آن را حتی وجود

Category: آرکانساس Comments: No comments

SUGARCREEK اوهایو — در اوایل این ماه جان میلر یک تولید کننده در اینجا با اتصال به صمیمی جامعه آمیش مرکزی اوهایو یک تماس از کلینیک کلیولند. سیستم بیمارستان شد تلاش برای پیدا کردن محافظ ماسک صورت برای آن 55,000 کارکنان به همراه بازدید کنندگان است. می تواند تیم خود را بدوزید 12,000 ماسک در دو روز ؟

او به دادگاه تجدید نظر به آبه Troyer با Keim محلی چوب آسیاب و محصولات صفحه اصلی کسب و کار و یک رهبر در جامعه Amish: “آبه را دوخت ورجه ورجه کردن.” یک جست و خیز میلر توضیح داد: “یک اصطلاح محاوره ای که در اینجا به معنی” یک دسته از مردم است. پرتاب یک دسته از مردم در این.'”

یک روز بعد Troyer را امضا کرده بود تا 60 Amish صفحه اصلی سورس و کلینیک کلیولند دوخت جست و خیز بود.

برای قرن ها آمیش جامعه شده است معروف جدا از فشار از جهان خارج است. خانه هنوز فاقد تلفن و یا کامپیوتر. سفر با درشکه. صفحه اصلی دوخته شده لباس باقی می ماند هنجار. و حتی در حال حاضر به عنوان coronavirus های ماهواره در کشور وجود دارد مقاومت از مردم پایدار زندگی اجتماعی به احکام اجتماعی فاصله که آورده اند اقتصاد به توقف — در Amish کشور به عنوان هر جای دیگر.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

اما به عنوان ویروس سرخی تا کنون نزدیک آمیش جامعه در حال پیوستن به مبارزه.

“اگر وجود دارد یک نیاز مردم فقط نشان می دهد” گفت: Troyer, یک مرد در 40s خود را با رنگ خاکستری آرام ریش و خفیف لهجه آلمانی.

آمیش ایمنی نیست از covid-19 داد و بیداد. همانطور که در آوریل 9, Holmes County, که در آن کشور بزرگترین جامعه آمیش ساکن تا به حال تنها سه تایید coronavirus موارد, اما به همه گیر است idled صدها Amish سورس صنعتگران و صنعتگران و Amish مردم نیست درخواست برای مزایای بیکاری فدرال.

“این درگیری با ایمان ما و تعهد ما به دولت گفت:” Atlee Raber که تاسیس برلین باغ یک منطقه و ساز از باغ مبلمان است که در حال حاضر باعث می شود چهره های حفاظتی سپر.

تقریبا یک شبه یک گروه محلی صنعت و جامعه و رهبران کلیسا بسیج است برای حفظ Amish خانواده ها pivoting به کار تهیه هزاران نفر از ماسک صورت و سپر فولاد روپوش و محافظ پوشاک پزشکی از مواد درجه. هنگامی که آن اجرا کمیاب آنها تبدیل به پر زرق و برق با استفاده از چاپ و گلدوزي و پارچه ضد آب و Tyvek خانه بپیچید.

“از نظر ما این یک امتیاز است که ما می آمد در اینجا و انجام کاری برای کسی دیگری را در نیاز و انجام آن را در خانه در اینجا و آن را با خیال راحت” Raber گفت: به جای “مصرف جزوات.”

میلر است که رئیس جمهور عالی صنایع تولید کننده در Sugarcreek پزشکی, خودرو و مشتریان تجاری و بخیه ایالات متحده آمریکا و تجاری دوخت عملیات به نام مارس 16 “دوشنبه سیاه.” این زمانی است که اجتماعی فاصله دستورالعمل زباله به Holmes County اقتصاد. آن نیز روز او تشکیل یک کنفرانس تلفنی با توسعه و تعالی منطقه کسب و کار گروه به بحث در مورد آسیب. عضو کسب و کار استخدام حدود 6000 نفر که اکثر آنها را آمیش. سه روز بعد میلر “عملیات متوقف covid-19.”

“من فکر می کردم اگر ما می تواند منابع استخر و اهرم بسیار مورد نیاز مهارت های فنی دوخت است که به معنای واقعی کلمه دروغ نهفته در این جامعه ما می تواند انجام بسیاری” میلر گفت.

با منطقه کسب و کار او یک وب سایت راه اندازی و داوطلب خدمت سربازی کارکنان اورژانس از Sugarcreek آتش و نجات به مدل نمونه از N95 ماسک پوشش مایعات-مقاوم در برابر لباسهای دوخته شده از tarp مواد از Zinck پارچه خروجی در Sugarcreek و بوت پوشش ساخته شده از Tyvek از Keim در نزدیکی جذابیت, Ohio.

Keim Amish millworkers ساخته شده از چوب جنگلی تقسیم برای بیمارستان در نیویورک دقیق طرز کار belying موقت خود هدف. برلین باغ که به طور معمول باعث می شود باغ مبلمان از جنس پلاستیک بازیافت شده, کوزه های شیر کامل اولین سفارش خود را از 20,000 پلاستیک سپر چهره برای ییل جدید هیون بیمارستان در ماه گذشته.

“ما نزدیک به 100,000 یک روز” سام Yoder مالک فعلی برلین باغ گفت: در اوایل ماه آوریل. “آن را تقریبا پوشش ما حقوق و دستمزد. نه کاملا.”

