ایتالیا قرنطينه شمالی شدید پیشنهاد به سرعت گسترش ویروس

Category: آرکانساس Comments: No comments

رم — ایتالیا در زمان یک صفحه از چین راهکار یکشنبه قفل کردن حدود 16 میلیون نفر — بیش از یک چهارم از جمعیت نزدیک به یک ماه به توقف بی امان مارس جدید کروناویروس در سراسر اروپا است.

عروسی, موزه ها و مراکز خرید و حتی رستوران ها همه آمار محدودیت های جدید که تمرکز بر روی یک راه باریک از شمال ایتالیا اما در حال اخلال در زندگی روزمره در سراسر کشور است.

از ونیز به میلان و سردرگمی حاکم بود به عنوان ساکنان و گردشگران تلاش برای کشف کردن که چگونه اقدامات جدیدی بودند که به اثر. مسافران کهنه روی عرشه کشتی ایستاده-اتاق تنها قطار tucking چهره خود را به روسری و های بهداشتی ژل.

در سراسر جهان بیشتر و بیشتر حوادث لغو شد و یا پنهان در پشت درهای بسته از پاپ یکشنبه سرویس به یک ماشین فرمول یک مسابقه در بحرین و رقابت سومو در ژاپن است. کشتی های کروز پیمایش بار مشکل از کالیفرنیا به مصر است.

پس از ایتالیا دیدم آن یکی از بزرگترین روز پرش در عفونت های ایتالیایی برتر جوزپه کونته امضا قرنطینه فرمان یک شبه برای کشور مرفه شمال. مناطق تحت مستند عبارتند از میلان ایتالیا مالی توپی و اصلی شهر در لومباردی و ونیز اصلی شهر در مجاور منطقه ونتو. این اقدامات فوق العاده خواهد بود در محل تا آوریل 3.

“وجود خواهد داشت یک ممنوعیت برای همه به حرکت در داخل و خارج از این سرزمین و نیز در همان قلمرو” کونته گفت. “استثنا اجازه خواهد داشت فقط برای اثبات حرفه ای نیازهای موارد استثنایی و مسائل مربوط به سلامت.”

سرنوشت از بازدید کنندگان خارجی گیر در ایتالیا جدید قرنطینه مناطق هنوز مشخص نیست.

پاپ است که بیمار خود را برگزار یکشنبه برکت با تصویری به جای در فرد حتی اگر او نبود به طور مستقیم تحت تاثیر این مستند. او در توصیف احساس او را “در قفس است.”

این احساس آشنا در چین که در آن دولت قفل شده است و حدود 60 میلیون نفر در مرکز استان هوبی در اواخر ماه ژانویه است. شش هفته بعد آنها هنوز به طور موثر گیر کرده است.

سازمان بهداشت جهانی گفته است چین حرکت کمک بقیه جهان آماده شدن برای این ویروس می رسند و کسی که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus حمایت خود را در توییتر در روز یکشنبه برای ایتالیایی ها و خود را “جسورانه شجاع مراحل با هدف کاهش سرعت coronavirus.”

چین رنج می برد در حدود سه چهارم از جهان 106,000 coronavirus عفونت و بیشتر از آن حدود 3,600 مرگ و میر. عفونت های جدید در چین را وارد کردن به طور چشمگیری در حال, و بسیاری از کسانی که آلوده در چین و در سطح جهانی در حال حاضر به بهبود است.

عفونت های نصب شده بالاتر یکشنبه در فاصله — کره جنوبی ایران و به خصوص ایتالیا. و با یک شیرجه بینی ترافیک و گردشگری و عمده اختلال در زنجیره تامین در سراسر جهان, سهام تلاش یکشنبه به عنوان رییس شاخص 4 درصد به 10 درصد.

ایتالیا بسته است تمام موزه ها و سایت های باستان شناسی و حتی کسانی که دور از مستند منطقه. آن را به حالت تعلیق در تمام مراسم عروسی تا آوریل 3. مناطق شمالی نگران روز یکشنبه حکم در حال بسته شدن سینما و دامنه های اسکی.

از Eateries در سراسر ایتالیا می رود به نحوی برای حفظ مشتریان یک متر فاصله از یکدیگر.

موزه واتیکان در حال حاضر بسته از جمله کلیسای سیستین در عین حال یکی دیگر از ضربه به ایتالیا همه مهم صنعت گردشگری است.

لومباردی فرماندار است که در قرنطینه خود به دنبال آرامش عمومی منع احتکار و اصرار “ما در حال رفتن به جنگ.”

