است وال استریت شفا? سازمان دیده بان تد گسترش

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

در اینجا یک نکته مفید برای دیدن اگر دولت فدرال مراحل را برای نجات اقتصاد در حال کار: تماشای TED گسترش یافته است.

این تد نیست یک بحث است اما یکی از کلیدی barometers استرس در سیستم مالی است. این اقدامات تفاوت بین سه ماه وزارت خزانه داری ایالات متحده و لوایح سه ماهه libor رای دادن. هنگامی که گسترش کم است به این معنی بانک ها بدون داشتن مشکل جمع آوری تمام دلار نیاز آنها را برای مشتریان و وجود دارد مقدار زیادی از اکسیژن در اتاق برای همه.

اما تد گسترش مشخصی در ماه گذشته و هنوز فلش کد قرمز.


از روز شنبه آن را در 1.43% از 0.21% در پایان ماه فوریه با توجه به Evercore ISI. که بالاترین خواندن از سال 2008 اگر چه هیچ جا در نزدیکی رکورد 3.15% پس از سقوط لیمن برادرز و AIG.

به عنوان Evercore ISI تحلیلگر گلن Schorr آن یک مشتری در گزارش امروز بخش هایی از بازارهای مالی “هنوز خیلی mucked است.”

که به ویژه در بالا عملکرد اوراق قرضه که در حال ارائه آنها چیزی نیست برای سال: بازده بالا است.

موثر در عملکرد یخ BofA آمریکا بالا عملکرد شاخص 9.82% دیروز از 6.07% یک ماه پیش. پرش نشان دهنده چالش های موجود در املاک تجاری و انرژی بخش که نه چندان معتبر شرکت های در معرض خطر به طور پیش فرض. هنوز, آن می تواند بدتر. BofA مریل لینچ تحلیلگران امروز گفت: “این غیر ممکن است به تصور یک سناریو” که در آن اوراق قرضه عملکرد زیر 10% بدون دولت قدم به قدم به پرتاب به معنای واقعی کلمه تریلیون در بازارهای مالی است.

در واقع برخی از قطعات سیستم مالی در حال بازگشت به چیزی شبیه به حالت عادی. قیمت اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده باید آرام و سرمایه گذاری-کلاس شرکت ها در حال تلاش برای جمع آوری پول بدهی در بازار سرمایه. شرکت های رسانه ای ViacomCBS و گروه Omnicom هر دو در حال تبادل اوراق قرضه عرضه امروز.

گام های کودک.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>