سرمایه گذاری برای نیویورک راه اندازی می رود به 10 ٪ کاهش

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

راه اندازی در نیویورک روبرو هستند به طور چشمگیری تغییر واقعیت در عصر coronavirus: بودجه محدود است برخی از عرضه محصول باید افکار به طور کامل و فدرال بسته نجات ممکن است اعمال می شود.

بسیاری از شرکت های سرمایه گذاری که باید پول ریخت به شهرستان نوپا برای دهه گذشته می گویند آنها هنوز باز برای کسب و کار. اما یک گزارش از CB Insights در روز چهارشنبه پیش بینی کرد که هزینه های سرمایه گذاری برای سه ماهه اول سقوط خواهد کرد و 16 درصد از پایان 2019. در نیویورک, سرمایه گذاری انتظار می رود به سقوط 10%.

این گزارش گفت: بذر بودجه دور—دور اول سرمایه گذاری برای شرکت های نوپای—کاهش 20% در این سه ماهه در آمریکا


“شما هنوز هم ممکن است مشاهده شرکت ها قادر به دریافت کمک مالی از سرمایه گذاران موجود گفت:” شان آبرامسون شریک مدیریت از دانه شرکت سرمایه گذاری شهری ما است. “اما شماره های تاریخی از سال 2008 و پس از 9/11 نشان می دهد که کمک های مالی به خصوص در دانه مرحله ضربه سخت است.”

به جای جدید شرط در بالا و آینده شرکت های, سرمایه گذاران بیشتر احتمال دارد به صرف منابع خود را کمک به راه اندازی در حال حاضر در نمونه کارها خود را به آب و طوفان است.

“نیز وجود دارد که کوچکتر عملی همه چیز بیش از حد” آبرامسون اضافه شده است. “بسیاری از سرمایه گذاران ساخته شده است هرگز یک سرمایه گذاری بدون اینکه در همان اتاق به عنوان شرکت.”

رکود در سرمایه گذاری می تواند باعث ضرر و زیان به این شهر رو به رشد بخش فن آوری. قطب نما که رهبری تمام نیویورک شرکت فنی استخدام در سال گذشته, گزارش قطع 15 درصد از کارکنان خود را.

وجود دارد بیش از 13000 آمدن تکنولوژی در نیویورک و بخش مورد استخدام 330,000 مردم با توجه به داده ها از مرکز شهری آینده است.

بسیاری از شرکت های فن آوری ممکن است قادر به پول نقد در در 2 تریلیون دلار بسته نجات بر اساس قوانین در پیش نویس قانون است که می تواند رد صلاحیت بسیاری از سرمایه مورد حمایت شرکت.

به تازگی راه اندازی نوپا بودن مجبور به تنظیم در پرواز خود را به عنوان مدل کسب و کار بدبختانه با نزدیک به خاموش کردن حالت در بسیاری از کشور. ارفع یک شرکت است که باعث می شود محصولات مراقبت شخصی بر اساس همکاری با مشتریان یک سال را صرف آماده سازی خود را در ماه مارس راه اندازی.

“هنگامی که آن را در واقع تبدیل شد زمان آن شده اند که اشتباه وانمود کند که جهان تا به حال تغییر” گفت: آریل Wengroff از بنیانگذاران و رئیس محتوای افسر ارفع.

به جای بازاریابی آن خط جدید از عرق محصولات به نام Hiki مستقیم به مصرف کنندگان این شرکت ارائه شده است این محصولات دور بنا به درخواست به کارگران بیمارستان روانی, بهداشت حرفه ای و سایر مردم در پاسخ به بحران بهداشت و درمان.

“در حالی که ما امیدواریم که مردم را هیجان زده خواهد به استفاده از محصولات ما هنگامی که زمان مناسب است برای قرار دادن آنها در بازار, تمرکز ما در حال حاضر در ارائه و راحتی بیشتری را برای افرادی که در خط مقدم” Wengroff گفت.

برای گربه فرد یک پلت فرم آنلاین برای گربه سانان مواد غذایی و محصولات تصمیم به راه اندازی این هفته آمد و پس از بحث های زیادی.

“حتی در هفته گذشته ما فکر کردم ما باید ادامه دهد یا نه؟'” گفت: جیمی وو مدیر عامل و بنیانگذار شرکت. “اما ما هنوز هم احساس می کنم وجود دارد گسترده تر فرصت است.”

این شرکت است که با حمایت تیغ نام تجاری هری معتقد است صرف برای حیوانات خانگی را افزایش می دهد در طول رکود اقتصادی—به خصوص یکی است که نیاز به مردم ماندن در خانه خود را خزدار دوستان است.

با وجود این تحول بازار سهام در شرکت مواد غذایی حیوان خانگی جویدنی باید به طور پیوسته صعود کرد. بلومبرگ گزارش می دهد که افزایش سفارشات است و تاخیر در برخی از تحویل برای شرکت.

“وجود دارد در حال رفتن به برخی از شرکت ها هستند که بهتر از دیگران این تغییر” وو گفت. “احساس ما این است که ما در یک جای خوب با مراقبت از حیوان خانگی.”

که پیام از تکنولوژی سرمایه گذار Jonathan اکسلراد به عنوان به خوبی. اکسلراد مدیر عامل کارآفرینان میزگرد Accelerator گفت: صنایع از جمله مراقبت های بهداشتی و تدارکات به احتمال زیاد برای دیدن ادامه معاملات جدید.

Uber و Airbnb قادر به گسترش انبوه بر اساس جدید رفتار مصرف کننده پس از آخرین بحران اقتصادی است. حتی اگر برخی از سرمایه گذاری می کند آهسته اکسلراد گفت: ممکن است این بحران را مورد فن آوری های جدید غول.

“معاملات در حال انجام گرفتن حاضر شد و به احتمال زیاد قبل از شروع بحران,” او گفت:. “این خواهد بود که چندی قبل از ما را ببینید که چگونه معاملات آغاز شده در طول بحران شده است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>