آن زمان برای بررسی در سیدنی, گی, زن و شوهر پنگوئن و نوزاد خود را

Category: کیو نیوز Comments: No comments

طرفداران سیدنی معروف جهان, گی, پنگوئن پدران و جوان نوزاد خود را می توانید به روز رسانی در دوستداشتنی رنگین کمان خانواده این آخر هفته.

پنگوئن زن و شوهر و قدرت Sphen و سحر و جادو و جوان خود را فاستر دختر Sphengic رفت و ویروسی در سراسر جهان زمانی که آکواریوم کارکنان اعلام کرد که یک مورد.

تبلیغات

جفت دل اسیر در سراسر جهان با مراقبت و سایه زنی یک پرورش تخم مرغ در دریای زندگی در آکواریوم سیدنی.

در حال حاضر آکواریوم را به طرفداران زنده در یخ با زیر قطب جنوب, خانواده, های یک به روز رسانی خود را در شادی ها و تجارب است.

“این که آیا در جذب و یا از طریق رسانه های اجتماعی ما به طور مداوم هولناک و سوالات در مورد Sphengic خانواده” پنگوئن بخش سرپرست Tish Hannan گفت.

“بنابراین ما بسیار هیجان زده به Sphengic طرفداران از سراسر جهان در پشت صحنه در ما Macquarie جزیره الهام گرفته از نمایشگاه.”

“عضویت در کل ما مستعمره پنگوئن برای برخی از صبح غنی سازی و فعالیت قبل از Q&A با تیم ما که آماده هستند برای پاسخ به همه را سوزاندن Sphengic سوالات.”

سه نفر را در یک livestream به روز رسانی در دریا زندگی سیدنی آکواریوم Facebook صفحه از 9 صبح تا AEST روز شنبه (مارس 25).

جریان این است که همزمان با جهان پنگوئن فردا روز که مصادف با سالانه سوی شمال مهاجرت از پنگوئن ها.

Hannan امیدوار است Sphengic خانواده و بقیه آکواریوم پنگوئن جمعیت به عنوان سفیران خود را گونه ها و گرفتاری خود را در وحشی.

گی, پنگوئن Sphen و سحر و جادو و پرورش و تخم یک تخم مرغ

نر gentoo پنگوئن Sphen و سحر و جادو شد یک زن و شوهر جدایی ناپذیر در طول سال 2018 فصل پرورش است.

آنها دیده بودند رکوع به یکدیگر – مشترک راه نشان دادن عشق و ساخته شده از یخ و سنگ ریزه لانه با هم برای فصل پرورش است.

دو و تاریخ ساخته شده توسط تفریخ کودک Sphengic جاذبه را برای اولین بار زیر قطب جنوب پنگوئن جوجه پس از مستعمره پیوست Darling Harbour خانواده در سال 2016.

“[Sphen و سحر و جادو] در حال آنهایی که با بزرگترین و زیبا ترین و احتمالا neatest لانه در کل نمایشگاه” Hannan گفت: سال گذشته است.

تبلیغات

“آنها فوق العاده پدر و مادر – هر دو بسیار وفادار و محافظ. کودک Sphengic که یک تبدیل شده در اکتبر 19, حال عالی شروع به زندگی خود را تحت مراقبت است.

“در حالی که او هنوز یک بسته نرم افزاری از انرژی و با صدای بسیار بلند او پسر خوبی است.”

Sphengic جنس شناخته نشده بود برای اولین ماه از زندگی خود را قبل از کارکنان می تواند با انجام یک تست DNA.

Hannan گفت: پاسداران باید بدانید که رابطه جنسی از خود, پنگوئن اما نقش های جنسیتی در حال تعریف نشده در پنگوئن ها.

“پنگوئن پدر و مادر سهم برابر با مسئولیت بالا بردن جوان است. بنابراین در حالی که کودک Sphengic یک زن بر روی کاغذ است که در آن نقش به پایان می رسد,” او گفت:.

“او را رشد می کنند تا به بازی هر دو مومیایی و پدر یک روز – فقط مانند Sphen و سحر و جادو.”

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>