مدعیان کوه به عنوان کارفرمایان و کارگران در صورت تلخ چشم انداز

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

در یک علامت اولیه از بیماری همه گیر کوروناویروس است تاثیر مخربی در آمریکا کارگران وزارت کار به گزارش روز پنج شنبه 30 درصد افزایش در تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته یکی از بزرگترین خوشه های ثبت شده.

موج — 281,000 ادعاهای جدید — نشان دهنده خرد کردن واقعیت جدید: امیدوار است که هر کسب و کار می تواند نگه داشتن کارکنان خود تا حد زیادی دست نخورده اند به سرعت از بین میره.

“من شروع به تخمگذاری کردن مردم این جمعه نمی دانستند چقدر بد بود” گفت: Barry روزنبرگ بنیانگذار تلوان یکی لس آنجلس شرکت است که سهام و نگهداری ماشین آلات و خود خدمت کیوسک در مراکز دفتر مجتمع زندان مدارس و قمار. “در روز سه شنبه, ما شروع به محدود کردن ساعت. دوشنبه آینده من نمی دانم که وجود خواهد داشت هر گونه کار می کنند.”

جان Blomer که خدمات حساب و پر کردن مجدد ماشین های آن یکی از اولین برای از دست دادن شغل خود. “وجود دارد نه ساعت به اندازه کافی برای رفتن به اطراف و همه وجود دارد دیگر گفت:” آقای Blomer, 33, که کار کرده است در تلوان یکی برای یک سال. “من درک می کنم.”

Video player loading
مقامات خواسته اند که مردم را به ماندن در خانه برای مقابله با شیوع کروناویروس. این است چگونه شهرستانها در سراسر کشور نگاه به خیابان ها خالی کردن.اعتباریاعتباری…کارلو احدی/ایسنا

زیان کار را آنقدر حساس است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درخواست دولت مقامات نیروی کار به تاخیر انتشار دقیق تعداد مدعیان بیکاری.

در ایمیل ارسالی جمعه و مشترک با, نیویورک تایمز, وزارت کار دستور مقامات دولتی به هیچ چیز بیش از “ارائه اطلاعات با استفاده از کلیات به توصیف ادعا سطح بسیار بالا افزایش بزرگ)” تا زمانی که این گروه منتشر تعداد کل ملی ادعا پنجشنبه آینده.

پیام به ذکر است که داده بود “نظارت از نزدیک توسط سیاستگذاران و بازارهای مالی به منظور تعیین اقدامات مناسب در نور در حال تغییر سریع شرایط اقتصادی” و باید از نزدیک برگزار می شود تا وزارت کار گزارش.

به stanch تورنت از کار و زیان مقامات در واشنگتن در حال مسابقه برای طراحی یک تریلیون دلاری محرک. جمهوری خواهان مجلس سنا را به جلو یک طرح در روز پنج شنبه که شامل وام به شرکت های بزرگ و کوچک کسب و کار, شرکت های بزرگ کاهش مالیات و چک به عنوان بزرگ به عنوان 1.200 $در هر فرد بالغ به افراد با درآمد کمتر از $99,000 یک سال است.

رئیس جمهور تهمت و گفت: او را به داشتن دولتی به سهام عدالت در شرکت های که نیاز به فدرال کمک کند. اما دموکرات ها در حال هل دادن به طور مستقیم کمک های بیشتر به کارگران و خانواده ها به جای شرکت های بزرگ.

آخرین به روز رسانی: بازارهای

  • استارباکس را کافه ها در سراسر ایالات متحده است.
  • بوئینگ می گوید آن رئیس اجرایی و رئیس را چشم پوشیدن از خود پرداخت.
  • به عنوان بحران اقتصادی مانت صندوق های تامینی نگاه کنید به هنوز هم پول.

در ضمن به عنوان کارفرمایان در جهانی کنگلومرا و آشپزخانه-میز دفاتر نگرانی دست و پنجه نرم کردن با اقتصاد را از تعطیلی دهها هزار نفر از گذاشته شدن کارگران مانند آقای Blomer در حال متراکم وب سایت های دولتی و خطوط تلفن برای درخواست بیمه بیکاری.

