نرخ بیکاری فراتر از چشم انداز شیب دار افزایش

Category: آرکانساس Comments: No comments

امریکا بازار کار به مبارزه طلبیده پیش بینی برای افسردگی-سبک افزایش در نرخ بیکاری در ماه مه سیگنالینگ اقتصاد به رشد است سریع تر از پیش بینی از coronavirus وارد رکود اقتصادی به عنوان متحده بازگشایی دولت و محرک جریان پول.

نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه پس از افزایش به 14.7 درصد در ماه آوریل با وجود انتظارات تحلیلگران که این امر به افزایش عنوان بالا به عنوان 20٪. کارفرمایان اضافه شدن 2.5 میلیون شغل ممکن است پس از ریختن یک رکورد فوق العاده 20.7 میلیون موقعیت خود را در ماه آوریل دولت روز جمعه گزارش داد.

اقتصاددانان به طور متوسط انتظار داشتند که دیگر از دست دادن حدود 7.5 میلیون شغل ممکن است.

برخی از بهبود در مشاغل ممکن است با حمایت موقت برنامه های محرک اقتصادی دولت و ایالات متحده آمریکا اداره آمار نیروی کار گفت: نرخ بیکاری واقعی در ماه مه ممکن است 3 درصد بالاتر نبود برای مسائل خاص مربوط به بررسی مجموعه است.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با اینحال مورد ستایش قرار داد در این گزارش گفت: در یک عجله مرتب ظاهر در باغ گل رز کاخ سفید: “ما در حال رفتن به عقب و ما در حال افتتاح کشور ما است.” وی متحده به ادامه شل شدن coronavirus محدودیت.

دموکرات ها اشاره کرد که این کشور هنوز هم رنج می برند از بزرگترین بحران بیکاری پس از رکود بزرگ. “و مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او با شادی گفت:” تام پرز رئیس کمیته ملی حزب دموکرات. “خانواده در حال مبارزه. بیمارستان ها غرق می شوند. کسب و کار را تعطیل ، و آمریکایی ها در حال مرگ هستند و هر روز — همه از این قابل پیشگیری بود.”

برخی از سود کار خود را در سراسر کشور از بازگشایی کسب و کار در جنوب و سایر نقاط کشور است. روز جمعه گزارش شد و بر اساس بررسی های انجام شده در دومین هفته اردیبهشت 1,100 شهرستانهای هنوز در مستند در مقایسه با 2,600 شهرستان در طول مارس اشتغال نظرسنجی هفته با توجه به مودی تجزیه و تحلیل ترافیک.

برخی از بخش های که در سخت ترین ضربه از بحران دیدم بزرگترین دستاوردهای ممکن است.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=D-7cYT0935A]

شکوفایی در رستوران ها و دیگر مواد غذایی-سرویس اشتغال حدود نیمی از دستاوردهای, پس از شیب تند کاهش قیمت قبلی دو ماه. استخدام در اوقات فراغت و مهمان نوازی افزایش 1.2 میلیون. ساخت و ساز اشتغال افزایش 464,000. و صنعت مراقبت های بهداشتی نیز بهبود 312,000 شغل بین آوریل و مه.

درد گسترده است

بحران را لمس کرده است تقریبا در هر بخشی از اقتصاد است.

نزدیک به نیمی از تجاری اجاره رفت پرداخت نشده است. نفت و گاز حفاری Whiting نفت و الماس دریایی را برای ورشکستگی زمینه حفاظت به عنوان علامت های تجاری مانند J. Crew و J. C. Penney. خطوط هوایی آمریکا گفت: سفر پایین بود 80 درصد است. و نگرانی های متلاطم در مورد موج دیگری از اخراج به عنوان دولت و شهرداری ها و دولت ها مجبور هستند به شدت پاره بودجه خود را.

