ژان کندی Smith, آخرین بازمانده, JFK, خواهر و برادر می میرد 92

Category: آرکانساس Comments: No comments

ژان کندی اسمیت — آخرین بازمانده خواهر و برادر رئیس جمهور جان اف کندی و سفیر سابق ایالات متحده که نقش کلیدی در روند صلح در ایرلند شمالی — درگذشت بستگان و گفت: پنج شنبه. او در 92.

سابق کنگره ایالات متحده پاتریک کندی اسمیت برادرزاده, تایید مرگ او روز شنبه در خانه اش در منهتن. او در میان اعضای خانواده و سیاستمداران برجسته که برجسته اسمیت کار در ایرلند به عنوان یکی از ماندگارترین میراث است.

“او در زمان یک خطر برای خود شهرت و قد و قامت به عنوان یک سفیر” کندی گفت. “هر سفیر در آن زمان نشده اند ممکن است قادر به جلو است که خاموش است.”

اسمیت هشتم از نه فرزند یوسف و رز کندی و احترام چند تا از خواهر و برادر خود را با دهه.

او خواهر و برادر شامل برادر جوزف کندی جونیور, کشته در عمل در طول جنگ جهانی دوم; Kathleen “Kick’ کندی که در یک سال 1948 سقوط هواپیما; رئیس جمهور ترور در سال 1963; و از سوی دیگر ، رابرت اف کندی کشته در سال 1968. در میان اسمیت خواهر و برادر دیگر رزماری در سال 2005 درگذشت پاتریشیا در سال 2006 از سوی دیگر ، ادوارد کندی جوانترین از کندی خواهر و برادر, درگذشت, سرطان مغز در ماه اوت سال 2009 در همان ماه خود را خواهر یونیس کندی شرایور درگذشت.

برای بسیاری از زندگی خود اسمیت بود و به عنوان یک آرام که تا حد زیادی دوری کانون توجه است. او در او نوشت که خاطرات دوران کودکی خود را به نظر می رسید “غیر استثنایی” مقدار از زمان.

“این سخت است برای من به طور کامل درک که من در حال رشد بود تا با برادران که در نهایت اشغال ناپذیری ملت ما” اسمیت توضیح داد. “در آن زمان آنها به سادگی به من playmates. آنها منبع من تفریحی و اشیاء از من تحسین است.”

هر چند او هرگز زد برای دفتر اسمیت مبارزه برای برادران, سفر این, کشور, برای, پس از سن. جان اف کندی به عنوان او به دنبال انتخابات ریاست جمهوری در سال 1960.

در سال 1963 او به همراه رئیس جمهور کندی — ملت را اول ایرلندی کاتولیک جمهور — معروف خود در سفر به ایرلند. اسمیت بعد به یاد می آورد این سفر به عنوان “یکی از مهمترین حرکت تجارب زندگی خود من است.” خود را بزرگ و پدر بزرگ, پاتریک کندی بود از Dunganstown در جنوب شرقی ایرلند.

سه دهه بعد در سال 1993 اسمیت منصوب شد سفیر ایران در ایرلند توسط پرزیدنت بیل کلینتون که به یاد می آورد او پنج شنبه به عنوان یک “قهرمان خستگی ناپذیر صلح شمول و کرامت.”

کلینتون گفت: اسمیت “بلافاصله در آغوش” توسط ایرلندی مردم نه فقط برای او نام معروف است و او را “پاک کردن شور و شوق برای صلح و تمایل به فشار برای آن است. “

دیپلماسی مانند سیاست زد در کندی ، اسمیت پدر شد سفیر بریتانیا از سال 1938 تا 1940; زاده کارولین کندی به عنوان سفیر ژاپن در طول دولت اوباما.

به عنوان سفیر کندی بازی “نقش محوری” در ایرلند شمالی روند صلح ایرلندی جمهور Michael Higgins گفت: پنج شنبه.

“یک فعال دیپلمات, او نمی ترسم برای شکستن با کنوانسیون یا کشف محدودیت از دستور” او در بیانیه ای گفت. “او را برای همیشه به یاد به عنوان دیپلمات که تا به حال یک حس ایرلندی تاریخ و از آنچه تا به حال تحت تاثیر ایرلندی در ایالات متحده است.”

