JFK فرودگاه نیوآرک دیدن جمعیت زیادی تحت کروناویروس جدید ‘پیشرفته نمایش’

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

آمریکایی ها از بازگشت از اروپا در بر داشت خود را در شلوغ جهنم تاخیر و طولانی خطوط شنبه شب در 13 فرودگاه انتخاب شده و به آنها رسیدگی پروازهای ورودی تحت قوانین جدید تصویب شده توسط برگ برنده دولت برای مبارزه با گسترش coronavirus.

John F. Kennedy, نیوآرک و o’hare فرودگاه بین المللی — سه نفر از 13 فرودگاه انتخاب شده برای رسیدگی به پرواز — تا به حال جمعیت عظیم و ساعت-انتظار طولانی به عنوان آنها در تلاش برای بازگشت به ایالات متحده.

“فقط در حال انتظار در یک خط بسیار طولانی با هزاران نفر از مردم به آداب و رسوم روشن در JFK T4. هنوز مطمئن شوید که واقعا با توجه به چیزهایی که به طور جدی ایم” جیک Vinson با عکس از دریایی از مردم در انتظار در خط.

معاون رئیس جمهور مایک پنس اعلام سیاست جدید در روز شنبه در تلاش برای جلوگیری از گسترش این COVID-19 — اما جمعیت تنها افزایش آگهی’ اضطراب در اطراف این ویروس مرگبار است.

“مردم که از همه جا با هم بسته بندی شده بدون به اندازه کافی فاصله & انتظار برای حداقل یک ساعت… مانند یک غول ظرف پتری ایم” کلودیا Gonzaga از JFK.

آگهی در نیوآرک شد به همان اندازه ناراحت.

“تا پیشرفته غربالگری برای #COVIDー19 نیز شامل داشتن همه تلاش برای بدست آوردن خانه از نمایشگاه بین المللی پروازهای ایستاده فوق العاده نزدیک به هم در انبوه صف های طولانی در آداب و رسوم ؟ سرد سرد است. فقط مطمئن شوید که” لیندسی اروین ارسال شده است.

منتظر بودند تا زمانی در o’hare که کارکنان فرودگاه بودند توزیع آب و مواد غذایی به اوباش از مردم است.

“جمعیت & خطوط o’hare غیر قابل قبول & نیاز به رسیدگی فوری” فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر نوشت.

هر فرودگاه نسبت داده شده خطوط به “افزایش روش های غربالگری” پنس و دولت فدرال قرار داده شده بود در محل به تعدادی از تایید coronavirus موارد صعود در اروپا و آمریکا

“بهبود روش های غربالگری ایجاد شده توسط فدرال ما partners @CDCgov و @CBPNewYorkCity,” توییتی در حساب رسمی برای JFK. “آنها در حال کار سخت برای پردازش تمام مسافران به سرعت به عنوان آنها می توانند. با تشکر از شما برای ادامه صبر و شکیبایی است.”

این نمایش هدف همه مسافران پرواز از 26 کشور اروپایی از منطقه شنگن به عنوان به خوبی به عنوان هر کسی از بازگشت از چین و ایران. آن دسته از مسافران نیز به دستور خود در قرنطینه به مدت دو هفته.

“من درک می کنم این روند جدید خواهد بود مخل به برخی از مسافران این عمل مورد نیاز است برای محافظت از عموم مردم از قرار گرفتن در معرض بیشتر و گسترش کروناویروس گفت:” چاد گرگ سرپرست وزیر وزارت امنیت داخلی زمانی که سیاست در هفته گذشته اعلام کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>