ژاپن جعبه همکاران با BANDAI NAMCO Entertainment America, Inc. به شما اجازه می FullDive به شمشیر آنلاین هنر Alicization Lycoris’ اموات

امروز ژاپن با جعبه و Sword Art Online: Alicization Lycoris ناشر Bandai Namco Entertainment America, Inc. اعلام هیجان انگیز مشارکت ارائه ژاپن جعبه مشترکین و Sword Art Online با طرفداران ژاپنی تنقلات و شیرینی در کنار منحصر به فرد Sword Art Online Keychain تنها در داخل مارس را بیمه ژاپن جعبه. جعبه ویژگی های مواد غذایی با الهام از آینده بازی Sword Art Online: Alicization Lycoris فرو بردن شما به دنیای مجازی است.

مشارکت ژاپن جعبه چهارم مشترک جعبه با BANDAI NAMCO پس از موفقیت PAC-MAN خدا خوار و Katamari Damacy جعبهها. شمشیر آنلاین هنر x Japan جعبه ویژگی های منحصر به فرد Sword Art Online: Alicization Lycoris آثار هنری با همکاری مارک Sword Art Online x Japan جعبه keychain.

“من بسیار هیجان زده هستم ما می تواند کمک به تحقق دنیای باور نکردنی از هنر شمشیر آنلاین” گفت: Gabe پرز, رسانه های اجتماعی, مدیر برای ژاپن جعبه. “ما تا به حال بسیاری از سرگرم کننده چیدن تنقلات در این جعبه و هیجان زده به اشتراک گذاری آنها را با طرفداران!”

محدود نسخه جعبه حاوی خوشمزه Sword Art Online الهام, ژاپنی, آب نبات و تنقلات در ماه مارس را بیمه ژاپن جعبه. جعبهها در دسترس هستند در حالی که منابع آخرین, در japancrate.com/swordartonline از طریق فوریه 29th, 2020. ژاپن جعبه زیر یک مدل اشتراک پرمیوم جعبهها قیمت 35 دلار در هر ماه.

ژاپن جعبه ارائه می دهد چند ماه پیش پرداخت اشتراک ها که امن مشارکت و نسخه ویژه جعبه مانند شمشیر آنلاین هنر جعبه برای مشترکین سیم کارت اعتباری.

در مورد ژاپن جعبه

ژاپن جعبه پیشرو در فرهنگ ژاپنی جعبه اشتراک که سهام تجربه ژاپن از طریق ماهانه جعبه آب نبات و تنقلات, اسباب بازی, kawaii موارد رشته فرنگی و محصولات زیبایی. ژاپن جعبه محصولات شامل ژاپن جعبه Doki Doki جعبه Umai جعبه Kira Kira جعبه Gacha Gacha جعبه و Inku جعبه. ژاپن جعبه دارای دفاتر در توکیو و لس آنجلس ، بخش خصوصی برگزار شد شرکت تاسیس شد در سال 2014 و رشد کرده است به ارائه شش جعبه انواع به مخاطبان بین المللی است. اطلاعات بیشتر در www.japancrate.com.

در مورد BANDAI NAMCO Entertainment America, Inc.

BANDAI NAMCO Entertainment America, Inc., بخشی از BANDAI NAMCO Holdings, Inc. پیشرو جهانی ناشر و توسعه دهنده از سرگرمی های تعاملی برای تمام کنسول های بازی iOS, آندروید و سیستم عامل آنلاین. این شرکت شناخته شده است برای ایجاد و انتشار بسیاری از این صنعت بالا بازی ویدئویی فرانچایز از جمله PAC-MAN®, GALAGA®, TEKKEN®, SOULCALIBUR® و ACE COMBAT®. BANDAI NAMCO Entertainment America, Inc. برتر ناشر در نیمکره غربی برای انیمیشن بر اساس بازی های ویدئویی از جمله NARUTO SHIPPUDEN™ DRAGON BALL Z®, و یک قطعه®. اطلاعات بیشتر در مورد شرکت و محصولات آن را می توان در یافت www.bandainamcoent.com یا www.facebook.com/BandaiNamcoUS.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید