جیمز Hales: راجرز مدیون رفاه به فراوان چشمه

Category: آرکانساس Comments: No comments

راجرز موجودیت خود را فراوان چشمه های طبیعی در این منطقه است.

از آنجا که انسان وارد در شمال غربی آرکانزاس آنها همیشه مستقر در نزدیکی چشمه — یک منبع عالی از سرد آب پاک را برای خود و حیوانات خود را. در زمان جنگ داخلی این منطقه بود که برای تبدیل شدن به راجرز در حال حاضر ساکنان در عمده چشمه — کالاهان بهار برقی چشمه الماس بهار Osage چشمه و بهار در مونته Ne. این و بسیاری دیگر هنوز در جریان امروز و بسیار جالب را ببینید و به یاد داشته باشید برخی از تاریخ های مرتبط با آنها.

کالاهان چشمه واقع شده است و در پایین تپه در انتهای شرقی خیابان صنوبر. قبل از راجرز گنجانیده شده بود پیر سیم جاده گذشت نزدیک بهار که بعدها به نام کالاهان چشمه. جاده بود و برای اولین بار یک دنباله و بعد از آن استفاده می شود توسط مهاجران اولیه به شمال غربی آرکانزاس از میسوری, تنسی, کنتاکی و ویرجینیا است. نام پیر سیم جاده مشتق شده بود از خط تلگراف ساخته شده در سال 1859 که به دنبال آن از Springfield, Mo. فایت و فورت اسمیت.

دنیس کالاهان ساخته شده کالاهان مسافرخانه در سال 1844 در زمین خود واقع در شرق آنچه که امروز در مرکز شهر راجرز. کالاهان را انتخاب کرد که سایت به دلیل آن بود در نزدیکی تنها در شمال و جنوب جاده رفتن را از طریق این منطقه و آن را در نزدیکی یک بهار که شد شناخته شده به عنوان کالاهان بهار. فقط چند سال بعد در سپتامبر. 18, 1858, زمانی که باترفیلد مرحله خط پایین آمد پیر سیم جاده کالاهان مسافرخانه شد یک مرحله متوقف شود. این توقف در فواصل منظم در طول مسیر برای ارائه آب و غذا برای اسب و وعده های غذایی تنقلات و اتاق استراحت (عمومی, توالت) برای مسافران است. این توقف نامیده می شدند دلیجان ایستگاه inns and taverns و گاهی اوقات شامل آهنگر مغازه ها رد و بدل اصطبل و دفتر پست. زمانی که جنگ داخلی آغاز شد اولین هنگ از مردان محلی امضا متفق ارتش در کالاهان در سال 1861.

زمان راجرز تاسیس شد و در سال 1881 ایستگاه یک هتل. محل دقیق کالاهان ایستگاه است که تا حدودی گیج کننده است اما من معتقدم که ساختمان تکامل به آنچه که امروز از بشر نگرانی در شرق خیابان صنوبر. این محل که در نزدیکی سیم قدیمی جاده و کالاهان بهار. برخی از مورخان بر این باورند که کالاهان ایستگاه بیشتر شمال الکتریکی چشمه اما این محل خواهد بود از راه و دشوار برای رسیدن به یک به طور منظم و مرحله متوقف شود.

فقط در شرق کالاهان بهار برقی چشمه است که نه یکی بلکه سه چشمه در کنار روان از دامنه کوه فقط در لبه راجرز همراه آرکانزاس 12 ایست. زمانی که راه آهن وارد این منطقه شد شناخته شده به عنوان برق چشمه. قدرت درمانی آب به شدت تبلیغ و آمد مکرر سلامت ایجاد شد. هتل ساخته شده بودند از جمله الکتریکی چشمه, هتل, و آن را تبدیل به یک محبوب سلامت مقصد. گاهی اوقات در اواخر 1800s سه برقی چشمه بودند محصور شده با سنگ سنگ تراشی توسط فرد تیلور و پسرش در قانون آلبرت Creech. سه چشمه بوده از مربع دهانه در دیوار سنگ به سه سنگ تراشی کاسه و سپس از طریق لوله به طوری مردمی می تواند به راحتی جمع آوری آب معدنی.

