Jay-Z را به رخ ملت شکایت صاحبخانه برای به تاخیر انداختن subleases بیش از عدم پرداخت اجاره

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

اضافه کردن Jay-Z را به رخ ملت به لیست شرکت های درگیر در یک Covid-19 اجاره مبارزه است.

سابق صاحبخانه از سرگرمی شرکت تاسیس شده توسط میلیاردر هنرمند است و به تأخیر انداختن subleases در آن پیر در 1411 برادوی, Roc Nation مدعی. این شرکت می گوید آن صاحبخانه متوقف شده در امضای کردن در معاملات سه شرکت آماده است تا بیش از قطعات آن, سابق فضا در پوشاک منطقه ساختمان که شرکت چپ در سال گذشته برای یک بزرگتر در چلسی.

صاحبخانه کاهش subleases در اقدامی تلافی جویانه برای Roc Nation پرداخت اجاره خود را با توجه به طرح دعوی در دادگاه که واصل شد روز سه شنبه در دادگاه عالی ایالت در منهتن.


Roc Nation قطع پرداخت اجاره در برج مارس 29 با استناد به یک نیروی majeure بند در اجاره نامه باعث این بیماری همه گیر. این شرکت می گوید که اجازه می دهد تا یک وقفه در پرداخت. ساختمان مالکیت یک گروه سرمایه گذار که شامل Ivanhoe کمبریج را انکار می کند که Covid-19 زمینه را به ماشه بند.

صاحبخانه را “معاند اصرار در پرداخت اجاره بها است که در هم تنیده با آن بی دلیل محرومیت از رضایت به subleases,” Roc Nation وکیل اردن Siev نوشت.

CoMetrics شرکای یک شرکت مشاوره مدیریت, توافق در ماه فوریه به اجاره دادن حدود 5000 متر مربع از Roc Nation. نخست نیروی انسانی مراقبت های بهداشتی استخدام شرکت Rinnovo ساخت و ساز به توافق subleases در مجموع از 5600 متر مربع با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

Roc Nation خواسته است دادگاه اعلام کرد که صاحبخانه باید ثبت نام کردن در subleases و همچنین اعلام کرد که نیروی majeure بند در قرارداد آن بود و در واقع باعث همه گیر به نوبه خود اجازه می دهد این شرکت به طور موقت خودداری اجاره.

صاحب ملک تهدید کرده است که برای جبران اجاره از طریق 1.3 میلیون خط اعتباری Roc Nation ارائه شده در اجاره نامه به عنوان امنیت. معلوم نیست از طرح دعوی در دادگاه چقدر Roc Nation پرداخت هر ماه برای دفتر و چند ماه این شرکت پرداخت نشده است.

Jay-Z اتصال به ساختمان قدمت آن به سال 2009 زمانی که خود را Rocawear لباس شرکت امضا برای 40 ، 000 فوت مربع در 38 و 39 طبقه—همان طبقه است که در حال حاضر موضوع طرح دعوی در دادگاه. Roc Nation اجاره طول می کشد از طریق 2024.

ذکر شده وکیل برای صاحبخانه در دادگاه اسناد را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر.

Roc Nation است به تنهایی در فشار دادن دادگاه اعلام کرد که این بیماری همه گیر را لغو تجاری اجاره تعهدات.

راز ویکتوریا شکایت خود را هرالد مربع صاحبخانه, SL, سبز, ماه گذشته, درخواست یک قاضی به نفی آن اجاره به دلیل همه گیر ساخته شده است کسب و کار غیر ممکن است. زهره بیش از منهتن فوقانی شرق جانبی گالری هنر ساخته شده همین استدلال را برای آن اجاره نامه در 980 Madison Ave.

Roc Nation نشان دهنده هنرمندان از جمله ریحانا و شکیرا و همچنین ورزشکاران از جمله Kyrie Irving و C. C. Sabathia.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>