتباط با افزایش ویروس های انتقال و اضافی کار یا مدرسه-بر اساس تست برای بازگشت به دفاتر و کلاس های درس.

کاهش هزینه برآورد وابسته به ویروس انتقال باقی مانده کم و استفاده از تست کاهش می یابد با توجه به مطالعه است. هر عضو در هر ماه هزینه است $12.

در هر صورت حمایت دولت فدرال را تقویت بهداشت عمومی و بازگشایی تلاش های این گروه گفت.

“اگر دو گل [تست] هستند برای حفاظت از سلامت نیویورکی و نگه داشتن رفتن اقتصاد این امر نیاز به نوعی از بودجه عمومی,” Linzer گفت. —جنیفر هندرسون

مردمی ائتلاف قهرمانان, سلامت, ضد نژادپرستی مسائل در میان خاص قانونی جلسه


کمپین برای نیویورک سلامت یک ایالت ائتلاف جهانی برای تک پرداخت کننده مراقبت های بهداشتی راه اندازی رسانه های اجتماعی درایو دوشنبه با هدف گرفتن قانونگذاران برای تصویب نیویورک سلامت عمل و پرداختن به مسائل دیگر.

ائتلاف همکاری با سازمان های تجمع عمومی برای ارسال توییت به دولت و مجلس سخنران کارل Heastie, رهبر اکثریت سنا آندره استوارت-عموزاده های مختلف و مقامات منتخب آنها به عنوان تشکیل این هفته برای یک جلسه ویژه. هواداران تشویق شدند به منظور بالا بردن آگاهی در مورد مسائل مربوطه در طول Covid-19 همه گیر از جمله تک پرداخت کننده صورتحساب پزشکی کاهش اجاره لغو و حذف از اخراج.

رسانه های اجتماعی درایو سوم از ائتلاف با قبلی “توییتر طوفان” داشتن تمرکز در پزشکی کاهش در ماه مارس قبل از تصویب بودجه دولت در ماه آوریل گفت کیرمصنوعی کوه هسو هماهنگ کننده مردم از رنگ و مهاجر حزبی در مبارزه برای نیویورک سلامت. آن جنبش به دست آورد بیش از 300 پست و بیش از 1500 رسانهها و یا نظرات کوه هسو گفت.

“هدف ما این است که برای دیدن نیویورک بهداشت با تصویب قانون در سال 2020 برای, مطمئن, اما ما نیز در مبارزه علیه هم پیوسته بی عدالتی,” کوه هسو گفت. “بهداشت عمومی نیز به معنی هر کس امن و سالم در صفحه اصلی امنیت غذایی کودکان در حال مراقبت به عنوان مورد آزار و اذیت توسط پلیس در مدرسه و یا متکی به معلمان/والدین به خرید تجهیزات برای دانش آموزان خود را از جیب خود و بیشتر.” —Shuan سیم

فاینستاین موسسات می شود $15M به مطالعه مغز اختلال به لوپوس


این فاینستاین موسسات تحقیقات پزشکی اعطا شده است 15 میلیون دلار توسط موسسه ملی بهداشت به مطالعه مغز اختلال مربوط به لوپوس.

دکتر بتی الماس, مدیر فاینستاین را موسسه پزشکی مولکولی را با استفاده از پنج سال کمک هزینه به منظور بررسی تاثیر بیماری های خود ایمنی در سلول های عصبی است که کمک به کنترل عملکرد حافظه Northwell بهداشت گفت.

لوپوس ممکن است بر شناخت تا 90 درصد از افرادی که آن Northwell اشاره کرد. الماس کار را تمرکز بر درک چگونه به بهبود زندگی کسانی که با این بیماری و محافظت از فرزندان خود را از ابتلا به علائم عصبی.

“ما باید تحقیق عصبی لوپوس برای 20 سال” الماس در بیانیه ای گفت: “و این که تحقیقات نشان می دهد که آنتی بادی ممکن است به ایجاد یک بیماری مزمن التهابی دولت در مغز بزرگسالان و علت دائمی اختلال شناختی در کودکان که در معرض این آنتی بادی ها در دوران بارداری.”

او افزود که NIH بودجه کمک خواهد کرد که برای بررسی این که آیا مشترک قلب داروها که گسترش یا گشاد شدن رگ های خونی می تواند به محافظت در برابر این اثرات منفی.

هر مرحله از مطالعه Northwell گفت: پتانسیل را دارد که نشان می دهد اضافی درمان برای بهبود اختلالات شناختی در افراد مبتلا.

