جک لیستر ‘هنوز هم زندگی’ به صورت استرالیا رقص جمعی

Category: کیو نیوز Comments: No comments

جک لیستر به تازگی به عضویت استرالیا رقص جمعی از کوئینزلند باله. یک بریزبن محلی, جک پیوست و به عنوان رقصنده و طراح رقص. هنوز هم زندگی, آخرین کار خود را برای اولین بار در استرالیا رقص جمعی را سه در QPAC در ماه آوریل است.

تاسیس در سال 1984 به عنوان عبارات Dance Company, این, منجر, Queensland, contemporary dance company وارد 2020 به استرالیا رقص دسته جمعی.

تبلیغات

سه نادر درمان — سه گانه لایحه شامل فرقه توسط Hofesh Shechter جدید کمیسیون توسط جک لیستر و دیگری با ملانی ،

به عنوان یک طراح رقص جک جدید ایجاد کار هر سال از سال 2015.

“هر کار بیشتر و یا کمتر شده است خروج از من گذشته است. من عمدتا طراحی باله. من لذت می بردند از این فرصت برای ایجاد یک شرکت معاصر مانند استرالیا رقص دسته جمعی. من بسیار مشترک و تبادل افکار بین خودم و هنرمندان. من همیشه به اتاق می آیند با یک مفهوم تصاویر ایده هایی برای صوتی آن جهان و از وجود ما شروع به حفر. برای من بیشتر از شما در پیدا کردن طلا در غیر منتظره ‘حوادث خوشحال’. هر فرایند متفاوت است و با هر من یادگیری و توسعه در راه های مختلف.”

منحصر به فرد سالن انتظار تجربه

در هنوز هم زندگی, جک فیوز رقص و هنرهای تجسمی برای ایجاد هر دو خیره کننده mainstage عملکرد و منحصر به فرد سالن انتظار را تجربه کنند.

“من بسیار هیجان زده در مورد این سالن انتظار فعال سازی. در طول ایجاد دوره با رقصنده هنرمند تجسمی اسکات برتون آمد به استودیو. اسکات ترسیم مراحل مختلف فرایند خلاق است. او ایجاد برخی به طور کامل دستگیری نقاشی و این خواهد شد بر روی صفحه نمایش در سالن انتظار.”

Memento Mori

جک لیستر در زمان خود الهام بخش برای زندگی هنوز هم از آثار 16 و 17 قرن Memento Mori جنبش است. عبارت لاتین memento mori ترجمه به عنوان “به یاد داشته باشید که شما باید بمیرد’. جنبش خدمت هنری به عنوان یک یادآوری از ناگزیری مرگ.

“این علاقه من به این آثار هنری است که با استفاده از نماد به عنوان استعاره برای زندگی و استفاده از رقص به عنوان وسیله ای برای کشف این عناصر. چرا استفاده از یک زندگی و تنفس متوسط مانند رقص به رنگ خود من هنوز هم زندگی ؟ قطعه ای است که در مورد مرگ — و نه آن را تنها در مورد زندگی — اما یک ایده از زمان. این جذاب برای پیدا کردن راه از مصرف هنرهای تجسمی و به نوبه خود همان ایده ها را به رقص. در بسیاری از راه های آن را یک تناقض — یک رنگ یک تصویر دائم و دیگر ناپدید در همان نقطه از ایجاد آن; بی ثبات نامحسوس در راه های بسیاری. اما شاید که به خودی خود جالب یک استعاره برای زندگی ؟

“من دوست دارم کاری که لایه لایه است. این که آیا آن جادوها آن را برای شما و یا مفهومی در اجرای آن من مانند دیدن ایده ها که نسبت به هر کسی و تحویل از طریق شخص دیگری لنز برای شما در نظر بگیرید. که هنر بزرگ برای من است. تجربه انسانی است که به وضوح متفاوت برای هر فرد مجرد اما من به طور مستمر برای آن کشیده شده در یک راه یا دیگری. من کاملا مطمئن به همین دلیل است. من با ایجاد یک پالت از بدن و نفس پس باید چیزی وجود دارد که در آن با استفاده از انسان به تحریک دیگر انسان است.”

سه

QPAC تاتر 1 – 4 مارس

لطفا توجه داشته باشید:

تبلیغات

در حالی که Australiasian رقص جمعی از نزدیک نظارت بر وضعیت در حال تحول و در حال حاضر آنها انتظار سه اقدام را به عنوان برنامه ریزی شده. جمعی را دنبال خواهد کرد دولت توصیه برای اطمینان از ایمنی کارکنان نه تنها بلکه همچنین خود را تمدید جمعی خانواده است.

به روز رسانی در استرالیا رقص دسته جمعی سایت.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>