اخراج منجر به صف های طولانی در بانک های مواد غذایی, با تلاش های پیچیده با کمبود نیروی انسانی و کمبود عرضه. و با گسترش مزایای بیکاری به مجموعه منقضی جولای 31, کارگران بیکار می تواند مبارزه و حتی بیشتر برای پرداخت قبوض راه اندازی یک موج از پیش فرض بر روی کارت اعتباری توازن های خودرو و وام مسکن.

از نگرانی خاص به اقتصاددانان این واقعیت است که آمریکایی های سیاه و سفید خود را دیدم نرخ بیکاری در حال حاضر بالاتر از مردم سفید را افزایش دهد. در حالی که نرخ بیکاری برای افراد سفید رفت و از 14.2 درصد به 12.4 درصد نرخ بیکاری سیاه علامت تا از 16.7 درصد به 16.8%.

آمریکایی های آسیایی تبار را دیدم خود را و نرخ بیکاری افزایش بیش از حد از 14.5 درصد به 15 درصد است. اسپانیایی بیکاری کاهش یافته و از 18.9 درصد به 17.6%.

هشدارهای داده

مودی کار اقتصاددان سوفیا Koropeckyj اشاره کرد که نرخ مجموعه ای برای هر دو خانواده و حقوق و دستمزد مشاغل نظرسنجی — از آن بیکاری و اعداد به دست آمده — کمتر از حد نرمال است.

و آمار دولت گفت: بسیاری از مردم ممکن است misclassified خود را در نظرسنجی ها با گفتن آنها از کار غایب بودند, حتی اگر آنها ممکن است furloughed و باید شمارش شده است که بیکار است.

دولت چک حفاظت از برنامه نیز به احتمال زیاد متورم است سود کار خود را. این $660 میلیارد برنامه بخشی از کنگره بیماری همه گیر-بسته امداد فراهم می کند وام های کسب و کار است که می تواند بخشیده شود برای حفظ یا rehiring کارکنان. اما برخی از مردم دریافت حقوق تحت برنامه نیست و در واقع کار و بسیاری از کسب و کار شرکت را استفاده کرده اند تا بودجه ژوئیه.

دیوید Shulman اقتصاددان ارشد در دانشگاه کالیفرنیا لس آنجلس گفت: اگر روز جمعه اشتغال شماره نگه دارید تا “آن را در حال حاضر به نظر می رسد مانند آوریل بود پایین” نیست و ممکن است به عنوان او تا به حال پیش بینی شده است.

این همچنین به معنای همه گیر ناشی از رکود ممکن است به طول انجامید کمتر از شش ماه خواهد بود که کوتاه ترین رکود اقتصادی پس حداقل از پایان جنگ داخلی در 1860s به گفته اداره ملی تحقیقات اقتصادی که خرما قله ها و فرورفتگی از چرخه کسب و کار.

وجود دارد هیچ snapback شغل در بخش حمل و نقل و یا خدمات اطلاعات. و دولت های ایالتی و محلی از دست داده و بیش از نیم میلیون شغل برای دومین ماه متوالی بازتاب مدرسه آتن و افزایش فشار از کاهش درآمدهای مالیاتی.

به عنوان جزیی از کل حقوق و دستمزد مشاغل بودند 19.6 میلیون زیر اوج 152.5 میلیون در ماه فوریه زمانی که نرخ بیکاری 3.5% بود که.

بهبودی طولانی

مهم نیست که چگونه به سرعت و یا به طور کامل امریکا باز می شود درب برای کسب و کار بسیاری از تحلیلگران گفت: بهبودی کامل است که انتظار می رود حداقل سه تا پنج سال. اگر یک دومین موج بزرگ از عفونت رخ می دهد در پاییز به عنوان اپیدیولوژی آن می گویند می تواند در حداقل برخی از نقاط کشور چشم انداز می تواند حتی تیره تر است.

