ایمیل های داخلی نشان می دهد که چگونه هرج و مرج در CDC آهسته اوایل coronavirus پاسخ

Category: کرین نیویورک Comments: No comments


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

در فوریه. 13, مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ارسال یک ایمیل با آنچه نویسنده به عنوان یک “فوری” برای کمک تماس بگیرید.

این سازمان تلاش شد با یکی از مهم ترین وظایف: پیگیری آمریکایی مظنون به داشتن رمان coronavirus. آن را به حال “یک موضوع در حال انجام” با سازماندهی — و گاهی اوقات تخت-از دست دادن — فرم فرستاده شده توسط سازمان های محلی در مورد مردم فکر می کردند به توان و حذف. به ایمیل ذکر شده در پست شغل برای مردم است که می تواند مسیر و یا بازیابی این کاغذ بازی.

“کمک نیاز فوری” CDC نوشت.

به دست آمده توسط ProPublica برجسته اضافه شده است.

این ایمیل در میان صدها صفحه از مکاتبات بین دولت فدرال و دولت و مقامات بهداشت عمومی به دست آمده توسط ProPublica از طریق ثبت درخواست در نوادا است.

در طول دوره که در آن مکاتبات نوشته شده بود از ژانویه تا اوایل ماه مارس مقامات بهداشت در تلاش بودند به ماندن بگیرید پیش از شیوع کروناویروس در جریان در چین است. توسط اواسط ماه فوریه زمانی که CDC کار ارسال ایمیل به بیرون رفت این ویروس تا به حال toehold در ایالات متحده, که در آن وجود دارد در حال حاضر 15 مورد تأیید. در دو هفته دیگر اولین مورد از جامعه انتقال خواهد بود گزارش در کالیفرنیا پس از مدت کوتاهی توسط موارد در واشنگتن است.

اسناد — اکثرا ایمیل — ارائه یک پشت صحنه زیرچشمی نگاه کردن به کثیف مراحل اولیه ایالات متحده در پاسخ به کروناویروس آشکار یک کهنه نظام سلامت تلاش برای انطباق در پرواز است. آنچه می آید از طریق به وضوح سردرگمی است که CDC دست کم گرفت این تهدید از ویروس و تصادفا در برقراری ارتباط به محلی مقامات بهداشت عمومی آنچه باید انجام شود.

همان هفته CDC ارسال ایمیل در مورد فرصت های شغلی آژانس فرستاده نوادا مقامات هشدار در مورد 80 بالقوه coronavirus بیماران برای نظارت بر اسناد و مدارک نشان می دهد. چهار نمی شد نوادا ساکنان.

دولت اپیدمیولوژی در هر نمونه اصلاح شده به آژانس اطلاع رسانی CDC است که فرد از نیویورک, نیست, نوادا. (CDC پس از آن هدایت می شوید هر گزارش به نیویورک اسناد و مدارک نشان می دهد.)

سردرگمی گاهی اوقات رفت و هر دو راه. در مارس 4, یک مدیر برنامه در نوادا وزارت بهداشت رسیده به CDC به سوال در مورد کنگره بودجه برای COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

“به نظر می رسد ارتباطات خاموشی در این پایان” مدیر برنامه نوشت بدونم که اگر بودجه خواهد بود توزیع بر اساس تعداد موارد در هر دولت و یا توسط مردم است.

“متاسفانه هیچ پاسخ روشن به سوالات شما” پاسخ به یک CDC کارمند عذرخواهی برای عدم وجود اطلاعات است. “ما در حال شنیدن همه از آسیاب شایعه نیز هست.”

“با تشکر از شما” نوادا مدیر برنامه پاسخ داد. “این خوب است به اشتباه با هم.”

به دست آمده توسط ProPublica, شناسایی اطلاعات redacted.

هرج و مرج هماهنگی

برای بسیاری از فوریه CDC نگه داشته و تنگ گرفتن بر کسی که باید آزمایش برای coronavirus یک استراتژی است که مورد انتقاد قرار گرفته توسط اپیدیولوژی برای محدود کردن توانایی برای پیگیری گسترش این بیماری است.

در یک Feb. 19 ارائه به دولت بهداشت و درمان, مقامات CDC توصیف تعریف از یک فرد که باید تست: شما تا به حال تا به حال تماس نزدیک با کسی تایید به COVID-19 یا به سفر از چین و پس از آن تا به حال علائم تنفسی و تب در همان زمان.

