مدعیان آهسته در حالی که تاکید مداوم ضعف

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

به عنوان کسب و کار reopenings برداشت در سراسر کشور آمریکایی ها در زمینه نزدیک به 2 میلیون برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته بازتاب کند—هر چند دور از توقف در زیان کار است.

تعداد مدعیان بیکاری به طور منظم برنامه های دولت بالغ بر 1.88 میلیون در هفته منتهی به مارس 30 کار گروه آمار و ارقام نشان داد پنج شنبه از 2.13 میلیون قبل از هفته است. این اولین مطلب زیر 2 میلیون از coronavirus مربوط به اخراج آغاز شد یکهو در اواسط ماه مارس. متوسط برآورد در یک نظرسنجی بلومبرگ از اقتصاددانان به نام برای 1.83 میلیون ادعا می کند در آخرین هفته است.

در ادامه ادعا می کند—تعداد کل آمریکایی ها ادعا مزایای بیکاری—افزایش به 21.5 میلیون نفر در برنامه های دولت این هفته به پایان رسید در 23 ماه مه در مقایسه با تحلیلگر تخمین می زند برای یک کاهش است. اکثر ایالت گزارش شده کاهش از قبل از هفته و آخرین افزایش در قسمت نشان دهنده خصلت از هفته ای دوبار پر کردن قوانین در کالیفرنیا نشان داد که یک تعدیل نشده افزایش حدود 618,000.


چهار هفته میانگین متحرک ادامه ادعای کاهش یافت و به 22.4 میلیون از 22.7 میلیون دلار این کاهش برای اولین بار از این بیماری همه گیر.

“به دنبال گسترده کانتور, آن را هنوز هم به نظر می رسد بسیار بسیار شبیه به ادامه ادعا می کند به اوج خود رسید و در اوایل آوریل گفت:” اندرو Hollenhorst ارشد ایالات متحده اقتصاددان در Citigroup Inc. “ما در حال پایین آمدن به شدت در هر حس اما این تصور که پایین است آمار از نظر نحوه چیزهای بد را در بازار کار به طور فزاینده ای از طریق آینده در داده ها.”

سهام ایالات متحده کاهش یافت و در را باز کنید. جداگانه اطلاعات روز شنبه نشان داد آمریکا تجارت کالا و خدمات فرو در ماه آوریل به پایین ترین سطح خود در تقریبا یک دهه است.

در ضمن ضریب اطمینان مصرف کننده بهبود یافته برای دومین هفته متوالی آمریکایی ها رشد کمتر بدبینانه در مورد امور مالی خود را و خرید آب و هوا. بلومبرگ مصرفی راحتی رشد شاخص 1.5 امتیاز به 37 در آخرین هفته از ماه مه. آن را بزرگترین دست آوردن این سال و فقط سوم پس از پایان ماه ژانویه است.

در هفته منتهی به مارس 30, 36 متحده گزارش 623,073 مدعیان برای همه گیر بیکاری کمک این برنامه فدرال است که گسترش مزایای بیکاری به کسانی که به طور معمول واجد شرایط مانند خود اشتغالی. بود که کمتر از نصف قبل از هفته را حساب کند.

روز پنج شنبه در این گزارش تأکید فعلی دوگانگی در بازار کار است. اخراج ادامه دارد—و ضربه عالی-دستمزد کارگران و سرپرستان که فرار اولیه موج اخراج—اما در همان زمان بسیاری از آمریکایی ها به رهبری بازگشت به کار با درجات مختلفی از محدودیت های کسب و کار کاسته شود در تمام 50 ایالت.

این مدعیان شکل باقی می ماند عظیم در حدود نه بار قبل از همه گیر هفتگی متوسط اما هفته کاهش تعداد مدعیان بیکاری نشان می دهد بدترین coronavirus مربوط به اخراج شده است. حتی پس از, طولانی, اثرات, از, مجبور, کسب و کار بسته شدن و همه گیر خود را به احتمال زیاد وزن در هر گونه بهبود در بازار کار برای برخی از زمان.

ممکن است شغل گزارش های جمعه است و هوا را نشان می دهد کارفرمایان کاهش اشتغال 8 میلیون ارسال نرخ بیکاری افزایش به رکود بزرگ-مانند سطح در 19.5%. آن را نیز نشان می دهد توزیع زیان کار در صنایع. مرجع هفته برای این گزارش است که در اواسط ماه مه تا هفته گذشته تعداد مدعیان بیکاری ممکن است منعکس کننده زیان کار نمی اسیر در گزارش اشتغال ماهانه.

کالیفرنیا و فلوریدا هم شاهد افزایش بیش از 27,000 در ادعاهای اولیه ثبت شده در هفته گذشته; می سی سی پی بود و تنها دولت های دیگر برای نشان دادن افزایش هر چند کوچک. متحده شاهد جهش قابل توجه در ادامه ادعا می کند در هفته منتهی به مارس 23 همچنین شامل تگزاس, پنسیلوانیا, اورگان و فلوریدا.

گرجستان یکی از اولین متحده به بازگشایی دیدم آن بهره مند شوند رول رشد 19,156 به 750,918.

ادامه ادعاهای اعداد “وحشتناک, اما آنها به عنوان بد نیست به عنوان آنها گفت:” ایان Shepherdson اقتصاددان ارشد در پانتئون اقتصاد کلان. “روند احتمالا هنوز هم رو به پایین اما شما باید به نوار کردن این شماره از کالیفرنیا و فلوریدا” که ناشی از دوبار پر کردن است.

با توجه به موج بی سابقه ای از ادعا می کند در ماه های اخیر بسیاری از اقتصاددانان نگاه به غیر بطور تطبیقی فصلی به صورت دقیق تر در ادامه ادعا می کند. کل گزارش شماره زیر فدرال PUA و برنامه های دولت بود 2.23 میلیون در هفته گذشته از 3.21 میلیون دلار در قبل از هفته است. بسیاری از ایالت ها که در حال حاضر پذیرش ده ها هزار نفر از ادعا می کند برای کمک های فدرال هنوز نشان صفر ادعا می کند در گزارش ملی.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>