چگونه به سرعت اقتصاد و اشتغال بازیابی خواهد شد بستگی دارد در بخش های بزرگ در سیاست. استفان مور عضو مغلوب ساختن پیشی جستن اقتصادی نیروی کار معتقد است که بیشتر هزینه های مالی مورد نیاز نیست با این کشور تجمع بدهی پس از حدود 3 تریلیون دلار از اوایل coronavirus-اقدامات امداد.

به جای مور پشتیبانی مغلوب ساختن پیشی جستن را برای حقوق و دستمزد-کاهش مالیات که رئیس جمهور تجدید جمعه. حقوق و دستمزد-مالیات کاهش می دهد که کارگران برای نگه داشتن بیشتر از حقوق خود را که می تواند کمک به افزایش تقاضا و مخارج اما آن را کمک نمی کند کسانی که بدون شغل و مزایای عالی-دستمزد بگیران ،

خانه دموکرات ها می خواهند بعد از بسته کمک شامل پول اضافی برای کشورهای دور دیگری از پرداخت های مستقیم به خانوارها و افزایش مزایای بیکاری. چیزی است که انتظار می رود از کنگره تا ماه جولای در اولین.

اما به طور غیر منتظره خوش مشاغل اعداد به احتمال زیاد به کاهش فشار در کاپیتول هیل برای اضافی دور از محرک های هزینه. کنگره جمهوری خواهان و کاخ سفید ابراز شک و تردید در مورد نیاز به تصویب و یا گسترش اورژانس کمک های اقتصادی گفت: سیاستگذاران باید صبر کنید به منظور ارزیابی تاثیر کاهش بهداشت عمومی محدودیت در اقتصاد است.

اکثر اقتصاددانان انتظار داشتند rehiring به پا زدن در این تابستان به عنوان مستندات را به طور فزاینده برداشته و مردم به تدریج از سر گرفته شد, خرید و غذا خوردن.

“نکته تعجب آور در اینجا است که زمان و که در آن اتفاق افتاده است به عنوان به سرعت به عنوان آن را” گفت: آدم Kamins ارشد منطقه ای اقتصاد در مودی تجزیه و تحلیل ترافیک.

روز جمعه گزارش نشان می دهد که محرک برنامه همراه با عناصر دیگر از دولت پاسخ, کمک افست حداقل برخی از آسیب های اقتصادی ناشی از خاموش شدن که باید اجازه می دهد برای سریع تر دوباره بجای اول برگشتن.

“این اقتصاد است که هنوز هم بسیار بافر توسط محرک گفت:” میشل مایر سر از ایالات متحده آمریکا اقتصاد در بانک مرکزی امریکا. “وقتی که شروع به افول ما یک مقدار زیادی یاد بگیرند بیشتر در مورد زمینه سلامت بهبود است.”

در گوشت گاو ‘O’ بردی را در فلوریدا زنجیره ای از بیش از 150 میله های ورزشی در سراسر کشور, کسب و کار پایین بود 62 درصد در ماه آوریل زمانی که آن اتاق ناهارخوری بسته بودند در سراسر کشور و تنها خود را کسب و کار آمد از takeout. اما تنها تعداد انگشت شماری از زنجیره ای از رستوران ها بسته شده اند به طور دائم در بخشی به دلیل تقریبا همه از آن franchisees دریافت چک حفاظت از وام.

“آسیب خواهد شده اند بسیار بیشتر بدون[چک حفاظت] من می توانم به شما بگویم که گفت: Chris Elliott رئیس اجرایی است.

اطلاعات اين مقاله می باشد که توسط همین Lee, Chris Megerian و جنیفر Haberkorn از لس آنجلس تایمز; توسط کاتیا Dmitrieva خبری بلومبرگ; توسط Eli روزنبرگ از واشنگتن پست; توسط بن Casselman از نیویورک تایمز; و توسط کریستوفر Rugaber از آسوشیتد پرس.

یک بخش در 06/06/2020

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>