اما CDC خود هدایت از یک ماه قبل از توزیع به ایالات متحده در ژانویه. 17, حال, پاورقی که گفت که “تب ممکن است در حال حاضر در برخی از بیماران” از جمله افرادی است که تا به حال گرفته شده تب-کاهش داروها بر اساس یکی از اسناد به دست آمده توسط ProPublica. که نکته بود نه از روی اسلاید ارائه شده به آمریکا در اواسط فوریه.

در بیانیه ای به Marketplace, the CDC گفت: پزشکان همیشه می تواند با استفاده از قضاوت خود را به تصمیم می گیرید که دریافت یک آزمون. “CDC هرگز کاهش یافته است یک درخواست برای تست آمد که از یک دولت و یا بخش بهداشت محلی” آژانس گفت.

در اواسط تا اواخر ماه فوریه CDC در تلاش بود به حرکت می کند مسئولیت برای coronavirus تست از خود به دولت ادارات بهداشت — یک گام مهم پس از CDC ندارد ظرفیت به کشور آزمایشگاه تست. اسلاید از Feb. 19 ارائه توصیف فرایند گذار از “مرحله 1” است که در آن CDC مشخص بود که یک پتانسیل COVID-19 بیمار و انجام تمام تست به “فاز 2” است که در آن ادارات بهداشت محلی را انجام دهد که کار و گزارش داده به CDC.

به دلیل تاخیر با تست کیت فاز 2 بود “دوباره طراحی” نمایش گفت: پس از CDC ادامه خواهد داد برای نمونه تست و بازگشت نتایج. CDC گفت: Marketplace که همه کشورها در حال حاضر انتقال به اصلی فاز 2 طرح که در آن آنها می توانند اجرای آزمون خود را.

CDC همچنین ارائه به کارگردانی متحده به استفاده از یک پلت فرم وب به نام DCIPHER که آژانس در حال حاضر با استفاده از مواد غذایی مربوط به شیوع بیماری های, به گزارش بالقوه COVID-19 بيمار و موارد تایید شده.

اما آن را تا این هفته از Feb. 24 — همان هفته است که ایران می خواهد آن را کشف اولین مورد از جامعه به دست آورد COVID-19 — که CDC برنامه ریزی آموزشی برای کشورهای در مورد نحوه استفاده از این پلت فرم با توجه به اسناد و مدارک.

در تاریخ 1 مارس CDC فرستاده نوادا وزارت بهداشت درخواست که آن را به ارسال یک لیست کاربران و آدرس ایمیل برای اتصال به DCIPHER سیستم به “اطمینان حاصل شود که ما می توانید پردازنده خود را در حوزه قضایی است.”

“ما فرستاده ورق گسترش یک زن و شوهر هفته پیش که من فکر کردم تحت پوشش این” دولت اپیدمیولوژی پاسخ داد.

چهار روز بعد نوادا اعلام کرد نخستین مورد تایید شده از coronavirus. معلوم نیست زمانی که دولت موفق به موفقیت در DCIPHER سیستم. مقامات نوادا کاهش یافته است به نظر.

“شاید فقط شوخی”

یک بخش کلیدی از CDC استراتژی در طول روزهای اولیه وقوع بود شناسایی آلوده مسافران بازگشت از چین است. این فرایند را برای غربالگری مسافران پس از رسیدن به فرودگاه بین المللی لس آنجلس نمی تواند هموار مکاتبات به دست آمده توسط ProPublica نشان می دهد.

در فوریه. 16 یک CDC عضو هیات ارسال پیام به همکاران در مورد یک حشره الکترونیکی مسافرتی غربالگری پرسشنامه است که نمی خواهد به درستی ذخیره در میان مسائل دیگر. همچنین این ابزار را رها کردن فیلد auto جمعیت با “پادشاهی متحده” به جای “ایالات متحده” وادار کردن کاربران به نوع “ایالات متحده آمریکا”.

CDC کارمند نیز گفت: این سازمان تلاش شد برای مصاحبه غیر انگلیسی زبان در یک موقع و مورد نیاز اضافی مترجمین.

“سلام تیم” یکی دیگر از CDC کارکنان پاسخ داد: ارائه یک راه حل: “Google translate App has a real-time voice translation گزینه است.”

