هراس سرمایه گذاران خمیر سهام; داو از دست می دهد و 969

Category: آرکانساس Comments: No comments

نیویورک-ترس تحت سلطه بازارهای مالی دوباره پنج شنبه و سهام به شدت کاهش یافت و نگرانی ها در مورد سرعت گسترش شیوع ویروس. این آخرین لرزیدن در وال استریت ترین فرار در هفته بیش از هشت سال است.

عمده شاخص های ایالات متحده آمریکا از دست داده و بیش از 3 درصد و عملکرد وزارت خزانه داری — یک مالی جهانی عامل اصلی — لمس بیشتر از رکورد پایین. اسلاید تقریبا محو افزایش سهام تا به حال زده فقط یک روز زودتر آمد که در بخشی در امیدوار است که حرکت می کند توسط مقامات در سراسر جهان می تواند کوسن اقتصادی خرید اینترنتی.

S&P 500 با کاهش 106.18 یا 3.4% 3,023.94. آن را در حال حاضر 10.7 درصد کمتر از رکورد بالا این مجموعه در فوریه. 19. میانگین صنعتی داو جونز سقوط 969.58 یا 3.6% به 26,121.28 و نزدک از دست 279.49 یا 3.1% به 8,738.59.

عملکرد 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید غرق به 0.91% از 0.99% اواخر روز چهارشنبه. غلت بازده فرستاده اند نرخ متوسط 30 سال وام مسکن ثابت به یک رکورد کم از 3.29%.

این نوسانات بازار به احتمال زیاد همچنان به عنوان طولانی به عنوان تعدادی از عفونت های جدید همچنان به سرعت بخشیدن به بسیاری از تحلیلگران و سرمایه گذاران حرفه ای می گویند. پنج شنبه چهارم مستقیم روز است که در آن S&P 500 منتقل حداقل 2%, طولانی ترین جمله کشش از تابستان 2011.

تمام 11 از S&P 500 را در بخش منفی, با, مالی, صنعتی و انرژی بدترین نمایشی بخش است. تمام 30 داو تراشه های آبی بودند در قرمز. ایالات فن آوری هوافضا غول پیکر بوئینگ, جی پی مورگان چیس و گلدمن ساکس در میان داو بزرگترین میکشد. سود برای شرکت های مالی در کاهش کم بهره با نرخ محیط زیست است.

مربوط به سفر شرکت ها همچنان به سقوط به شدت نگران است که وحشت زده مشتریان نمی خواهید برای محدود خود را در هواپیما یا قایق با دیگران است. رویال کارائیب کروز غرق 16.3% کارناوال کاهش یافت و 14.1 درصد و خطوط هوایی آمریکا گروه از دست 13.4%.

در این هفته شاخص S&P 500 از یک پرش از 4.6% دوشنبه به از دست دادن 2.8 درصد و به میزان 4.2 درصد. در زمان عادی یک حرکت حتی 1% خواهد بود قابل توجه است.

این درک رو به رشد است که از گسترش عفونت — و در نتیجه آسیب به اقتصاد — ممکن است آهسته در هر زمان به زودی کشیدن است به شدت در بازار. که جلو گرفته می شود این هفته با به طور فزاینده ای در سراسر جهان فشار است که دولت و بانک مرکزی در حال تلاش برای به بازار از طریق برنامه مخارج و کاهش نرخ بهره.

“ما انتظار بیشتر چشمگیر نوسانات بازار بالا و پایین و نمی شود شگفت زده اگر ما آزمون روز جمعه گذشته پایین دوباره گفت:” دیوید Donabedian مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر CIBC مدیریت ثروت خصوصی که مدیریت $62 میلیارد دلار است. “نوسانات با ما خواهد بود برای یک مدت زمان قابل توجهی را با توجه به چرخه انتخابات و covid-19. ما انتظار داریم که آمار اقتصادی در طول دو تا سه ماه آینده بدتر خواهد شد قبل از آن بهتر می شود.” Covid-19 بیماری ناشی از ویروس است.

شیوع است مختل جهانی زنجیره تامین و تهدید به مانع رشد اقتصادی پس از اولین موارد ظهور در ووهان چین در اواخر ماه دسامبر roiling بازارهای سراسر جهان است.

در چین که در آن تعدادی از عفونت های جدید شده است کاهش قابل ملاحظه معاملات سهام در شانگهای بسیج نزدیک به 12 درصد پس از ضربه پایین در فوریه. 3. کارخانه ها وجود دارد به تدریج بازگشایی و بازگشت به حس زندگی عادی حتی ممکن است در افق پس از سریع و شدید اعمال شده توسط دولت به کررل شکل جدیدی از کروناویروس.

