ژاپنی زنجیره ای خرده فروشی شرط بندی جدید چلسی فضای

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

به عنوان آجر و ملات خرده فروشی در این شهر همچنان به نازل شدن یک ژاپنی زنجیره ای است که متخصص در بالا پایان دوم لباس و لوازم جانبی است که قرار دادن پول خود را در باز گشت.

فروشگاه لباس 2nd Street, ایالات متحده آمریکا امضا 10-and-a-half-سال اجاره در طبقه همکف یک ساختمان مسکونی در 142 W. 26 سنت ساختمان شامل 3,700 فوت مربع در سطح خیابان به همراه 1700 متر مربع از فضای ذخیره سازی در زیر. درخواست اجاره ملک بود $25,000 در هر ماه با توجه به CBRE که میانجیگری کرد.


فهرست زنجیره ایکه متعلق به جغرافیایی منابع شرکت عموم معامله در بورس سهام توکیوافتتاح اولین منهتن محل در ماه فوریه در 712 برادوی است که متعلق به زمان سهام. آن را به نزدیک مجبور شد پس از رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو صادر شده خود را خاموش منظور در اواخر ماه مارس و آن را توقیف کرد. زنجیره ای پنج مکان در کالیفرنیا; آنها بازگشایی این ماه است.

چلسی معامله شد در آثار ماه قبل از همه گیر آمار گفت: اندرو Connolly, یک نیومارک کریگ نایت فرانک کارگزار است که به نمایندگی از خرده فروش و آن را 2nd Street تصمیم به رفتن را از طریق با یک اجاره نامه. این معامله به تعویق افتاد چند بار به عنوان خرده فروش تلاش برای تعیین چه نوع از شرایط عملیاتی آن خواهد بود کار تحت عنوان شهر بازگشایی شد به جای ارزیابی هر گونه نگرانی در مورد بازار املاک و مستغلات کانلی گفت.


امضای آید در زمانی است که تنش بین مالکین و خرده فروشی مستاجران که در حال دست و پنجه نرم کردن با این شهر lockdown در حالی که تلاش برای معاملات جدید در مورد عدم پرداخت اجاره. برخی از صاحبخانه ها از جمله دولت امپراتوری Realty Trust و JEMB تبدیل به تحت پیگرد تجاری مستاجران که قصور در اجاره در طول بیماری همه گیر. برخی از مستاجران از جمله راز ویکتوریا به دنبال پایان اجاره نامه خود را زیرا آنها می توانند با استفاده از فروشگاه خود را.

خرده فروشی لیزینگ فعالیت در این شهر یخ زده است پس از همه گیر لت و پار صنعت با توجه به CBRE گزارش شده است در یک رکود از ابتدای سال گذشته همراه با درخواست اجاره شده اند که در حال سقوط برای پنج سال گذشته.

اما 2nd Street به نظر نمی رسد به ذهن است. آن را رو به رشد حضور آنلاین است که کشتی ها در سراسر کشور به مردم به دنبال Balenciaga در بودجه است. “این به اندازه کافی بزرگ شرکت با طرح” کانلی گفت. “در دراز مدت [فروشگاه] بسته نمی خواهد آنها را تحت تاثیر قرار.”

هنوز آجر و ملات عملیات گوشت و سیب زمینی از آن عملیات کانلی گفت. بهتر است برای دیدن محصولات در فرد به خاطر آنها منحصر به فرد است.

زنجیره ای در حال برنامه ریزی برای باز کردن شش اضافی در مکان های ایالات متحده تا پایان ماه مارس سال 2021 سخنگوی Yui ناکامورا گفت.

CBRE را اریک Gelber و اردن کاپلان نماینده مالک 142 غربی 26th, خیابان Corp. در مذاکرات است.

“موجر و مستاجر بودند عمیقا متعهد به نهایی شدن این معامله با وجود موانع در آورده با این بیماری همه گیر” کاپلان گفت. “با یک مجموعه ای از بیش از 500 فروشگاه ها موفق در ژاپن و ما پیش بینی است که 2nd Street ایالات متحده آمریکا رشد خواهد کرد در جدیدترین نیویورک شهرستان محل سکونت.”

علاوه بر Connolly, 2nd Street نشان داده بود جیک Siegel از نیومارک کریگ نایت فرانک.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>