2020, ژاپنی, جشنواره, تقویم می بیند معروف ترین سالانه برهنه جشنواره بیش از یک سال دیگر. اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از سرگرم کننده با جشنواره جراحی فالوس و یا آلت تناسلی مرد به زودی.

ژاپن برهنه جشنواره

10000 علاوه مردان braved آب و هوای سرد روز شنبه گذشته به نوار تقریبا برهنه سالانه برهنه جشنواره در جزیره هونشو. این رویداد می گیرد در سومین شنبه هر ماه فوریه در Saidaiji Kannonin معبد.

تبلیغات

لباس پوشیدن و در چیزی بیش از یک loincloth به نام “fundoshi’ مردان اجرا در اطراف محوطه معبد برای چند ساعت قبل از مراسم. آنها همچنین پاک خود را با آب سرد قبل از بسته بندی به معبد.

ساعت 10 شب چراغ بیرون رفتن و یک کشیش می اندازد 100 بسته نرم افزاری از شاخه و دو چوب به جمعیت.

10 ، 000 به علاوه مردان رقابت برای بسته نرم افزاری از شاخه و دو چوب. با توجه به افسانه های محلی, کسانی که برنده در اختیار داشتن تضمین شده موفق باشید برای سال بعد.

هر سال شرکت کنندگان در ظهور مجروح با کاهش کبودی و رگ به رگ شدن.

جشنواره جراحی فالوس (یا آلت تناسلی مرد) به زودی

با جشنواره انجام می شود و ارمغان مارس می بیند سالانه جشنواره از جراحی فالوس با نام مستعار آلت تناسلی مرد جشنواره است.

شد هر مارس در کوسکی جشنواره جشن آلت تناسلی و باروری است. مردم رژه عظیم وابسته به قضیب شکل عالیات از طریق خیابان. Revelers سوار آلت تناسلی به شکل شناور در آلت تناسلی مرد lollipops, پوشیدن آلت تناسلی در هر شکل و اندازه و رنگ و به طور کلی دیوانه برای آلت تناسلی مرد.

جشنواره سرچشمه در قرن 17 هنگامی که کارگران جنسی در بازدید از حرم به دعا برای حفاظت در برابر بیماریهای مقاربتی است.

در دوران مدرن این جشنواره بدل به بالا بردن آگاهی در مورد رابطه جنسی ایمن. همچنین fundraises برای پیشگیری از HIV.

تبلیغات

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im