غربالگری پروتکل نیز نیست, همیشه روشن است. در فوریه. 29 یک CDC افسر در LAX ارسال یک ایمیل به همکاران خود گفت: “در مورد این می آید تا دوباره ما نمی غربالگری خصوصی پرواز. این خواهد بود که پروازهای زمین در LAX اما نمی رسند به طور منظم ترمینال … به طور عمده برای افراد ثروتمند.”

بیش از دو ساعت بعد افسر دوباره ایمیل فرستاده. “و شاید فقط شوخی,” او نوشت. اطلاعات را از دفتر مرکزی به نظر می رسید به در تناقض با آنچه که او تا به حال گفت: در مورد خصوصی, پرواز, او گفت:.

CDC گفت: Marketplace که آن را مدرج کردن غربالگری تقریبا یک شبه و پس از آن با تمرکز بر بررسی صلاحیت بزرگترین بخش ممکن است در معرض خطر مسافران از اماکن مانند ووهان چین. آژانس کارکنان آموزش دیده و برخورد به عنوان بهترین آن می تواند با محدود نیروی انسانی و خدمات ترجمه آن گفت.

“حفاظت از آمریکایی ها این است که آنچه ما انجام می دهیم”

CDC اولیه پاسخ به COVID-19 خصوص شکست خود را به آغاز سریع, گسترده تست شده و انتقاد شدید.

با اینحال مکاتبات ProPublica به دست آمده نشان می دهد که CDC مدیر دکتر رابرت Redfield, تراوش اعتماد به نفس در ارتباطات با دیگران در آژانس.

در Jan. 28 وقتی که CDC تایید کرده بود پنج مورد از coronavirus در تمام مسافرانی که وارد شده از خارج از کشور او فرستاده همکاران به آن اذعان مطرح “یک تهدید جدی برای بهداشت عمومی” اما او به آنها اطمینان داد “این ویروس در ایالات متحده در این زمان است.”

به دست آمده توسط ProPublica برجسته اضافه شده است.

که در واقع ممکن است مورد بوده است. CDC تایید اولین مورد از COVID-19 در واشنگتن در Jan 20. ترور Bedford محاسباتی اپیدمیولوژی در فرد هاچینسون مرکز تحقیقات سرطان در سیاتل گفت: او معتقد است که این ویروس می تواند شروع گردش در وزارت امور خارجه بلافاصله پس از مسافر وارد در اواسط ژانویه بر اساس تجزیه و تحلیل خود را از اطلاعات ژنتیکی از اولیه واشنگتن موارد است.

CDC گفت: در بیانیه ای که Redfield نظر شد و بر اساس داده های موجود در آن زمان. “در هیچ زمان او دست کم بالقوه برای COVID-19 تبدیل شدن به جهانی همه گیر” آژانس در بیانیه ای گفت:. “او اظهار داشت: به طور مداوم که در بیشتر موارد از جمله فردی به فرد گسترش شد.”

در مارس 3, Redfield نوشت: به کارکنان خود را دوباره تاکید این سازمان آمادگی با وجود این شواهد رو به رشد آن نیست. “ما پیش بینی شده و آماده برای امکان گسترش COVID-19 در جوامع در سراسر ایالات متحده گفت:” در ایمیل.

CDC گفت: در بیانیه ای که Redfield گفتن کارکنان که آژانس ادامه خواهد داد به درگیر در یک پایدار پاسخ به COVID-19. Redfield ایمیل نمی شد توصیف وضعیت شیوع CDC گفت.

که نقطه روشن بود که coronavirus شد به دست آوردن زمین در داخل کشور حتی اگر ناتوانی در آزمون برای آن پنهان اعداد حقیقی. پزشکان و کارشناسان بهداشت عمومی التماس برای تست های بیشتر در حالی که هشدار داد که هزاران نفر از موارد به زودی خواهد آمد.

هنوز Redfield مارس 3 ایمیل زده اطمینان داشته باشید.

“مقابله با جهانی شیوع بیماری و حفاظت از آمریکایی ها این است که آنچه ما انجام می دهیم” Redfield نوشت: در پیام. “بیشتر و بیشتر مردم می چرخد به ما برای راهنمایی و ما به طور مداوم با اطلاعات مبتنی بر شواهد و حرفه ای است.”

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>