در برخی از ایالت ها, ضعف سیستم های سقوط تحت وزن.

“این خیلی خسته کننده گفت: تیم Tilley که گذاشته شد از آشپزخانه خود را در یک باغ زیتون در اوهایو در روز سه شنبه. برای چهار ساعت در آن روز و هشت ساعت روز چهارشنبه, او سعی کرد به فایل ادعا می کنند. وب سایت سقوط کرد و بارها و بارها پس از سه تلاش او قفل شده بود. به نام او ده بار شد اما ضربه از سریع به سریع و تنها برای پایان دادن به در اصلی پیام خودکار.

قوانین برای مزایای بیکاری متفاوت است در سراسر کشور است. متحده به دنبال دستورالعمل های فدرال اما اداره برنامه های خود را. هر دولتی با استفاده از فرمول خاص خود را به تصمیم می گیرید چه درصدی از دستمزد هفتگی تحت پوشش خواهد شد (50 درصد برای مثال) و برای چه مدت (به طور کلی 26 هفته).

قوانین اضطراری که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در روز چهارشنبه افزایش خواهد داد بودجه متحده با موج در ادعا و پاره بازگشت واجد شرایط محدودیت مانند زمان انتظار و جستجو مورد نیاز است. اگر چه قوانین در حال تغییر سیاست کارشناسان گفت: کارگران شده اند که قرنطینه یا furloughed بدون پرداخت باید واجد شرایط.

هنوز هم بسیاری از کارگران می تواند از سمت چپ به طور کامل. برخی از ایالت ها را پوشش نمی دهد کارگران پاره وقت و بسیاری دیگر را ساخته اند آن را بسیار دشوار را برای کارگران موقت به واجد شرایط. فرفره کارگران نیز اغلب فاقد شرایط لازم هستند زیرا به طور معمول در نظر گرفته و خود اشتغالی.

در مریلند برای مثال بسیاری از متقاضیان اشتباه در مورد اینکه آیا آنها واجد شرایط برای مزایای اگر آنها بیمار شد از coronavirus و تا به حال به زمان و یا ترک. پاسخ: هیچ. خود قرنطينه واجد شرایط نیست ، اما اگر یک کسب و کار مجبور به تعطیل کردن یا ذخیره کردن کارگران به دلیل این ویروس در آنها می تواند واجد شرایط.

نیکلاس Javier یک رستوران سرور در Westin سنت فرانسیس هتل در سان فرانسیسکو امیدوار است او را. روز دوشنبه او موفق به دریافت یک متن نشان می دهد که او باید نشان می دهد تا روز بعد. رستوران هتل که در آن مشغول به کار بود و در حال تعطیل و او و همکار خود سرور دیگر مورد نیاز است. تقریبا تمام هتل حدود 140 خانهدار به خانه فرستاده شدند نیز گفت: آقای خاویر اتحادیه یابد.

آقای خاویر تا به حال مشغول به کار در هتل حدود شش سال به دست آورده و 600 دلار به 700 دلار در هفته در طول زمستان به طور معمول یک فصل آهسته. او گفت که او و همکارانش کردم کلمه از کاهش دو هفته پیش و پس از آن خود را ساعت مدرج بازگشت.

“من اضطراب از طریق سقف,” او گفت:.

برای کسب و کار اقتصادی می تواند اثرات موج دار شدن در فاصله-شتاب کردن مد.

این شهر مرکز شرکت سرمایه گذاری املاک و مستغلات شرکت توسعه و احیای مرکز شهر Allentown Pa. مدیریت املاک و ساخت و ساز اسلحه ها همه عامل اما رستوران ها و هتل ها در نمونه کارها خود را تیره هستند گفت: J. C. Reilly, رئیس جمهور.

“بسیاری از صاحبان کسب و کار در حال حاضر در تلاش برای تصمیم گیری به آنها اجازه می دهد به کار در دراز مدت و تصمیم گیری هوشمند برای خود کسب و کار خود و کارکنان خود را,” او گفت:.

