InVideo راه اندازی اجتماعی رایگان آگهی-قالب برای Coronavirus-تحت تاثیر قرار کسب و کارهای کوچک در کافه ها و رستوران ها

Category: وب وایر Comments: No comments

InVideo جهان ساده ترین راه برای ایجاد حرفه ای به دنبال ارتباط است اعلام رایگان فیلم سفارشی قالب برای کاهش آسیب بیشتر به کسب و کارهای کوچک و رستوران ها و نهفته این بیماری همه گیر کوروناویروس.

با اخیر دولت گسترده ای پناهگاه سفارشات و بسته شدن کسب و کار کوچک نیاز تجار به عنوان مقدار به عنوان کمک آنها می توانید دریافت کنید. با دولت و کمک های اولیه هنوز هفته دور, اجتماعی, تبلیغات تصویری را سازمان یک راه برای جلب حمایت جامعه و اطلاع رسانی به مشتریان خود را در تغییرات عملیاتی, ساعت جدید, تحویل, دستورالعمل به عنوان به خوبی به عنوان آن را کمک های مالی و یا خرید کارت های هدیه.

امروز در دسترس هر کسی که علاقه مند می توانند با مراجعه https://invideo.io برای کسب اطلاعات بیشتر و یا شروع به استفاده از این قالب به صورت رایگان در: https://tinyurl.com/vwpoleb

“در طول بحران جهانی مانند COVID-19 pandemic, آن مهم است به گرد هم می آیند و کمک به حمایت از کسب و کارهای کوچک در هر راه ما می توانیم” گفت: InVideo مدیر عامل و موسس Sanket Shah. “به آنها اجتماعی رایگان تصویری قالب کمک خواهد کرد که آنها را دریافت اخبار به سرعت, که می تواند یک تفاوت بزرگ در زنده ماندن تاثیر اقتصادی همه گیر و تجمع برای حمایت از کارکنان که معیشت آنها در معرض تهدید است.”

رایگان ارائه شامل قالب ها اعم از:

  • اطلاعات در مورد تحویل/وانت گزینه های
  • به روز شده فروشگاه ساعت و تعطیلی
  • اطلاعات در مورد کارت های هدیه را به منظور کمک به کمبود پول نقد کسب و کار
  • Q&A, سبک فیلم ها که پاسخ به سوالات رایج

این COVID-19 قالب اهرم InVideo را به تازگی راه اندازی هوشمند ویدئو دستیار (IVA) که در عمل به عنوان یک “Grammarly به صورت تصویری’ است که کمک می کند تا به طور خودکار کلید تصمیمات طراحی است که منجر به کیفیت حرفه ای ویدئوها در دقیقه. این کلیدی است برای کسب و کارهای کوچک و رستوران ها که نمی کنند به طور معمول آموزش تصویری تولید در کارکنان است. این رقم ویرایش ویدئو دستیار راهنماهای کاربران از ویژگی های مشترک از اشتباهات طراحی با توصیه هایی در مورد که در آن برای قرار دادن آرم مناسب, انتخاب فونت, انیمیشن, رنگ ذائقه و بیشتر.

بیش از شش ماه گذشته InVideo تبدیل به سریعترین رشد prosumer پیشرو پلت فرم های ویدئویی تا کنون و بالاترین پرفروش محصول فروخته شده در AppSumo, ضرب و شتم را محبوب مصرف کنندگان برنامههایی مانند Evernote و Mixpanel. این شرکت همچنین گسترش پایگاه کاربر به 100,000 مشتریان در سراسر 150 کشور از جمله کابل و غول های رسانه ها, AT&T, Sony Music, Reuters, CNN و CNBC. کاربران در حال حاضر ایجاد بیش از 5 فیلم در هر دقیقه بیش از 220000 هر ماه.

برای دانلود قالب های رایگان برای استفاده در سیستم عامل های مانند Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, و, WhatsApp صاحبان کسب و کار کوچک ممکن است بازدید https://get.invideo.io/coronavirus-communication-templates برای گرفتن آغاز شده است.

در مورد InVideo

InVideo جهان است ساده ترین راه برای ایجاد حرفه ای به دنبال ویدئوها در دقیقه. تاسیس در سال 2017 با دفاتر در سان فرانسیسکو و بمبئی شرکت انباشته 100,000 مشتریان در سراسر 150 کشور از جمله مشتریان جهانی AT&T, Sony Music, Reuters, CNN و CNBC. با یک هوش مصنوعی-صفحه تصحيح خودکار ویرایشگر و آسان برای استفاده از کشیدن و رها کردن طراحی پلت فرم ارائه می دهد یک Grammarly مانند رابط بنابراین هر کسی می تواند حرکت-توقف ویدئوها با هیچ تجربه مورد نیاز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>