ساندرا Creech Boyd مادام العمر مقیم و راجرز مورخ مرتبط با داستان عشق در ارتباط با چشمه: “من great-grandfather, Fred H. Taylor شد و استاد در کار سنگ تراشی و تدریس خود را یاور آلبرت Creech تجارت. در طول ساخت و ساز پیوستی برقی چشمه آلبرت سقوط در عشق با فرد دختر اتل مای تیلور و آنها متاهل بودند. باید شده اند وجود دارد چیزی در مورد پدربزرگ و مادربزرگ من آلبرت و اتل Creech تولید 10 فرزندان.”

Two of the three springs that compose Electric Springs are shown in this picture from about 1902. One sign says, "Do not finger the moss or shrubbery," and another says, "Please don't wash in the basins." (Courtesy Missouri State University/Domino Danzero Collection)

دو تا از سه چشمه است که آهنگسازی برقی چشمه نشان داده شده در این تصویر از حدود سال 1902. یکی از نشانه می گوید: “نمی انگشت خزه یا بوته زار” و دیگری می گوید: “لطفا شستشو در حوضه.” (حسن نیت ارائه میدهد Missouri State University/دومینو Danzero مجموعه)

الکتریکی Springs Hotel برداشته شد برای نجات در سال 1941 و زیبا همانند پله و دیگر ویژگی های لوکس هتل بودند نشان داد. هتل ها و رفت و آمد مکرر از بین رفته اند اما برقی چشمه هنوز هم جریان کنار, آرکانزاس, 12 در شرق راجرز.

الماس بهار است بهار بزرگ در شرق گردو خیابان که شد راجرز اصلی تامین آب به عنوان به زودی به عنوان شهر ایجاد شد. آب به پمپ آب برج همراه گردو خیابان حدود سه بلوک شرق از آهنگ های راه آهن. اهمیت الماس بهار تا اوایل راجرز اشاره شد در یک روزنامه حساب از یک آتش سوزی در راجرز: راجرز شلنگ شرکت (volunteer fire department) بود به شدت مورد آزمایش قرار در سال 1898 زمانی که یک آتش سوزی بزرگ را نابود نیم بلوک از برجسته چوب-قاب ساختمان از جمله دو طبقه, هتل, رستوران, طلا و جواهر, فروشگاه ها و انبارهای عمومی. راجرز دموکرات روزنامه Nov. 3, سال 1898 در توصیف این رویداد: “زنگ بیرون آورده و آتش نشانی بی درنگ اما تامین آب اندک بود و آنها قادر به فروکش کردن آتش تا رسول فرستاده شد به آب کار می کند (در الماس بهار) به پمپ هر دو عرضه و فشار کافی برای دستگیری شعله های آتش. دلیل این وضعیت این آتش به دست اورد بزرگ پیشرفت.” (مقاله روزنامه حسن نیت ارائه میدهد از کارن مک نیل.)

زیبایی و جذابیت دره (در حال حاضر دریاچه آتالانتا پارک) به رسمیت شناخته شد در اوایل کارآفرینان. در اینجا گزیده ای از برنامه ریزی برای یک رفت و آمد مکرر از آرکانزاس دموکرات در 27 ژوئیه 1905: در الماس بهار وجود دارد به زودی یک مدل لذت رفت و آمد مکرر. از ویژگی های اصلی آن است که به یک دریاچه مصنوعی. در ارتباط با دریاچه وجود دارد که به استخر شنای سرپوشیده, قایق, چراغ های الکتریکی و هر به روز لذت بخش است. سر این پروژه است سرهنگ W. R. Felker. (مقاله روزنامه حسن نیت ارائه میدهد از کارن مک نیل.) برای برخی از این دلیل این پروژه هرگز محقق نشد اما کاکتوس کلارک ساخته شده مشابه رفت و آمد مکرر وجود دارد in1948 با یک رستوران, استخر, پیست اسکیت boathouse و گلف مینیاتوری.

