جی کی رولینگ دو برابر کردن بر روی ترانس انداز و مردم باید افکار

Category: کیو نیوز Comments: No comments

جی کی رولینگ به اشتراک گذاشته شده یک مقاله طولانی با 14 میلیون پیروان در دیدگاه های خود را در نما مسائل دو برابر را در دیدگاه های خود را پس از یک شدید تراجنسی میکند.

آخر هفته گذشته هری پاتر نویسنده مورد انتقاد قرار گرفت برای توییتهایی او ارسال شده بحث بیولوژیکی جنسی و هویت جنسیتی. در حال حاضر رولینگ گرفته شده به توییتر دوباره برای به اشتراک گذاشتن 3600 کلمه پست وبلاگ در یک صدای جیر جیر مطلب “TERF جنگ”. بسیاری از رولینگ منتقدان به او برچسب TERF که مخفف “trans-انحصاری رادیکال فمینیستی”.

تبلیغات

“من حاضر به تعظیم کردن به یک جنبش است که به اعتقاد من در حال انجام است علل آسیب در به دنبال تضعیف ‘زن’ به عنوان یک سیاسی و بیولوژیکی کلاس و ارائه پوشش به شکارچیان مانند چند قبل از آن,” او نوشت.

در جزئیات به همین دلیل او را “عمیقا نگران” در مورد “جدید trans فعالیت” رولینگ در مورد سابقه شخصی به عنوان یک خشونت خانگی و تجاوز جنسی بازمانده.

“من از ذکر این چیزهایی که در حال حاضر در تلاش برای جلب همدردی و همبستگی با تعداد زیادی از زنانی که سابقه مثل من که بوده ام نامفهوم به عنوان افراد متعصبی برای داشتن نگرانی های اطراف تک جنس فضاهای,” او نوشت.

اما جی کی رولینگ نیز اضافه شده او empathises با زنان تغییر جنسیت که سطح بالایی از سوء استفاده جنسی و خشونت است.

“اگر شما می تواند در داخل سر من و درک آنچه که من احساس می کنم زمانی که من به عنوان خوانده شده در مورد یک ترانس زن در حال مرگ را در دست یک مرد خشن و شما می خواهم پیدا کردن همبستگی و خویشاوندی” او نوشت.

“من اعتقاد دارم که اکثر trans-شناسایی [sic] مردم نه تنها مطرح صفر تهدید برای دیگران اما آسیب پذیر هستند به صورت تمام دلایل من مشخص شده است.

“ترانس مردم نیاز و شایسته حفاظت است. مانند زنان آنها به احتمال زیاد کشته شده توسط شرکای جنسی.”

اما رولینگ ناودان پیشنهاد بریتانیا اصلاحات اجازه می دهد ترانس مردم برای به روز رسانی جنسی خود نشانگر بدون هورمون درمانی یا عمل جراحی.

او پیشنهاد تغییرات خواهد بود بهره برداری توسط شکارچیان در حمام و سرویس بهداشتی و رختکن و خطر اندازد زنان ایمنی.

“من می خواهم ترانس زنان به امن است. در همان زمان, من نمی خواهم به را پس از وضع حمل زنان و دختران کمتر امن” او گفت:.

‘بی اعتبار اسطوره ها در مورد افرادی که تغییر جنسیت’

اما کمپین حقوق بشر رئیس جمهور سارا مک براید گفت: مردم JK Rowling بود “دو برابر را در خطرناک و بی اعتبار اسطوره ها در اطراف فراجنسیتی مردم و ترانس حقوق.”

“در نقاشی نما مردم به خصوص زنان ترانس به عنوان کاریکاتور و به طور بالقوه به عنوان تهدید برای ایمنی از دیگر مردم او تقویت بسیار تعصبات که در قلب تبعیض و اغلب به خشونت می آید که ترانس جامعه راه” مک براید گفت.

تبلیغات

“پادشاهی متحده اجازه داده است برای نما مردم به استفاده از دستشویی سازگار با هویت جنسیتی برای سال. بوده است نه یک مشکل.

“هنگامی که اطلاعرسانی صورت تبعیض در اشتغال و مسکن و فضاهای عمومی آن تبعیض است که ریشه در تعصب که تغییر جنسیت افراد هستند که به ما می گویند ما هستند.

“و این دقیقا همان چیزی J. K. Rowling است تقویت.”

مک براید گفت: رولینگ موضع ناامید کننده بود توجه او تا به حال “استادانی حمایت فراگیر و برابری در راه های دیگر.”

“شما می خواهم فکر می کنم او با استفاده از همین استدلال است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و راست افراطی در ایالات متحده استفاده خواهد او قابل تامل است.”

جی کی رولینگ ادعا می کند او ممکن است تلاش کرده اند’ به انتقال

در این مقاله, جی کی رولینگ همچنین در مورد فراجنسیتی جوانان در طول ابراز نگرانی در مورد “انفجار بزرگ” در افراد جوان در آینده به عنوان نما.

او به نقل از یک روانپزشک که مطالعات اختلافات پیدا کردن ترانس جوان مردم در سلامت روحی و روانی بهبود می بخشد و پس از دریافت جنسیتی تاکید و درمان است.

یک مطالعه منتشر شده در این سال در مجله پزشکی اطفالدر بر داشت درمان می تواند صرفه جویی در زندگی برای ترانس نوجوانان است.

به جای رولینگ منعکس در خود حس “ذهنی sexless” در طول دوران نوجوانی و معتقد است که او “می تواند متقاعد شده اند” برای گذار به عنوان یک نتیجه.

“من تعجب کردم که آیا اگر من می خواهم به دنیا آمد و 30 سال بعد, من بیش از حد ممکن است تلاش کرده اند به انتقال,” او نوشت.

“جذبه فرار از زنانگی می شده اند ، من تلاش مبتلا به OCD به عنوان یک نوجوان.

“اگر من می خواهم جامعه و همدردی آنلاین است که من می توانم پیدا کردن در محیط زیست فوری من اعتقاد دارم که من می تواند متقاعد شده اند به نوبه خودم به پسر پدر من آشکارا گفت که او می خواهم را ترجیح داده است.”

رولینگ نیز به ارمغان آورد تا در مورد مردم “detransitioning” که او را به عنوان یک “افزایش” پدیده.

یک 2015 بررسی از نزدیک 28,000 نما, مردم آمریکا’ مرکز ملی نما برابری یافت 8 درصد از پاسخ دهندگان گزارش detransitioning.

شصت و دو درصد گفت: آنها detransition شد تنها به طور موقت با والدین فشار رایج ترین دلیل است. تنها 0.4 درصد گزارش شده detransitioning پس از تحقق آن را مناسب برای آنها.

اما واتسون توییتهایی ‘عشق و احترام’ به صورت ترانس مردم

پس از دنیل رادکلیف حمایت ترانس حقوق اوایل این هفته هری پاتر اما واتسون بازیگر نیز وزن در furore, به tweeting, حمایت از او برای ترانس جامعه است.

او همچنین طرفداران تشویق به کمک به ترانس های خیریه برای غرور ماه.

“ترانس مردم که آنها می گویند آنها. [آنها] سزاوار به زندگی می کنند زندگی خود را بدون اینکه به طور مداوم مورد سوال و یا گفته آنها نیست که آنها می گویند آنها” او نوشت.

“من می خواهم ترانس پیروان بدانید که من و بسیاری از مردم دیگر در سراسر جهان ببینید شما احترام شما و عشق شما چه کسی هستید.”

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>