InVideo رایگان ارائه می دهد, اجتماعی, تبلیغ ویدیویی-قالب برای Coronavirus-تحت تاثیر قرار کسب و کارهای کوچک در کافه ها و رستوران ها

Category: وب وایر Comments: No comments

InVideo جهان ساده ترین راه برای ایجاد حرفه ای به دنبال ارتباط است اعلام رایگان فیلم سفارشی قالب برای کاهش آسیب بیشتر به کسب و کارهای کوچک و رستوران ها و نهفته این بیماری همه گیر کوروناویروس.

با اخیر دولت گسترده ای پناهگاه سفارشات و بسته شدن کسب و کار کوچک نیاز تجار به عنوان مقدار به عنوان کمک آنها می توانید دریافت کنید. در حالی که دولت کمک کند بوده است, اجتماعی, تبلیغات تصویری را سازمان یک راه برای جلب حمایت جامعه به سرعت و به اطلاع مشتریان خود در تغییرات عملیاتی, ساعت جدید, تحویل, دستورالعمل به عنوان به خوبی به عنوان آن را کمک های مالی و یا خرید کارت های هدیه.

در حال حاضر در دسترس هر کسی علاقه مند می توانند با مراجعه https://invideo.io برای کسب اطلاعات بیشتر و یا شروع به استفاده از قالب های رایگان در: https://tinyurl.com/vwpoleb

“در طول بحران جهانی مانند COVID-19 pandemic, آن مهم است به گرد هم می آیند و کمک به حمایت از کسب و کارهای کوچک در هر راه ما می توانیم” گفت: InVideo مدیر عامل و موسس Sanket Shah. “به آنها اجتماعی رایگان تصویری قالب کمک خواهد کرد که آنها را دریافت اخبار به سرعت, که می تواند یک تفاوت بزرگ در زنده ماندن تاثیر اقتصادی همه گیر و تجمع برای حمایت از کارکنان که معیشت آنها در معرض تهدید است.”

رایگان ارائه شامل قالب ها اعم از:

  • اطلاعات در مورد تحویل/وانت گزینه های
  • به روز شده فروشگاه ساعت و تعطیلی
  • اطلاعات در مورد کارت های هدیه را به منظور کمک به کمبود پول نقد کسب و کار
  • Q&A, سبک فیلم ها که پاسخ به سوالات رایج

این COVID-19 قالب اهرم InVideo هوشمند ویدئو دستیار (IVA) که در عمل به عنوان یک “Grammarly به صورت تصویری’ است که کمک می کند تا به طور خودکار کلید تصمیمات طراحی است که منجر به کیفیت حرفه ای ویدئوها در دقیقه. این کلیدی است برای کسب و کارهای کوچک و رستوران ها که نمی کنند به طور معمول آموزش تصویری تولید در کارکنان است. این رقم دستیار راهنماهای کاربران از ویژگی های مشترک از اشتباهات طراحی با توصیه هایی در مورد که در آن برای قرار دادن مناسب انتخاب فونت, انیمیشن, رنگ ذائقه و بیشتر.

بیش از شش ماه گذشته InVideo تبدیل به سریعترین رشد prosumer پیشرو پلت فرم های ویدئویی تا کنون و بالاترین پرفروش محصول فروخته شده در AppSumo, ضرب و شتم را محبوب مصرف کنندگان برنامههایی مانند Evernote و Mixpanel. کاربران در حال حاضر ایجاد بیش از 5 فیلم در هر دقیقه بیش از 220000 هر ماه.

در مورد InVideo

InVideo جهان است ساده ترین راه برای ایجاد حرفه ای به دنبال ویدئوها در دقیقه. تاسیس در سال 2017 با دفاتر در سان فرانسیسکو و بمبئی شرکت انباشته 100,000 مشتریان در سراسر 150 کشور از جمله مشتریان جهانی AT&T, Sony Music, Reuters, CNN و CNBC.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>