معرفی FUJIFILM X-T4 – طراحی مدرن تصویر ساز

Category: وب وایر Comments: No comments

FUJIFILM آمریکای شمالی شرکت مفتخر است راه اندازی FUJIFILM X-T4 (در سطور بعد “X-T4”), گل سرسبد مدل از سری X, خانواده از دوربین های دیجیتال بدون آینه.
 
X-T4 حیرت انگیز تصویربرداری ابزار بسته بندی جدید طراحی شده IBIS آرام جدید شاتر واحد جدید vari-angle LCD صفحه نمایش جدید ابدیت بای سفید کننده فیلم, شبیه سازی, و, جدید, بزرگ, ظرفیت باتری همه به یک جمع و جور و سبک وزن بدنه دوربین. این دوربین از ابزار مناسب برای تصویر امروز سازندگان و ایده آل چند راه حل کاربردی برای ویژوال سرایان برای استفاده در ایجاد داستان های خود را.
 
اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی های کلیدی نرم افزار X-T4:
طراحی شده برای کیفیت و سرعت
Fujifilm را state-of-the-art X-Trans CMOS 4 سنسور و X-پردازنده 4 ترکیب نشسته در این دوربین هسته جفت شدن این استثنایی 26.1 MP back-side illuminated sensor با یک قدرتمند quad-core CPU برای تولید تصاویر با طیف گسترده ای پویا و باور نکردنی کیفیت تصویر انجام این کار با رعد و برق-پردازش سریع و دقیق عملکرد AF حق را به 6EV.
IBIS ثبات قرار می دهد در دست کاربر
بخش عظیمی از ایجاد عکس یا ویدئو است که در جای مناسب در زمان مناسب – که اغلب به معنی ساخت دستی تصاویر به رسیدن به قلب از عمل. X-T4 را در پنج محور در بدن تثبیت کننده تصویر (IBIS) را فراهم می کند تا به 6.5 متوقف می شود1 از تثبیت کننده تصویر را به مطمئن شوید که حتی در میان همه هیجان, تصاویر, ثابت باقی می ماند و تیز. این ترکیب را با چهار محور تثبیت کننده تصویر دیجیتال و وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای مانور.
پایدار و قابل اعتماد عملکرد
برای هر تصویر جدی ساز, داشتن یک ابزار است که می تواند با اتکا به انجام بی وقفه در هر زمان که مورد نیاز است بسیار مهم است. به این دلیل X-T4 ویژگی های به تازگی توسعه یافته شاتر مکانیکی است که سریع ترین و قوی ترین در تاریخ این سری X. نه تنها می توانید آن را 26.1 مگاپیکسلی تصاویر در 15 فریم در ثانیه اما آن را نیز دارای 300,000 actuations. همراه با آن ظرفیت باتری بزرگتر است که قادر است تا 600 فریم در هر شارژ2, X-T4 قدرت و دوام را به کاربران این صلح از ذهن است که آنها هرگز از دست ندهید بهترین فرصت است.
پیدا کردن بهترین زاویه برای داستان
هنگامی که تعقیب تصویر کامل و تطبیق پذیری کلیدی است. از 1.62 میلیون پیکسل vari-angle صفحه نمایش لمسی ال سی دی ویژه در X-T4 می توان آن را مرئی از طیف گسترده ای از موقعیت. این نه تنها فراهم می کند با کیفیت بالا مانیتور به فریم با, اما همچنین فراهم می کند سریع و کنترل ساده زمانی که آنها بیشتر مورد نیاز. در سمت تلنگر, مواقعی وجود دارد که لازم است برای به حداقل رساندن نور و حواس او را پرت است که یک صفحه نمایش می توانید ایجاد کنید. که چرا X-T4 LCD طراحی شده است به راحتی دور بریزید تا آن را به طور کامل از نظر ترک به روز شده 3.69 میلیون پیکسل/100fps منظره یاب الکترونیکی به تمرکز در حال حاضر در دست است.
هنگامی که یک داستان نیاز به حرکت
مدرن تصویر ساز تاری خطوط بین عکاسی و ویدئوگرافی و X-T4 طراحی شده به مناسبت این نسل جدید از ترکیبی از خلاقیت است. با ساده تلنگر از یک سوئیچ های فیلم در حالت فعال است به این معنی X-T4 است که قادر به ضبط هر دو حرفه ای در سطح DCI 4K/60p Full HD/240p super slow-motion video. همچنین ممکن است به سابقه F-ورود فیلم در 10 بیت رنگ مستقیما به کارت. بیشتر چه ابتکاری AF-C موضوع ردیابی آثار در شرایط نور کم پایین به 6EV و دوربین را با استفاده از یک باتری با ظرفیت بالا اجازه می دهد تا سازندگان محتوا فشار خلاق خود را محدود.
قدرتمند دستکاری تصویر ساخته شده آسان
برای بیش از 86 سال FUJIFILM Corporation تولید فیلم های عکاسی استفاده شده توسط برخی از بهترین در جهان شناخته شده moviemakers به ایجاد برخی از موفق ترین در جهان ، این شهرت افسانه ای در علوم رنگ است جشن گرفته می شود با این شرکت بسیار محبوب انتخاب فیلم شبیه سازی حالت های که میکنید برخی از این صنعت بیشتر یاد فیلم قرار می دهد و آنها را درست در دست است. X-T4 معرفی ETERNA Bleach Bypass, جدیدترین علاوه بر این به بسیار دوست داشتنی مجموعه ای از فیلم شبیه سازی حالت های موجود در سری X محصول خط که ایجاد یک زیبا د-اشباع شده با کنتراست بالا نگاه کنید که تصویر سازان را پیدا خواهد کرد غیر قابل مقاومت.
X-T4 در دسترس خواهد بود در هر دو سیاه و سفید و نقره ای و انتظار می رود که در دسترس برای فروش در بهار سال 2020 در یک تولید کننده قیمت خرده فروشی پیشنهاد از $1,699.95 دلار و $2,199.99 CAD. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید https://fujifilm-x.com/en-us/products/cameras/x-t4/.
 