“این جایزه بسیار مهم است به شتاب [الماس] راه گشا کار به چه لوپوس باعث اختلال در عملکرد مغز و رفتار یکی از مهم ترین عوارض این بیماری خود ایمنی” دکتر گفت: Kevin تریسی, رئيس جمهور و مدیر عامل فاینستاین, موسسات, در بیانیه ای.” —J. H.

به طور کلی وکیل فایل طرح دعوی در دادگاه برای حفاظت از قانون مراقبت مقرون به صرفه


به طور کلی وکیل از نیویورک و کالیفرنیا و ماساچوست در کنفرانس مطبوعاتی روز دوشنبه برای بحث در مورد طرح دعوی در دادگاه برای جلوگیری از جدید مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قانون است که آن را آسان تر برای تبعیض در برابر آسیب پذیر و محافظت کلاس از شهروندان است.

طرح دعوی در دادگاه منطقه جنوبی نیویورک در مقابل وزارت بهداشت و خدمات انسانی HHS وزیر الکس آذر و راجر سورینو رئیس اداره حقوق مدنی است. این استدلال می کند که حکومت نابود تبعیض حمایت های مشخص شده در بخش 1557 از قانون مراقبت مقرون به صرفه برای تجاوز افراد کسانی که با محدود زبان انگلیسی کسانی و زنان است.

در حکومت نهایی ژوئن 12, HHS تعریف تبعیض جنسی به استفاده از تنها برای مرد و زن به عنوان تعیین شده توسط زیست شناسی و گفت: این امر انجام دور با توجه ترجمه در زبان های خارجی.

در نیویورک 5 درصد از جمعیت شناسایی به عنوان تجاوز و آنها به صورت گسترده تبعیض هنگامی که به دنبال مراقبت های بهداشتی. تلاش برای تضعیف بخش 1557 قانون باید متوقف شود گفت: نیویورک دادستان کل Letitia جیمز که منجر ائتلاف از 23 متحده در طرح دعوی در دادگاه.

شاکیان به دنبال یک دستور در مقابل حکومت و می خواهید آن را به اعلام خودسرانه و هوس باز در نقض برابر حفاظت از بند پنجم متمم و خالی جیمز گفت. او اضافه کرد که شاکیان نیز خواهد بود به دنبال هزینه های قانونی و کمک های دیگر به عنوان مناسب. —S. S.

در یک نگاه


ساخت و ساز: مراقبت های بهداشتی هزینه های ساخت و ساز در شهر نیویورک است که انتظار می رود به افزایش 38 ٪ به $9.4 میلیارد دلار در طول دوره چهار ساله از سال 2020 به 2023 در مقایسه با چهار سال گذشته با توجه به یک گزارش جدید منتشر شده توسط نیویورک ساختمان کنگره.

دیجیتال سلامت معامله: DarioHealth گفت: این تفاهم نامه با همکاری ویلیامز پزشکی به سابق را از راه دور بیمار-نظارت بر پلت فرم های موجود برای متخصصان مراقبت های بهداشتی در سراسر انگلستان و ایرلند. داریو فناوری با تمرکز بر کمک به پزشکان در درمان و کنترل و مدیریت بیماران با بیماری های مزمن مانند دیابت ، داریو در سال 2011 تاسیس شد و در بورس نزدک بورس. آن منهتن است و یک hub برای عملیات تجاری; تحقیق و توسعه تا حد زیادی طول می کشد محل در اسرائیل است.

E-سیگار اجرای: دادستان کل Letitia James’ دفتر روز دوشنبه گفت که آن را دستور داده است تا شرکت ابر X Vapes, HQD Tech ایالات متحده آمریکا و PodVapes را متوقف و دست بردارد به طور غیر قانونی به فروش vaping آنلاین محصولات به مصرف کنندگان در نیویورک است. “آب نبات و میوه با طعم vaping محصولات وجود دارد به حلقه به خطرناک عادت سیگار کشیدن است که چرا نیویورک ممنوع آنها گفت:” جیمز در بیانیه ای گفت. “این شرم آور است که این شرکت اقدام به دامن قانون از طریق اب زیر کاه های غیر قانونی خرید و فروش آنلاین.”

زنان و زایمان مراقبت: نیوزویک همکاری با Leapfrog گروه به انتشار یک لیست از بهترین بیمارستان زنان و زایمان در آمریکا در نیویورک ، بهداشت + بیمارستان/Woodhull در بروکلین و سنت جوزف بیمارستان مرکز بهداشت در سیراکیوز تنها دو تا کرک این فهرست است. انگلوود بیمارستان و مرکز پزشکی و نیوآرک مرکز پزشکی بث اسرائیل انتخاب شدند در شمال نیوجرسی در میان دیگران از آن دولت است.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید