گینسویل, فلوریدا. — دانشگاه آرکانزاس گارد بني اسرائيل جو نمی خواهد بازی سه شنبه شب برابر فلوریدا اما Razorbacks مربی nest گفت: 6-5 دوم از فورت اسمیت است نزدیک به بازگشت به ترکیب به عنوان او در ادامه به بازیابی از عمل جراحی زانو.

جو قادر به تمرین با Razorbacks روز دوشنبه قبل از آنها پرواز به گینسویل Musselman گفت و او به سفر با این تیم است.

“او تماس حتی [در عمل],” Musselman گفت: پس از تیم وارد آن گینسویل ، “بنابراین در حال حاضر ما فقط می خواهم به انجام درست و به صبر و حوصله و اجازه دهید او را یک زن و شوهر از شیوه های زیر کمربند خود را و رفتن از وجود دارد.”

جو است که به طور متوسط 16.0 امتیاز و هنوز منجر تیم با 72 سه نقطه سبد با وجود از دست رفته پنج بازی ها تحت آرتروسکوپی دبريدمان جراحي به زانو راست در فوریه. 4. اصطلاح “دبريدمان” اشاره به قطعات حذف شدن از زانو.

“من نمی دانم” Musselman گفت: وقتی پرسیده شد که اگر جو ممکن است قادر به بازی روز شنبه در برابر میسوری در والتون عرصه است. “ما فقط کردم به دیدن. ما نمی دانیم که چگونه زانو خود را در حال رفتن به واکنش نشان می دهند فردا یا هر چیزی پس از تمرین امروز.”

آرکانزاس است 0-4 بدون جو پس از عمل جراحی خود را از دست دادن به Auburn 79-76 در وقت اضافه, در میسوری 83-79 در وقت اضافه, در تنسی 82-61 و ایالتی می سی سی پی 78-77.

جو در ابتدا مجروح زانو خود را در Jan. 11 در Ole Miss زمانی که او به ثمر رساند 34 امتیاز به سرب آرکانزاس به 76-72 پیروزی.

Musselman گفت: جو پس از آن تشدید آسیب در Razorbacks’ اولین بازی در برابر ایالتی می سی سی پی که Bulldogs ضرب و شتم Razorbacks 77-70 از دست دادن در هامفری سالن بزرگ در Jan. 22. جو نشسته بعدی بازی زمانی که Razorbacks ضرب و شتم TCU 78-67 در Jan. 25 با چه Musselman گفت: زانو التهاب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im