سیمون Coveney کشور معاون نخست وزیر گفت: او در کار “رسیدن به سراسر سیاسی تقسیم” بود و “ارزشمند” در ایرلند سخت-برنده صلح است.

در سال 1994 اسمیت کمک متقاعد کلینتون به اعطای بحث ویزا به جری آدامز رئیس ارتش جمهوریخواه ایرلند-مرتبط Sinn Fein ، این حرکت را به مبارزه طلبیده دولت بریتانیا که مارک آدامز به عنوان یک تروریست است.

او نیز به خطر انداخته جنجال در سال 1998 با در نظر گرفتن ربانی در پروتستان کلیسای جامع در دوبلین در برابر اسقف از کلیسای کاتولیک روم.

اسمیت گفت: در آن زمان یک ژست حمایت از رئیس جمهوری ایرلند مری مک آلیس همکار کاتولیک شده بود که با انتقاد توسط اسقف ایرلندی برای پیوستن به در پروتستان خدمات صمیمیت و همدلی.

“دین همه چیز در مورد آوردن مردم با هم,” او گفت: این بار ایرلندی. “همه ما باید خود ما راه رفتن را به خدا.”

اسمیت که بعد از دریافت تابعیت ایرلندی برای “خدمات برجسته به ملت” مشغول به کار خستگی ناپذیر برای تقویت “پایدار” لینک بین دو کشور سفارت آمریکا در دوبلین گفت: پنج شنبه.

در بیانیه سفارت به نقل از یکی از آخرین سخنرانی قبل از پله به عنوان سفیر در سال 1998: “اگر من ترک به زودی من واقعا نمی رفتن دور چون قلب من همیشه اینجا خواهد بود.”

کارولین کندی, جان اف کندی آخرین بازمانده کودک گفت: عمه او همچنین نقش مهمی در چکش پدرش میراث. او کمک کرد ایجاد JFK کتابخانه ریاست جمهوری در بوستون و در خدمت به عنوان یک دیرین متولی John F. Kennedy مرکز هنرهای نمایشی در واشنگتن ،

در کنگره ایالات متحده Joseph P. Kennedy III, D-Mass., که توسط رابرت اف کندی نوه و تنها عضو سیاسی سلسله در حال حاضر در منتخب دفتر به یاد او به عنوان یک “باور نکردنی پسر” که به رهبری “قابل توجه در زندگی است.”

“من دست خود را مشکل ساخت و خود را به قلب بزرگ, عمه ، خاله, ژان” از حزب دموکرات توییتی پنج شنبه.

سامانتا پاور که در خدمت به عنوان سفیر ایالات متحده در سازمان ملل متحد تحت ریاست جمهوری باراک اوباما گفت: اسمیت بود “سخاوتمندانه مربی” به زنان جوان و همیشه پر از انرژی و زرنگ و دانا و شوخ طبعی است.

“این است که بسیار زیاد از دست دادن” او توییتی پنج شنبه.

خانه راه و روش رئیس کمیته ریچارد نیل دین ماساچوست هیئت به مجلس نمایندگان بود که در میان بسیاری از کسانی که هم ستایش اسمیت کار از طرف افراد معلول است.

اسمیت تاسیس بسیار ویژه هنر آموزش و پرورش برنامه است که پشتیبانی از هنرمندان با جسمی یا ذهنی معلول در سال 1974. تلاش به دنبال در قدم به قدم از خواهرش یونیس که ایجاد شده به ویژه بازی های المپیک برای ورزشکاران معلول.

“مانند برادران و خواهران از او فوق العاده, خانواده, Jean بود مؤمن قوی در خدمات عمومی و کمک به کسانی که کمتر خوش شانس” نیل در بیانیه ای گفت: پنج شنبه.

اسمیت ازدواج کرده بود به استفان ادوارد اسمیت مالی و سیاسی مشاور کندی که در سال 1990 درگذشت. زن و شوهر متاهل در سال 1956 بود و چهار فرزند استفان جونیور, ویلیام, Amanda و Kym.

خود را پسر ویلیام کندی Smith, عناوین ساخته شده در سال 1991 زمانی که او به اتهام تجاوز به عنف در کندی و مستغلات در پالم بیچ فلوریدا. او پس از تبرئه بسیار علنی محاکمه که شامل شهادت عمویش بهداشت ، ادوارد کندی که بود roused برادرزاده و پسر برای رفتن به برخی از کاباره ها که آخر هفته عید پاک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>