معرفی Vimeo ایجاد: مجموعه ای از ابزار است که حرفه ای و با کیفیت تصویری ممکن است برای هر کسب و کار کوچک

Category: وب وایر Comments: No comments

Vimeo ایجاد — ایجاد یک تاثیر فوری

Vimeo اعلام کرد راه اندازی Vimeo ایجاد یک مجموعه ای از ابزار برای ساخت بالا تاثیر اجتماعی ویدئوها در دقیقه. در دسترس در سراسر وب ، iOS و آندروید, نرم افزار موبایل, Vimeo, ایجاد سریع و آسان راه حل برای هر صاحب کسب و کار کوچک و بازاریاب به رشد کسب و کار خود را با استفاده از فیلم.

Vimeo ایجاد ترکیبی هوشمند در حال ویرایش تکنولوژی با یک رابط بصری است که راهنماهای کاربران از طریق ویدیو-ساخت مراحل از آغاز تا پایان. کاربران می توانید انتخاب کنید از یک گالری حرفه ای-طراحی قالب ویدئو و یا آنها می توانید یک ویدیو از ابتدا با استفاده از خود فیلم و داستانپردازی است. Vimeo ایجاد به طور کامل یکپارچه شده با ویمیو را مجموعه ای از ابزار گردش کار, بنابراین کاربران می توانند فیلم بهینه سازی شده برای هر یک از رسانه های اجتماعی پلت فرم بومی نشر آنها و اندازه گیری نتایج جستجو – همه از درون Vimeo پلت فرم.

تصویری بسیار حیاتی برای هر کسب و کار است و در عین حال رفع موانع برای ایجاد تصویری بالا باقی می ماند. Vimeo اخیر اختصاصی پژوهش 2020 SMB گزارش تصویرییافت که در حالی که بیش از نیمی از کسب و کارهای کوچک استفاده می شود تصویری در استراتژی های بازاریابی خود را در سال 2019 تنها 22 درصد احساس می کنید که آنها به اندازه کافی با استفاده از ویدئو. هزینه و پیچیدگی بودند ذکر شده به عنوان بزرگترین چالش با تصویری-ساخت و اگر این اصطکاک امتیاز حذف شدند و تقریبا همه موسسات کوچک و متوسط (96 درصد) گفتند که ایجاد تصویری. Vimeo, ایجاد, است, باز کردن قدرت از ویدئو برای این بزرگ و رو به رشد بازار است.”

تصویری ترین تاثیرگذار رسانه ما باید امروز برای بشر بیان در مقیاس و کسب و کار نیاز به یک ویدیو آنلاین استراتژی برای رسیدن به مشتریان خود را. اما تحقیقات روشن است: صاحبان کسب و کار کوچک و کارآفرینان ندارد و ابزار و زمان و یا بودجه به فیلم را در حجم و کیفیت مورد نیاز برای رقابت گفت: Anjali Sud, مدیر عامل شرکت Vimeo. “Vimeo ایجاد سطوح زمین بازی. این اساسا یک ابزار ساده است که باعث کوتاه شدن فاصله از ایده به اعدام بنابراین بیشتر کسب و کار می تواند یک فیلم موفق و استراتژی است.”

مزایای کلیدی Vimeo ایجاد عبارتند از:

  • سریع و آسان تصویری ایجاد: شروع به کار با حرفه ای-طراحی قالب است که می تواند به سرعت سفارشی و یا ایجاد تصویری از ابتدا. Vimeo AI-مجهز به فن آوری تبدیل خواهد شد کلیپ, عکس, موسیقی و متن به یک با کیفیت بالا اجتماعی تصویری در دقیقه.
  • نامحدود سهام محتوا: اهرم حق بیمه سهام کتابخانه شامل میلیون ها نفر از HD video clips, عکس و تجاری-مجوز موسیقی, آهنگ های در دسترس به Vimeo ایجاد کاربران در هیچ هزینه اضافی.
  • کنترل نام تجاری کامل: پیدا کردن سمت راست را انتخاب کنید و پیام مناسب برای هر کسب و کار با رنگ های قابل تنظیم فونت, طرح, آرم, نوشتن شرح تصاویر و متن و تماس به عمل است.
  • یک فروشگاه توقف برای بازاریابی ویدئو: خودکار خیاط ویدئوها برای هر پلت فرم رسانه های اجتماعی با ایجاد نسخه در هر فرمت و نسبت (مربع عمودی و افقی). سپس دسترسی Vimeo را با عملکرد بالا و تصویری ابزارهای بازاریابی به بومی انتشار ویدئوها در سراسر وب و اندازه گیری تاثیر خود را در یک گردش کار بدون درز.

Vimeo ایجاد شده در Vimeo Pro, کسب و کار و حق بیمه عضویت و در دسترس در سراسر وب و برنامه های موبایل. هر کسی می تواند باز کردن یک محاکمه رایگان از ابزار کامل مجموعه. برای شروع با استفاده از Vimeo ایجاد مراجعه کنید vimeo.com/create.

در مورد Vimeo

Vimeo پیشرو در جهان حرفه ای پلت فرم های ویدئویی و جامعه است. با بیش از 150 میلیون عضو در سراسر بیش از 150 کشور ما کمک به هر کسی رشد کسب و کار خود را با ساخت آن آسان برای ایجاد و بازار با کیفیت بالا, تاثیرگذار ، Vimeo است که مقر آن در شهر نیویورک با دفاتر در سراسر جهان است و عامل کسب و کار از IAC. اطلاعات بیشتر در www.vimeo.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>