آن را دوباره برای سهام وال استریت سوار وحشی گسترش

Category: آرکانساس Comments: No comments

نیویورک — سهام شروع به پریدن کرد صبح روز چهارشنبه و چیتی پشت بسیاری از خود را تیز ضرر و زیان از روز قبل به عنوان وال استریت وحشی, ویروس سوخت نوسانات گسترش به هفته سوم.

مراقبت های بهداشتی سهام led بازار را با جهش و پس از یک عملکرد قوی توسط جو بایدن در دولت مقدماتی روز سه شنبه به او منتقل شده به وضعیت لایه برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری. بسیاری از سرمایه گذاران بر این باورند که او دوستانه تر به کسب و کار از دیگر بالا مدعی برنی ساندرز که طرح های پیشنهادی برای سلامت و اقتصاد صدمه دیده است می تواند سود در شرکت های بیمه و شرکت های دیگر.

سرمایه گذاران نیز پیش بینی بانک های مرکزی دیگر دنبال خواهد شد تا فدرال رزرو تعجب حرکت سه شنبه به بریده بریده نرخ بهره توسط نیم درصد به امید حفاظت از اقتصاد از اقتصادی خرید اینترنتی سریع گسترش ویروس. کانادا بانک مرکزی کاهش نرخ بهره در روز چهارشنبه نیز با نیم درصد و با استناد به ویروس’ اثر است.

S&P 500 تا 1.5 درصد از 9:55 صبح آن را بهبود نیمی از دست دادن آن از روز قبل از زمانی که نگرانی هایش در مورد نحوه موثر کاهش نرخ می تواند در یک بحران بهداشتی. میانگین صنعتی داو جونز صعود 462 امتیاز یا 1.8% به 26,380 و نزدک افزایش 1.3%.

برخی از اقدامات از ترس در بازار کاسته اما عملکرد وزارت خزانه داری کاهش یافت و دوباره به سمت بیشتر پایین ترین سطح خود در یک نشانه آن است که بازار اوراق قرضه همچنان نگران اقتصادی درد ممکن است از سرعت گسترش ویروس. شرکت در سراسر جهان در حال حاضر گفت: این ویروس جنگیدن دور درآمد با توجه به زنجیره تامین اختلالات و ضعیف فروش با جنرال الکتریک تبدیل شدن به آخرین هشدار به سرمایه گذاران خود را.

حتی اگر بسیاری از سرمایه گذاران می گویند آنها می دانند که نرخ بهره پایین تر نمی خواهد متوقف کردن گسترش ویروس آنها می خواهند برای دیدن بانک مرکزی و دیگر مقامات انجام آنچه آنها می توانند برای کاهش آسیب است. S&P 500 غرق 2.8% در روز سه شنبه پس از مختصری تسکین تجمع باعث فدرال رزرو کاهش نرخ fizzled.

“سیاست های پولی تنها می تواند ما را تا کنون, اما حداقل آن را یک گام” گفت: جک Ablin مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در Cresset. “سرمایه گذاران را به راحتی در هماهنگی بانک مرکزی اقدام است. من را به راحتی در دانستن این نیست طاعون ما در نهایت از این طریق دریافت کنید.”

بانک مرکزی انگلیس با یک دیدار در 26 مارس در نرخ بهره. بانک مرکزی اروپا و دیگران در سراسر جهان در حال حاضر کاهش نرخ بهره به زیر صفر و در عین حال که محدودیت های سیاست های پولی خود را شلیک. اما اقتصاددانان می گویند که آنها می تواند حرکت دیگر مانند آزاد کردن بانک ها به قرض دادن ،

شاخص ترس در بازار است که اقدامات چقدر معامله گران در حال پرداخت برای محافظت از خود از آینده نوسانات شاخص S&P 500 کاسته 8 ٪ در معاملات صبح. قیمت طلا که تمایل به افزایش در زمانی که سرمایه گذاران احساس ترس نیز غوطه ور $4.60 به $1,639.80 در هر اونس رسید. نفت خام که حرکت می کند در بخشی از انتظارات برای قدرت اقتصادی افزایش بیش از 1%.

اما بازار اوراق قرضه که در میان اولین به فلش پرچم قرمز در مورد اقتصادی درد از این ویروس هنوز هم نشان دادن احتیاط. عملکرد 10 ساله خزانه داری کاهش یافت و به 0.96% از 1.01% اواخر روز سه شنبه یک روز پس از غرق شدن 0.08 درصد و فرو بردن زیر 1 ٪ برای اولین بار در تاریخ. بازده سقوط زمانی که سرمایه گذاران نگران ضعیف رشد اقتصادی و تورم است.

دو سال عملکرد خزانه داری است که حرکت بیشتر در انتظارات برای تغذیه اقدامات یافت 0.62% از 0.71% به عنوان معامله گران افزایش شرط که تغذیه قطع خواهد شد نرخ حتی عمیق تر در این سال است.

مراقبت های بهداشتی سهام S&P 500 با افزایش 3.6% برای به دست آوردن بزرگترین تا کنون در میان 11 بخش را تشکیل می دهند که شاخص است. UnitedHealth Group رسید 9.9% سرود شروع به پریدن کرد 13.6% و Cigna افزایش 10.3%.

یک بایدن نامزدی خواهد بود بیشتر خوش آمدید در وال استریت از nod برای ساندرز است که مبارزات انتخاباتی در یک پیشنهاد به تصویب “مدیکر برای همه است.”

“این احتمالا یک روند به سمت بیشتر از همان شرایط بازار و نظارتی و محیط کسب و کار” گفت: Ablin. “من فکر نمی کنم سرمایه گذاران به دنبال انقلاب است.”

بازار شده اند و در لبه دو هفته با شاخص S&P 500 به پایین فقط کمتر از 10% از آن رکورد در فوریه. 19 در میان نگرانی ها در مورد چه مقدار خسارت اقتصادی coronavirus را انجام خواهد داد. این نوسانات بزرگ در روزهای اخیر به احتمال زیاد ادامه خواهد داد تا زمانی که سرمایه گذاران دریافت احساس از آنچه بدترین سناریو واقعا در شیوع ویروس. آنها نیاز به دیدن تعدادی از عفونت های جدید حداقل آهسته آن شتاب تحلیلگران می گویند.

شاخص شروع به پریدن کرد در روز دوشنبه و داو تا به حال بهترین روز خود را در بیش از یک دهه در افزایش پیش بینی برای هماهنگ حمایت از بانک مرکزی و دیگر بانک های مرکزی. که به دنبال یک دلتنگ هفته است که پاک شده و سود برای سال 2020 است.

جزر و مد رز به صورت سهام در سراسر جهان در روز چهارشنبه ، در اروپا و آلمان را داخ بازگشت 0.8% این CAC 40 رز 0.9% و FTSE 100 لندن به دست آورد 1%. در آسیا کره جنوبی Kospi شروع به پریدن کرد 2.2%. در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن رشد شاخص تا 0.1 درصد هانگ سنگ در هنگ کنگ تضعیف 0.2% و سهام در Shanghal 0.6%.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>