Lavazza و KLM Royal Dutch Airlines امضا توافق نامه که شرکت قهوه ایتالیایی شریک در KLM شرکت سوخت زیستی برنامه. این برنامه به طور فعال کمک به ساخت صنعت هواپیمایی پایدار با تحریک دسترس بودن پایدار سوخت حمل و نقل هوایی (SAF) در مقیاس بزرگ است. SAF پتانسیل کاهش انتشار کربن تا 85 ٪ در مقایسه با سوخت های فسیلی است.

همکاری بین KLM و Lavazza کاملا متناسب با KLM پرواز را مسئولانه ابتکار به عنوان KLM طول می کشد سرب در دستیابی به توسعه پایدار در آینده برای حمل و نقل هوایی عمران. شرکت هواپیمایی است انجام این کار با ساخت محصولات و فرآیندهای حتی بیشتر پایدار در حال حاضر و در آینده است. اما پیشرفت واقعی امکان پذیر خواهد بود اگر کل صنعت با هم کار می کند. به عنوان بخشی از پرواز مسئولانه KLM دعوت مسافران به شرکت در آن CO2ZERO جبران برنامه و درخواست شرکت به سفر کسب و کار خود پایدار تر با شرکت در شرکت سوخت زیستی برنامه.

“KLM معتقد است که تولید پایدار حمل و نقل هوایی سوخت در میان مدت و بلند مدت مهم در دستیابی به اهداف کاهش کربن در بخش حمل و نقل هوایی. توسط همکاری با شرکت های مانند Lavazza, ما می تواند دستیابی به اهداف ما بسیار سریعتر. KLM است که نه تنها در تمایل خود را به عملیات خود پایدار تر. بسیاری از شرکت ها در انواع بخش فکر می کنم به همان شیوه. ما خوشحال هستند برای ورود به مشارکت با شرکت های برای تحریک دسترسی پایدار سوخت حمل و نقل هوایی در مقیاس بزرگ به عنوان آن را می سازد قیمت بیشتر از لحاظ اقتصادی قابل رقابت با که از سوخت های فسیلی نفت سفید است. در این راه KLM با هدف ارسال یک سیگنال قوی به تمام شرکت های هواپیمایی را به انجام بیشتر برای ترویج پایدار حمل و نقل هوایی و تا حد زیادی کاهش مشترک ما اثرات زیست محیطی.” بری منوده Voert SVP اروپا در Air France, KLM, گروه

پایداری اهداف Lavazza

Lavazza اولین شرکت ایتالیایی برای حمایت از KLM شرکت سوخت زیستی برنامه. چند ملیتی تصمیم به ازدواج با یک بتن با همکاری سازمان بزرگ است که با هدف ایجاد یک سیستم نسبت به پایداری و اهداف و با امضای سازمان ملل تا سال 2030 دستور کار خود 17 اهداف توسعه پایدار (SDGs) و پیوستن به سازمان ملل متحد در جهانی فشرده.

“برای Lavazza هدف این است که برای پیاده سازی پایداری در طول کل زنجیره ارزش و این توافق کاملا متناسب به مسئول توسعه مسیر است که ما شده اند به دنبال برای برخی از زمان. شرکت در KLM سوخت زیستی برنامه را نشان می دهد که امروز از آن است که به اندازه کافی به تنهایی عمل می کنند اما ارگانیک با تلاش مورد نیاز است بین تمام بازیکنان در بازار در یک عرضی راه با توجه به بخش های: آن است تا به شرکت های پیشرو را گام اول است.” ماریو Cerutti رئیس نهادی روابط & پایداری افسر در Lavazza

در مورد KLM و پایدار سوخت حمل و نقل هوایی

KLM شده است با استفاده از SAF به یک میزان از سال 2011 و در حال حاضر تنها اروپایی هواپیمایی با استفاده از پایدار سوخت در پروازهای بین قاره ای.

در ماه مه سال گذشته KLM متعهد به توسعه و خرید 75,000 تن از پایدار نفت سفید در هر سال برای مدت ده سال. این باعث می شود آن را برای اولین بار در جهان شرکت هواپیمایی به سرمایه گذاری در SAF در مقیاس بزرگ است. جهان رهبر بازار در صف SkyNRG می خواهد برای ساخت اروپا و پایدار نفت گیاه برای این منظور در دلفزیجل هلند.

KLM تنها منابع پایدار حمل و نقل هوایی سوخت بر اساس زباله و پس مانده مواد اولیه که به طور قابل توجهی کاهش CO2 رد پای و نه تاثیر منفی بر تولید مواد غذایی و یا محیط زیست است.

Air France-KLM شماره 1 در داو جونز شاخص پایداری

در سپتامبر سال 2019 اعلام شد که Air France-KLM قرار گرفت در بالای داو جونز شاخص پایداری (DJSI) در شرکت های هواپیمایی طبقه بندی. KLM مفتخر است برای اولین بار از این موقعیت. آن را نشانه روشن است که KLM در حال سرمایه گذاری با موفقیت در ساخت KLM و صنعت هواپیمایی پایدار – اجتماعی, محیط زیست و اقتصادی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de