به جنایی لانه خرگوش و غیره

Category: وب وایر Comments: No comments

به مبارزه با جرم و جنایت روانشناس بالینی, چارلز “شیک” جرقه پشت در عمل است و این زمان او در یک جنایت کارتل تهدید او و عشق خود سوزی. در این ماجراجویی خطرناک او آشکار یک شبکه ای از شرکت های جنایی است که او را در خطر جدی در “مدوزا را از لانه خرگوش و غیره” عاقبت به Kenneth L. Funderburk را “ماهی خانه باند.”
 
این کتاب پرده از جنایات و توطئه است که کشش از ابریشم وسیله بانکداران در بوستون به اموات رهبران مکزیک Sinaloa سندیکا. شیک, یک پلیس محلی مشاور امیدوار به پیدا کن Renfroe, بد رئیس جرم و جنایت او به عنوان غواصی عمیق تر به این جهان تاریک. به زودی پس از کشف پول شویی عمل او می آید و چشم به چشم با فریب.
 
Funderburk ایجاد قوی تر شخصیت ها و روایت بیشتر وزین کردن داستان در دوم کتاب “مدوزا را از لانه خرگوش و غیره” که به دست آورد به خوبی سزاوار ستایش از نظرات Kirkus: “نویسنده به راحتی نگه می دارد و داستان در حال حرکت با بسیاری از دیدگاه, اما اجازه می دهد برای به غور و تعمق لحظات:” اما در حال حاضر روز در حال مرگ بود ترک غم و اندوه در روح خود را در از دست دادن تدریجی نور است.’ نتیجه رضایت بخش نکات در یکی دیگر از قسط. محکم و راز و محرک gunfights در عاقبت که فراتر از سلف خود.”
 
آوردن داستان هیچ رمان خواننده را از دست ندهید.
 
 
 
Medusa لانه خرگوش و غیره: شیک Sparks—خانه ماهی باند رمان
نوشته شده توسط Kenneth L. Funderburk
Kindle | $3.99
شومیز | $11.99
 
نسخه کتاب موجود در آمازون و بارنز و شریف و دیگر آنلاین کتاب خرده فروشان.
 
 
 
درباره نویسنده
Kenneth L. Funderburk به دست آورده او مدرک لیسانس خود را از دانشگاه Samford خود را فارغ از می سی سی پی امور خارجه و مدرک دکتر, از دانشگاه آلاباما. گذشته از اینکه پرشور, هنرمند اختصاص داده شده او بیش از پنجاه سال از عمر خود را تمرین قانون است.
 
اطلاعات بیشتر در مورد نویسنده و کار خود را در دسترس است www.kennethfunderburkauthor.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>