1 – با انتخاب FUJIFILM XF لنز. بر اساس CIPA تثبیت استانداردهای. زمین/yaw لرزش تنها.
2 – بر اساس CIPA عمر باتری استاندارد.
 
در مورد فوجی فیلم آمریکای شمالی شرکت الکترونیکی و تصویربرداری بخش
برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.fujifilmusa.com/northamerica رفتن به https://twitter.com/FujifilmX_US به دنبال فوجی فیلم در توییتر بروید https://www.instagram.com/fujifilmx_us/ به دنبال فوجی فیلم در Instagram و یا رفتن به https://www.facebook.com/FujifilmXUS/ به مانند Fujifilm on Facebook. برای دریافت اخبار و اطلاعات مستقیم از فوجی از طریق آر اس اس اشتراک در www.fujifilmusa.com/rss.
 
در مورد فوجی فیلم
FUJIFILM آمریکای شمالی شرکت بازاریابی شرکت تابعه از FUJIFILM دارایی امریکا شرکت متشکل از پنج عامل بخش و یک شرکت تابعه شرکت. تصویربرداری بخش را فراهم می کند مصرف کنندگان تجاری و عکاسی از محصولات و خدمات از جمله: کاغذ عکاسی; چاپ دیجیتال و تجهیزات همراه با خدمات و پشتیبانی; عکس شخصی محصولات; فیلم; و یک بار-استفاده از دوربین های دیجیتال و همچنین بازارهای حرکت تصویر آرشیوی از فیلم و در مجموعه مدیریت رنگ راه حل برای حرکت تصویر پخش و تولید صنایع. الکترونیکی تصویربرداری بخش بازارهای مصرف کننده دوربین های دیجیتال و گرافیک سیستم تقسیم منابع محصولات و خدمات به گرافیک و صنعت چاپ. نوری و دستگاه های بخش فراهم می کند لنزهای نوری برای پخش, فیلمبرداری, تلویزیون مدار بسته, ویدئوگرافی و بازارهای صنعتی و همچنین بازارهای دوربین شکاری. صنعتی و شرکت های بزرگ کسب و کار جدید توسعه بخش ارائه محصولات جدید به دست آمده از Fujifilm فن آوری. FUJIFILM Canada Inc. فروش و بازار طیف وسیعی از FUJIFILM محصولات و خدمات در کانادا. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.fujifilmusa.com/northamerica رفتن به www.twitter.com/fujifilmus به دنبال فوجی فیلم در توییتر و یا رفتن به www.facebook.com/FujifilmNorthAmerica به مانند Fujifilm on Facebook. برای دریافت اخبار و اطلاعات مستقیم از فوجی از طریق آر اس اس اشتراک در www.fujifilmusa.com/rss.
 
FUJIFILM Holdings Corporation, توکیو, ژاپن به ارمغان می آورد راه حل های برش لبه برای طیف گسترده ای از صنایع جهانی با اعمال نفوذ آن در عمق دانش و فن آوری های اساسی توسعه در آن متصديان نوآوری است. آن اختصاصی فن آوری هسته ای منجر به زمینه های مختلف از جمله بهداشت و درمان گرافیک سیستم بسیار کاربردی مواد با روش های نوری دیجیتال تصویربرداری و سند محصولات. این محصولات و خدمات خود را بر اساس نمونه کارها گسترده ای از مواد شیمیایی, مکانیکی, نوری و الکترونیکی و فن آوری های تصویربرداری. برای سال منتهی به 31 مارس 2019 شرکت تا به حال درآمد جهانی از 22 میلیارد دلار در نرخ 111 ین به دلار. Fujifilm متعهد به مسئول حفاظت از محیط زیست و خوب شرکتی. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از سایت: www.fujifilmholdings.com.
 
###
 
FUJIFILM X-TRANS علائم تجاری FUJIFILM Corporation و وابسته به آن است.
© 2020 FUJIFILM آمریکای شمالی شرکت و وابسته به آن است. تمام حقوق محفوظ است.
 
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>