شهر و نیاز به آب بیشتر رشد کرد و در سال 1938 نهر تشکیل تلاقی الماس و فریسکو چشمه Prairie Creek شد dammed برای ایجاد دریاچه آتالانتا. این باقی مانده راجرز تامین آب همراه با خوبی و نزدیکی بهار تا بیش از حد دریاچه ایجاد شده بود در اواسط دهه 1960 بود. الماس بهار دیده می شود امروز در دور ساختار درست در جنوب گردو خیابان در دریاچه آتالانتا پارک.

زمانی که فریسکو راه آهن بود که به دنبال یک مسیر از اسپرینگفیلد به فورت اسمیت یکی از عوامل موثر در انتخاب این منطقه فراوان آب در دسترس از فریسکو بهار. بهار واقع فقط پایین تپه از شرق خیابان گیلاس مورد استفاده قرار گرفت به پمپ آب به آب برج برای لوکوموتیو. این بهار, همچنین شناخته شده به عنوان پمپ بهار است در امتداد دنباله از به تازگی ساخته شده راه آهن حیاط پارک دوچرخه به دریاچه آتالانتا.

در اواخر 1800s فقط در جنوب شرقی راجرز بود یک دره سرسبز و پر رونق جامعه به نام چشمه نقره ای. جامعه به حال اداره پست, میخانه, رسومات و قسمت آسیاب. روشن نهر جریان را از طریق دره تغذیه توسط چند چشمه از جمله بهار بهار بزرگ که تولید 10000 گالن در هر دقیقه است. در سال 1900 یک توسعه دهنده به نام سکه هاروی خریداری دره ساخته شده و معروف خود را مونته Ne رفت و آمد مکرر. بعدها در سال 1928 هاروی ساخته شده خود را آمفی تئاتر بزرگ و یا “هرم” در اطراف بزرگ بهار. امروز بهار هنوز gushes در مونته Ne, اما از آن است که در زیر آب بیش از حد دریاچه.

Osage چشمه بزرگی است که بهار در غرب راجرز جدید در کنار امید جاده فقط قبل از تقاطع با بزرگراه میان ایالتی 49. این بهار بازی مهمی در جنگ های داخلی به عنوان منطقه اطراف آن را به عنوان یک اردوگاه توسط اتحادیه سربازان در سال 1862 قبل از نبرد Pea Ridge. اردوگاه به نام اردوگاه Halleck کشیده از Osage بهار پایین دره از طریق این منطقه در حال حاضر اشغال شده توسط راجرز دبیرستان و از طریق صلیب چالهها تقریبا به مونته Ne.

در سال های اخیر Osage بهار بهترین و شناخته شده به عنوان محل Osage ماهی قزل آلا, مزرعه. در سال 1948 کلاید بلومفیلد یافت که سرد و آب روشن شد مناسب برای پرورش ماهی قزل آلا. در سال 1978 کلاید او غنچه و جوانه, کارن, باز داستان ماهی قزل آلا رستوران. این رستوران یکی از برترین مکان های غذاخوری در شمال غربی آرکانزاس تا زمانی که آن را بسته در سال 2001.

امروز Osage بهار است که هنوز هم جریان به شدت گذشته این روستا در Creeks و در غرب به ایلینوی رودخانه.

در شرق آرکانزاس 94 (جدید امید جاده) در لبه راجرز محدوده شهر در تقاطع با لازم جاده یک بهار کوچک که مهم بود برای برخی از ساکنان. در سال 2006 من مصاحبه لایحه عدن که اجداد ساکنان و پرورشی در کنار سفید رود در نزدیکی مونت Ne. “زمین های کشاورزی در اطراف عدن بلوف بود بسیار سازنده و خانواده من را بار واگن با کالا و سر تا جاده شیب دار به راجرز. در مورد نیمه راه ما را متوقف خواهد کرد در امانوئل چشمه و اجازه دهید اسب نوشیدن و استراحت.” بهار هنوز هم جریان قوی و مردمی پر از ظروف با آب چشمه به 1990s. آب است که احتمالا سالم نیست اما برخی هنوز برداشت شاهی از بهار و نهر آن را ایجاد می کند.

اوایل ساکنان این منطقه مستقر شده در اطراف ما فراوان چشمه و آنها را شگفت زده و غرق به ببینید که چگونه ما بزرگ شهر تا به امروز توسعه یافته است.

نان شهر ما در 02/27/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>