بین المللی فیلم حقوق کارگر روز: توقف حملات

Category: کیو نیوز Comments: No comments

خود را با شتاب چتر قرمز! در روز سه شنبه — بین المللی فیلم حقوق کارگر روز — #DecrimQLD و احترام Inc دعوت ایران به توقف حملات تجمع در سوتپرت.

در شش ماه گذشته پلیس متهم بیش از 30 نفر برای کار جنسی مرتبط با جرائم. این اتهامات به دنبال حملات و همچنین مخفی به دام افتادن.

تبلیغات

در پاسخ کارگران جنسی دوستان و خانواده ها و متحدان خواهد تجمع در ظهر در گوشه ای از نرنگ و Scarborough, خیابان, Southport.

کوئینزلند قانون نه تنها به خطر می اندازد, کارگر جنسی, ایمنی, اما همچنین criminalises عادی ایمنی محل کار استراتژی است. حمایت از کارگر جنسی حقوق و تقاضا decriminalisation در کوئینزلند این انجمن حقوق کارگر روز.

انجمن ایمنی کارگر

دکتر النا Jeffreys, Queensland, کارگر جنسی و وزارت امور خارجه هماهنگ کننده احترام Inc گفت QNews کارگران جنسی در کوئینزلند در صورت ادامه حملات مخفی نیش و دستگیری.

“با وجود این فیتزجرالد پرس و جو بیش از سه دهه پیش کوئینزلند هنوز criminalises اساسی کارگر جنسی ایمنی استراتژی. کار در co-ops, جفت, پیام کوتاه و با استفاده از یک راننده دیگر استفاده می کند و توصیه می کند همه جنایات در کوئینزلند.”

“برخی از کسانی که در جنایات تاریخ به سال 1899.”

در 2018-2019 های PLA و QPS صادر 21 تخلفات به کارگران جنسی — جریمه برای contravening کشورهای سنگین کار جنسی ،

در ژانویه سال 2020 یک فرد دریافت $9,000 خوب به اتهام دست زدن به پیام های متنی و رزرو برای کارگران جنسی.

Kayla رز, Queensland, سکس کارگر و عضو هیأت #DecrimQLD گفت: قانون بی ارزش به خطر می اندازد کارگران جنسی.

“قانون نیروهای کارگران جنسی به انتخاب بین کار با خیال راحت و یا قانونی است.

“کوئینزلند criminalises کارگر جنسی ایمنی استراتژی. این اجازه می دهد تا پلیس به مطرح به عنوان مشتریان به دستگیری ما برای استفاده از شیوه های کار ایمن. در همان زمان هنگامی که کارگران جنسی سعی کنید به گزارش جنایات ما دور توسط پلیس.

“من شکستن قانون هر زمان که من کار می کنند, بنابراین من می توانید پیاده سازی ایمنی اساسی استراتژی.”

دکتر اوبراین مدرس ارشد در QUT مدرسه دادگستری سوالات استفاده از منابع پلیس.

“در سال 1989 فیتزجرالد گزارش یافت سطوح بیش از حد از فساد پلیس در رابطه با کار جنسی و توصیه مهم اصلاحات مدنی و مقررات به جای مقررات توسط پلیس. اما حداقل 80 درصد از صنعت همچنان تحت پلیس قوانین و مقررات.”

توقف حملات

تبلیغات

توقف حملات: سه شنبه 3 مارس 12 – 1 ساعت گوشه نرنگ و Scarborough, خیابان, Southport

کار جنسی چیزهای بی اهمیت شب

چهارشنبه شب کارگران جنسی و دوستان شما فقط می خواهید به آن لذت ببرید پس از آن کار جنسی چیزهای بی اهمیت شب.

می دانم که یک یا دو چیز در مورد رابطه جنسی کار می کند ؟ در اینجا شانس خود را به آن را اثبات کند. 😊🌂

احترام Inc و #DecrimQLD دعوت متحدان کارگران جنسی دوستان و خانواده برای یک شب سرگرم کننده و سبکی که ما امتحان معشوقه ما را در یک سفر از طریق کار جنسی چیزهای بی اهمیت!

همه سنین رویداد.

نگه دارید تا با آخرین از #DecrimQLD.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>