J. C. Penney بسته شدن 154 فروشگاه از جمله چهار در آرکانزاس

Category: آرکانساس Comments: No comments

نیویورک — J. C. Penney روز پنجشنبه گفت که آن را شروع به بسته شدن 154 از فروشگاه های آن در هفته آینده در آنچه در آن خواستار اولین مرحله از تلاش خود برای کوچک کردن رد پای آن. چهار آرکانزاس فروشگاه ها در حال بسته شدن لیست — Batesville, کانوی, El Dorado و هریسون.

این پلانو مبتنی بر خرده فروش گفت: آن را می تواند حدود 10 تا 16 هفته کامل تعطیل. یک لیست فروشگاه ها بسته شد منتشر شده در Penney وب سایت.

پنی برای ورشکستگی زمینه حفاظت در ماه گذشته ساخت آن را بزرگترین خرده فروش به انجام پس از coronavirus همه گیر مجبور غیر ضروری فروشگاه تعطیل شود به طور موقت. J. Crew و Neiman مارکوس در پی ورشکستگی حفاظت از روز قبل از J. C. Penney. هر سه مملو از بدهی و تا به حال مشکل اتصال با خریداران که به طور فزاینده ای پرش بازار و خرید آنلاین.

به عنوان بخشی از ورشکستگی آن سازماندهی مجدد پنی گفت: این برنامه ریزی به طور دائم نزدیک نزدیک به یک سوم از آن 846 فروشگاه در دو سال آینده. که ترک آن با بیش از 600 مکان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>