هرج و مرج و ورزشگاه در ساعت قبل از کونته این حکم را امضا کردند که کلمه به بیرون درز مورد برنامه ریزی شده است. ایتالیا به 5,883 موارد از شنبه و مرگ و میر افزایش به 233.

دانش آموزان در دانشگاه پادوا در ایتالیا که در میله در یک شنبه شب شاهد گزارش های در گوشی های خود و با عجله به سمت ایستگاه قطار.

در برگشت از کلیشه شمال-جنوب تنش در ایتالیا فرماندار Puglia خواست شمالی به دور ماندن و نه به ارمغان بیاورد عفونت ویروس پایین جنوب.

“دریافت در اولین ایستگاه راه آهن. آیا هواپیماهای باری و بریندیسی,” رژیم صهیونیستی است. میشل امیلیانو گفت: در نمایشی درخواست تجدید نظر با استناد به دو شهرستانها در Puglia با فرودگاه. “به نوبه خود در اطراف در اتومبیل خود را دریافت پولمن اتوبوس در توقف بعدی.”

یکشنبه بعد از ظهر ساکنان شمال ایتالیا باقی مانده است اشتباه گرفته شود.

کارگر کارخانه لوکا کدززی راه اندازی شد برای بیرون آمدن از یک دو هفته ای قرنطینه در نیمه شب یکشنبه — اما به جای آن مواجه شد محدودیت های جدید در آزادی.

فرمان دولت “بود بد نوشته شده است وجود دارد بسیاری از تفاسیر” او گفت:. “در تئوری کمربند باید در نیمه شب” کدززی گفت. “مشکل این است که دلایل مختلفی وجود دارد که یکی می تواند سفر” در لومباردی اما کسانی که دلایل روشن نیست, او گفت:. او هنوز هم نمی دانم که آیا کارخانه خود را باز خواهد شد دوشنبه.

در جای دیگر شیوع ویروس را ترک کرده است صنعت کشتی کروز در بی نظمی.

شاهزاده بزرگ کشتی کروز که در آن 21 نفر باید آزمایش مثبت برای ویروس, شد, عنوان, یکشنبه به اوکلند پس از معطل ماندن سان فرانسیسکو برای روز. این انتظار به زمین شنبه. ده ها تن از آمریکایی ها منتقل خواهد شد به یک پایگاه نظامی در خارج از آتلانتا برای تست اما هنوز روشن نیست که چه اتفاقی خواهد افتاد به مسافران از کشورهای دیگر است. کشتی تا به حال یک خوشه از تقریبا 20 عفونت در اوایل سفر که منجر به یک مرگ.

یکی دیگر از کشتی کروز است که در قرنطینه در رود نیل در مصر با 45 تایید ویروس موارد است. دو کشتی با تایید موارد تبدیل شد دور آخر این هفته از مالزی و مالت در میان ویروس ترس.

مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری از خواست افراد مسن و افراد با شرایط پزشکی شدید به “ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است” و جلوگیری از جمعیت. فدرال رسمی آسوشیتدپرس گفت که کاخ سفید تا به حال رد مقامات بهداشتی که می خواستم به توصیه می کنند که افراد مسن و بیمار آمریکایی ها نه پرواز در خطوط هوایی تجاری بیش از حد. سخنگوی معاون رئیس جمهور آمریکا مایک پنس تکذیب کرد.

آمریکا مرگ و میر از این ویروس صعود به 19 با اکثر قربانیان در ایالت واشنگتن. عفونت افزایش به بیش از 430 از جمله اولین مورد در پایتخت کشور است.

به عنوان ویروس گسترش می یابد ده ها تن از گروه های تحقیقاتی در سراسر جهان در حال مسابقه برای ایجاد یک واکسن.

همانطور که از شنبه نزدیک به 90,000 موارد گزارش شده در آسیا نزدیک به 10 ، 000 در اروپا; حدود 7000 در خاورمیانه در حدود 450 در آمریکای شمالی و آمریکای لاتین و کارائیب و کمتر از 50 نفر گزارش شده تا کنون در آفریقا است. بیش از 60,000 نفر بهبود یافته اند در سراسر جهان است.

چین روز یکشنبه گزارش داد 44 موارد جدید طی 24 ساعت پایین ترین سطح پس از آن شروع به انتشار در سراسر کشور ارقام در Jan 20 و 27 جدید مرگ و میر. کره جنوبی گزارش داد 272 جدید, موارد مصرف آن در مجموع به 7,313 با 50 مرگ و میر به طور کلی.

این داستان در اصل منتشر شد در 8:57 صبح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>