هنگامی که این درخواست از کلیولند آمد و در آغاز آوریل, Keim متعهد کمک آن از جمله با سفارش و تحویل تدارکات. صبح روز بعد مایک اسپنس که منجر فوق العاده است عملیات بازاریابی ملاقات سارا مهر مدیر برای نوآوری در کلینیک کلیولند در کنار بزرگراه بین ایالتی 77 نیمه راه بین کلیولند و Sugarcreek. او به ارمغان آورد یک نمونه ماسک با او.

“آنها گفتند: ‘roll,'” میلر به یاد می آورد و دوخت جست و خیز آغاز شد.

آبه Troyer رفت که آن شب به خانه حمل سنگین سه قرقره سیم. بعد از شام او به سیم قیچی و یک معیار برای چهار نفر از پنج دختر — Suetta Mabel جوآن و لیندا — و به آنها گفت به کاهش 7 اینچ طول به صورت ماسک’ کلیپ های بینی. سپس Troyer, Keim را مدیر فروش استفاده می شود کار خود را تلفن همراه — یک تلنگر تلفن که زنگ نقش “گریس شگفت انگیز” — به رله به دیگران در جامعه است که این بیمارستان در کلیولند مورد نیاز هزاران نفر از ماسک بلافاصله.

توسط شب پایان Troyer دختران حال تضعیف این سه سیم قرقره بر روی دسته جارو wedged بین دو ladderback صندلی و برش 20,000 کلیپ های بینی.

میلر در اطراف وارد 9 p. m. در Troyers’ خانه با بیشتر منابع. ورود خود را مرتب آشپزخانه میلر بود و بهت زده. “آبه به من گفته بود او شش نفر را در خانه اش که می توانید بدوزید. و من گفت: “شما دوخته شده هر?'”

روزی Troyer, Troyer که گفته میلر “ما قصد داریم برای دوختن هر دلیل من هنوز هم کار می کند. ما در حال دادن این را به افرادی که کار ندارد.” آبه Troyer که نه درایو شروع به پریدن کرد به میلر ماشین. همه گیر بود و از نظر مالی زخمی Amish خانواده ها به حدی است که ظرف دو-کشش مایل آنها کاهش یافته ماسک-ساخت کیت در هشت خانه.

هر کیت شامل مواد برای 500 ماسک “و یک هشدار است که می گوید:” جراح کل ایالات متحده گفته است که شما را مجبور به پوشیدن ماسک هنگامی که شما در حال ساخت این'” میلر گفت. “بنابراین اولین چیزی که شما انجام دهید این است که دوختن یک بپوشند.”

Simrit Sandhu رئیس زنجیره تامین افسر کلینیک کلیولند گفت: کانال های سنتی برای مراقبت های بهداشتی لوازم خشک کرده بود تا در میان همه گیر.

“نیاز به پیدا کردن راه حل های محلی تبدیل شده است مهم تر از همیشه قبل از,” او گفت:. “این زمان بود و روابط با هم به عنوان نیاز ما رفت تا نمایی.”

با مواد اولیه دشوار است به امن Amish سورس آمد تا با کارآمد تر طراحی ماسک. میلر ملاقات مدیریت درمانگاه در نزدیکی اکران-کانتون فرودگاه تخمگذار نمونه از ماسک جدید بر روی کاپوت از مزدا برای تصویب.

کلینیک کلیولند از افزایش آن منظور 10,000 ماسک یک روز Sandhu گفت و نیز دستور داد لباسهای محافظ.

Amish رهبران آگاه هستند که coronavirus تهدید به خود عمیقا اجتماعی راه زندگی است. چگونه به تغییر کسانی که سنت موضوع دیگری است.

“بیشتر مردم در حال آگاه شدن از آن دیدن خطر است اما شاید نه به عنوان سریع به عنوان جهان خارج” گفت: Leroy Yoder an Amish اسقف. “مردم فکر می کنند که در مقایسه با دیگر مردم آن را به هیچ چیز به نگرانی در مورد. اما اگر ما را مجبور به اضافه کردن نام به اعداد و سپس آن را به واقعی تبدیل شده اما سپس آن را می شود خیلی دیر است.”

کلیولند پروژه یک یادآوری ثابت از بیماری اما آمیش هنوز هم دست و پنجه نرم کردن با پیامدهای آن. دیوید کلاین, یک نویسنده و Amish اسقف که هنوز زندگی در مزرعه در هلمز شهرستان که در آن او به یاد می آورد یکی از فرزندان او گفتن او را که کسی دعوت یک گروه جوانان از 200 به جمع آوری ماسک های صورت-و سپس شخص دیگری به یاد این دستورالعمل.

“من فکر می کنم آن زمان برای توقف و انجام برخی از موجودی در خودمان,” او گفت:. “گاهی اوقات آن را خوب است برای پیدا کردن که ما نمی در کنترل همه چیز است.”

آمیش کارگر sews مایعات-مقاوم در برابر لباس در بخیه ایالات متحده آمریکا در نهر گردو, Ohio. آمیش های معروف سنتی جامعه در حال رفتن به کار برای کمک به بیمارستان با تجهیزات پزشکی حتی آن را به عنوان مبارزه با تطبیق آن جمعی راه زندگی با دیکته اجتماعی فاصله.
(نیویورک تایمز/ارین Schaff)

کارگران مونتاژ چهره سپر در داخل برلین باغ انبار در Millersburg, Ohio.
(نیویورک تایمز/ارین Schaff)

یک زن sanitizes نرده در Keim یک چوب آسیاب و محصولات صفحه اصلی کسب و کار در Millersburg, Ohio. این شرکت با افزایش فرکانس شستشو در فروشگاه خود را با این بیماری همه گیر کوروناویروس.
(نیویورک تایمز/ارین Schaff)

دین در 04/18/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>