اما در جاهای دیگر در جهان خلق و خوی تیره تر است. وجود دارد حدود 17 بار به عنوان بسیاری از عفونت های جدید در خارج از چین که در آن با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

بازارهای سهام آسیا آغاز شده و پنج شنبه خاموش بالاتر سوار شدن بر موج خوش بینی و امید که ارسال S&P 500 با افزایش در روز چهارشنبه. آمریکا و رهبران کنگره توافق رسیده است در $8.3 میلیارد دلار در لایحه ای را برای مبارزه با شیوع بیماری که سنا تصویب پنج شنبه و بانک مرکزی کانادا به دنبال فدرال رزرو تعجب کاهش نرخ بهره به روز قبل از آن.

روز پنج شنبه در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن افزایش یافت 1.1% و کره جنوبی Kospi به دست آورد 1.3 درصد و سهام در شانگهای افزایش یافت 2 ٪ است.

اما بازارهای پایین تر تبدیل شده به عنوان تجاری به اروپا نقل مکان کرد. این CAC 40 فرانسه سقوط کرد 1.9% کرد و شاخص DAX از دست داد 1.5 درصد و FTSE 100 لندن کاهش یافته است 1.6%.

طلا صعود $25.00 دلار 1,668.00 در هر اونس به عنوان سرمایه گذاران انباشته به سرمایه گذاری دیده می شود به عنوان امن است.

معیار آمریکا نفت خام از دست داده و 88 سنت به حل و فصل در $45.90 در هر بشکه رسید. قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد کاهش یافت $1.14 برای $49.99 در هر بشکه رسید.

رز نقره ای 15 سنت افزایش به $17.39 در هر اونس و مس سقوط کرد یک پنی به $2.57 در هر پوند. گاز از دست داده و 6 سنت افزایش به $1.77 هر 1000 فوت مکعب گرمایش نفت کاهش یافت و 4 سنت افزایش به $1.49 هر گالن و عمده فروشی بنزین از دست داده و 3 سنت افزایش به $1.52 هر گالن است.

دلار کاهش یافت و به 106.76 ین ژاپن از 107.33 ین در چهار شنبه. یورو تقویت شد و به $1.1190 از $1.1139.

“جهان غرب است که در حال حاضر زیر برخی از چین راهکار بسته شدن مدارس و اعلام وضعیت اضطراری برای مثال وجود یک حس است که این بیش از حد کم و خیلی دیر” گفت: Chris Beauchamp رئیس تحلیلگر بازار در IG.

اقتصاددانان در موسسه مالی بین المللی کاهش چشم انداز خود را برای اقتصاد جهانی سه شنبه در حاشیه خود را تا سال 2020 پیش بینی برای رشد در ایالات متحده به 1.3 درصد و در چین به زیر 4 درصد. تجدید نظر می تواند “امکان پذیر” نگاهی به رشد جهانی به 1 درصد که پایین ترین قیمت از سال 2009 و از 2.6 درصد در سال گذشته گفت: اقتصاددان ارشد, رابین بروکس.

“نگرانی از این است که تقریبا هیچ چیز انجام شده برای جلوگیری از گسترش این ویروس در آمریکا و اروپا گفت:” ایلیا Feygin مدیر عامل در سازمانی شرکت کارگزاری WallachBeth.

سیاستگذاران باید در پاسخ به کاهش نرخ بهره برای سرپا نگه داشتن رشد اقتصادی است. انتظار می رود آنها را به انجام این کار دوباره اما این فروش نشان دهنده بخشی از این واقعیت است که نرخ بهره پایین تر نمی خواهد آدرس فوری تاثیر این ویروس اگر کارخانه ها بسته شده و کارگران در حال furloughed و مصرف کنندگان جلوگیری از هزینه.

یک لیست در حال رشد از شرکت های سرمایه گذاران هشدار داده است که ویروس است که هدف قرار دادن فروش و سود و سرمایه گذاران با بسیاری از عدم قطعیت در مورد چقدر رشد اقتصادی را تحت تاثیر قرار خواهد شد.

“ما می تواند احتمالا درایو مجازی کامیون بين صعودی و نزولی موارد در اینجا” گفت: Jason غرور chief investment officer برای ثروت خصوصی در Glenmede.

اطلاعات اين مقاله می باشد که توسط استن چو Damian J. Troise و یوری Kageyama از آسوشیتد پرس; توسط تیلور و Thomas Telford هیت از واشنگتن پست; و با کارکنان از نیویورک تایمز.

یک بخش در 03/06/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>