لئو Varadkar استعفا داد ایرلندی به عنوان نخست وزیر این هفته است. این حزب خود را, خوب, Gael موفق به پیروزی اکثریت در انتخابات پارلمانی برگزار شده در 8 مارس.

با هیچ حزب برنده اکثریت یا ایرلند مجلس باقی مانده است در یک بن بست سیاسی. با چهار نامزد برای دفتر Taoiseach و یا نخست وزیر و دو نامزد دیگر دریافت رای بیشتر از لئو Varadkar.

تبلیغات

اما بدون یک اکثریت ویکتور گفت: “باقی می ماند به عنوان سرپرست

“مسئولیت است که در همه ما به اطمینان حاصل شود که ما ارائه خوب دولت و در واقع خوب مخالف است.

“من فکر می کنم تعهد است که در کسانی که زیاد وعده تغییر… را به برنامه دولت برای تصویب.

“اگر آنها نمی, آنها باید بگویم و چشمگیر و صادقانه در مورد شکست خود و وعده های خالی.”

بیرون آمد و در هنگام ازدواج برابری همه پرسی

در قبلی خود نقش به عنوان وزیر بهداشت لئو Varadkar آمد در طول 2015 ایرلندی برابری ازدواج رفراندوم. انتخاب Taoiseach در سال 2017 در سن 38 او شد هر دو ایرلند برای اولین بار آشکارا همجنسگرا نخست وزیر و جوانترین. با پدر و مادرش ایرلندی او همچنین اولین ایرلندی نخست وزیر از یک اقلیت های قومی.

در ایرلند که اکثریت رای دادند بله برای برابری ازدواج لئو Varadkar تمایلات جنسی همچنان یک مسئله غیر در هر دو نخست-ministership و انتخابات اخیر. که انتخابات متمرکز بر مسائل بهداشت و درمان و مسکن مقرون به صرفه.

ایرلند نیز با مشکلاتی مواجه در آن پست-Brexit بودجه مذاکرات با اتحادیه اروپا است. نیز وجود دارد یک تجدید حیات از امید برای یک ایرلند متحد در پست Brexit washup. که به نظر می رسد که اضافه شده به آرای ملی Sinn Fein حزب در هزینه Varadkar خوب Gael.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im