رنسانس آلن تاون, هتل, یکی از شهر را خواص و بخشی از زنجیره ای ماریوت است تخمگذار کردن تقریبا همه از آن بیش از 100 کارگر در 5 p. m. روز جمعه. چارلز Reece مدیر یکی از تعداد انگشت شماری از کارکنان که خواهد ماندن برای چند هفته به بسته بندی کردن.

“گمان می کنم من خواهد شد برای استفاده از مزایای بیکاری” آقای Reece گفت. “من حتی از فکر خودم چون آنقدر به در بسته شدن.”

برنامه ریزی است که تقریبا غیر ممکن است کارفرمایان و کارگران می گویند بدون دانستن چگونه بحران گذشته یا چقدر کمک دولت ممکن است در دسترس خواهد بود.

بسیاری از صاحبان روبرو هستند انتخاب است که رابرت برنز مواجه زمانی که او فکر در مورد آنچه که این بیماری همه گیر به معنای برای آینده شرکت خود را — و آن 200 نفر از کارگران.

“ما در تلاش بودند به شکل یک طرح که در آن هیچ کس درآمد تحت تاثیر قرار خواهد گفت:” آقای برنز یکی از بنیانگذاران و رئیس جمهور شیفت شب دم متعلق به خانواده آبجوسازی و taproom در اورت جرم است. “همانطور که همه چیز به سرعت رو به وخامت گذاشته و ما متوجه شدم که امکان پذیر است.”

او furloughed 170 از کارمندان خود گفت که او می خواهد خود را حفظ مزایای بهداشت و درمان در حالی که آنها جمع آوری مزایای بیکاری. بنیانگذاران حذف خود به خود حقوق برای تامین مالی این طرح است. او امیدوار است را به همه کارگران به زودی.

“این هنوز هم واقعا دشوار تماس آنها قطعا نمی خواهد ساخت همان پول آنها در هفته گذشته” او گفت:, “اما آن را به بهترین ما می توانیم انجام دهیم.”

برای نیک خدمه مدیر اجرایی خدمه مهمان نوازی که در عمل فرودگاه امتیازات سراسر کشور تعداد آنها stark: 34 رسانه ها در چهار فرودگاه با حدود 1000 کارمند و فروش است که حدود 70 درصد از سال گذشته است.

او در آغاز این هفته با چند ده اخراج و furloughs و کاهش ساعت در مغازه ها هدیه ها و رستوران ها و دکه های روزنامه فروشی و او انتظار دارد که چند ده بیشتر در روز دوشنبه. او همچنین با ارسال درخواست به فرودگاه و حمل و نقل مقامات برای اجاره کردند و اجازه برای به تاخیر انداختن برخی از مورد نیاز نوسازی.

هر روز صبح او دارای یک مدیریت بحران جلسه در ساعت 6:30 از دفتر خانه خود را.

به آقای خدمه حلق آویز در به سه چهارم از کارکنان خود خواهد بود یک خوش بینی نتیجه. او معتقد است که بدون نوعی از مداخله دولت او را به مقیاس نصف و نیمه که کارفرمایان در صنعت می تواند شکست.

“به عنوان یک رهبر من در تلاش برای مثبت باشد,” او گفت:. “من اعتماد ما می توانید از این. اما از آن است که رولرکوسترهای احساسی.”

در لس آنجلس آقای روزنبرگ از سکه یکی از تماشا بر روی یک مانیتور به فروش چتر نجات به سمت صفر است. روز پنج شنبه صبح با او تماس تلفنی گفتن او را که در لاس وگاس قمار بود در بسته به مدت 30 روز و که او اساسا تا به حال 24 ساعت برای بازیابی پول از ماشین آلات خود را قبل از درب قفل شده بودند.

خود را انبار پر از precut بسته بندی ساندویچ و آب نبات میله اما او هیچ جایی برای آنها قرار داده است.

“من نمی توانم خواب من نمی خوردن من راه رفتن در محافل در وسط شب,” او گفت:. “مثل این است که در یک تصادف اتومبیل در حرکت آهسته است.”

گزارش شد کمک توسط جاناتان مارتین, Noam Scheiber تیفانی هسو تارا Siegel برنارد و بن Casselman.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>