Jefferson County انتخابات رسمی پیاده روی در نشست

Category: آرکانساس Comments: No comments

پاین بلاف — پس از نزدیک به دو ساعت از کشمکش بیش از مسائل مربوط به تدارکات انجام اولیه انتخابات در جفرسون کانتی در حالی که در انتظار کلمه در مورد اینکه آیا انتخابات می تواند به تعویق افتاد و با حکم دادگاه با توجه به covid-19 بحران در آرکانزاس دیرین انتخابات محلی کمیسر ناگهان ترک و راه می رفت حدود یک ساعت و 45 دقیقه به این نشست به عنوان آن را در مورد به نتیجه گیری.

این کمیسیون در حال آماده شدن برای رای دادن در نامه ای که آن را پس از تایید به آن ارسال شود به تعقیب وکیل Kyle شکارچی درخواست که او از یک دادگاه به تعویق انداختن انتخابات تا مارس 19 و به رای گیری محدود کردن حوزه های رأی گیری در این رویداد انتخابات را نمی توان به تعویق افتاد زمانی که استوارت “استو” Soffer — کمیسر از سال 2003 — راه می رفت از اتاق جلسه دو بار گفت که او ممتنع از رای دادن.

زمانی که Soffer بازگشت مایکل آدم رئیس جمهور پرسید که آیا او تا به حال یک نظر ارسال نامه پس از حذف دو پاراگراف به درخواست کمیساریای Theodis “تد” دیویس — یکی در مورد کاهش رای گیری سایت و دیگر در مورد پرداخت به کمیسیون برای کار در خارج از جلسات — از درخواست حکم دادگاه.

“همه شما می توانید انجام دهید هر چیزی که شما می خواهید” Soffer گفت. “من آن را به حال. من ترک کمیسیون انتخابات. من خسته از بی کفایتی من خسته از quibbling, من خسته از (expletive).”

پس از گفت او می خواست نهایی بازپرداخت با توجه به او برای انتخابات کار او به تازگی انجام شده Soffer راه می رفت خارج از ساختمان.

“من فکر می کنم (Soffer) آیا کار بزرگ در بخش اول این نامه اما من فقط فکر نمی کنم این دو پاراگراف باید بخشی از آن,” دیویس گفت:. “من فکر نمی کنم ما نیاز به می گویند هر چیزی در مورد رای گیری سایت ها و یا حتی آن را نشان می دهد. و بخش دیگر این است که در مورد جبران خسارت. شما و Soffer می تواند رای به او پرداخت. من نمی خواهد.”

Davis, 75, یک دموکرات و Soffer, 78, یک جمهوری خواه قفل شده شاخ در گذشته در مورد Soffer انجام کار در خارج از جلسات کمیسیون و صدور شهرستان یک عمل است که دادستان کل آرکانزاس لسلی Rutledge است اظهار حقوقی ارائه شده به کمیسیون نمی توانید پیدا کنید هر کس دیگری واجد شرایط برای انجام کار. Soffer ادعا کرده است که هیچ یک را می توان یافت که می توانید انجام دهید کار و دیویس گفت: Soffer را قبول نمی کند هر کسی که انتخاب شده توسط شهرستان و قاضی است که اجرایی این شهرستان است.

Soffer و دیویس که سابقه درگیری در کمیسیون. در اواخر سال گذشته ویژه دادستان, Jason برت انتخاب شد به نگاه به اتهامات terroristic تهدید دیویس ساخته شده در برابر Soffer پس از یک رویارویی در یک نشست ماه اکتبر. در فوریه بارت تصمیم گرفت در برابر تعقیب Soffer و به جای آن هشدار داد هر دو او و دیویس که این دو مورد نیاز به انجام خود را در شیوه ای حرفه ای تر.

در ماه ژانویه با استناد به “فساد و نژاد پرستی و دشمنی و پرهیاهو خود خدمت اهداف” و تماس با محیط زیست در کمیسیون “سمی خطرناکی تهدید و ارعاب” دیویس استعفا از کمیسیون اما ابقاء شد ماه پس از زمانی که حزب دموکرات کمیته مرکزی در جفرسون کانتی از قبول استعفای خود را.

بعد از آن دوشنبه شب هنگامی که تماس با گوشی Soffer گفت: او قطعا تصمیم به استعفا اما که او را از یک وقفه از کمیسیون تا زمانی که پس از انتخابات در حالی که او متعهد بر سر اینکه آیا او مایل به ادامه.

“در حال حاضر آنها می توانند فقط غرق شدن یا شنا کردن من تا به حال آن را,” او گفت:. “امشب کاملا غیر ضروری است. دیویس ذکراست در همه چیز. او را به خوبی در نظر گرفته شده اما من فقط آن را به حال. من نمی توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از ساعت من صرف این چیز و فرماندار بوده است بدون کمک دولت هیئت مدیره بوده و هیچ کمک کند. افرادی که هیچ اطلاعی ندارم در حال دادن توصیه ها و کسانی که از ما در سنگرها هستند که از چپ به نزول است.”

Soffer گفت: تدارکات تلاش برای اطلاع 12,000 رای دهندگان به آنها را تشویق به رای دادن غایب, دریافت برنامه از طریق پست و از کسانی که رای دهندگان قبل از مارس 24 مهلت سپس رای گیری از طریق پست و در خارج و در زمان بازگشت به شمارش در مارس 31, تقریبا غیر قابل عبور است.

“این همه در حالی که دادگاه بسته است,” او گفت:. “با تشکر از خدا برای دادستان مایل به رفتن به جلو. و سپس دیویس می خواهد به استدلال می کنند در مورد من در حال پرداخت برای زمان من در یک رای من پرداخت شد 22 سال پیش. آن را به ارزش آن است. آن را فقط به ارزش آن نیست. مردم Jefferson County سزاوار بهتر از آنچه را به آنها اخذ شده است از مقامات منتخب خود را و خود را به کمیسیون انتخابات همه پایین خط.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>