Jefferies مدیر عامل شرکت کردم $3M جایزه حتی اگر او نمی دیدار با هیئت مدیره اهداف

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

بسیاری از افراد برای عملکرد مبتنی بر پاداش نمی دریافت جایزه اگر عملکرد آنها نیست به مردن. اما زمانی که شما مدیر عامل یک شرکت وال استریت قوانین مختلف اعمال می شود.

Jefferies, گروه اهدا $3.25 میلیون دلار جایزه نقدی در سال گذشته برای اجرایی ریچارد هندلر حتی به عنوان شرکت اذعان کرد او سزاوار نیست پول است.

Jefferies است که متوسط سرمایه گذاری بانک که سرمایه گذاری-بانکی درآمد غرق 20 درصد سال گذشته است. یک شکست رسید که Jefferies نوشت ارزش سهام خود در WeWork توسط $182 میلیون دلار به 54 میلیون.


این شرکت توضیح داده شده نوشتن را به عنوان “کاملا پیش بینی نشده و دراماتیک” و اصرار داشت “اما برای آن نیز به اطلاع عموم عظیم سقوط در ارزیابی” نتایج بهتر شده اند.

تا به حال نتایج بهتر شده است این شرکت بازگشت ملموس خدمت صاحبان سهام یا ROTDE را بیش از حداقل 6 درصد هدف تعیین شده توسط هیئت مدیره برای Handler برای واجد شرایط برای پاداش. اما با توجه به مزاحم WeWork نوشتن پایین Jefferies’ بازگشت ملموس خدمت سهام سنجش زمان در 5.89%.

Jefferies مدیره اساسا تصمیم به تظاهر WeWork شکست اتفاق افتاده بود و به مربی خود پاداش که کمک بالابر کل پرداخت غرامت سالانه برای $9.2 میلیون نفر است. کنترل را پرداخت تنظیم شده توسط هیئت مدیره کمیته به ریاست رابرت بیر یک مدیر پول که در سال 1980 مشغول به کار در بانک سرمایه گذاری درخل برنهام لمبرت که در آن کنترل نیز کار کرده است. بیر بازگشت نیست یک ایمیل به دنبال نظر. Jefferies کاهش یافته است به نظر publicly.

در یک نظارتی تشکیل پرونده Jefferies در دفاع از تصمیم خود برای پرداخت هندلر جایزه گفت او و تیم خود را عمدتا به حال سال های قوی که در آنها “مآده پیشرفت های بزرگ در انتقال به تمرکز بر خدمات مالی,” “در ادامه به قوی استخدام سراسر Jefferies پلت فرم” و “ادامه داد: برای گرفتن سهم بازار از رقبای ما.”

“Our مدیران زدم توپ به بیرون از پارک” شرکت گفت. “این سخت است که بدانید که در آن برای شروع است.”

اما Jefferies به نظر می رسید به اذعان سهامداران ناراضی خواهد شد برای دیدن آن مدیر عامل شرکت کردم جایزه او کسب نیست.

این شرکت گفت: “بزرگترین وظیفه ما در سال 2020 است ارزیابی جدید اجرایی طرح جبران خسارت” و اضافه آن را نیاز به “در نظر ما ROTDE عملکرد متریک.”

“مطمئن باشید که بدون توجه به آنچه ما انجام می دهیم, به شما همکار ما سهامداران خواهد بود مشورت” این شرکت گفت.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>