John Boyega را UpperRoom به توسعه غیر انگلیسی زبان فیلم با Netflix

Category: وب وایر Comments: No comments

John Boyega را UpperRoom محصولات یک تولید مستقل تاسیس شرکت توسط انگلیسی-نیجریه بازیگر ایجاد کرده اند و با همکاری Netflix به توسعه غیر انگلیسی زبان فیلم.

Boyega, شرکت تولید و توسعه پروژه فیلم بر اساس داستان, بازیگران, شخصیت, خدمه ادبی خواص اساطیر فیلمنامه و/یا دیگر عناصر در یا در اطراف کشورهای آفریقایی با تمرکز بر غرب و شرق آفریقا.

این بیشتر تقویت Netflix تعهد به سرمایه گذاری در آفریقا سازندگان محتوا و داستان است که ساخته شده در آفریقا و تماشا با جهان است. “آفریقا دارای تاریخ غنی در داستان سرایی و برای Netflix این همکاری با جان و UpperRoom ارائه فرصت بیشتر به سرمایه گذاری در این قاره در حالی که آوردن منحصر به فرد آفریقایی داستان به اعضای ما هر دو در آفریقا و در سراسر جهان گفت:” دیوید Kosse معاون رئیس جمهور از بین المللی فیلم Netflix بکشد.

UpperRoom مستقل تلویزیون و فیلم تولید شرکت تاسیس شده توسط Boyega در سال 2016 راه اندازی شد به منظور تسهیل در اولین بازی خود در تولید نقش در فیلم ضربه اقیانوس آرام: قیامکه او شرکت-تولید و ستاره دار در با افسانه ای و سرگرمی پخش شد از طریق جهانی است. از آن زمان به بعد این تیم در UpperRoom شده است در حال توسعه یک تخته سنگ از پروژه های در سراسر فیلم و تلویزیون از جمله برخی از unscripted محتوا با عملیات روز به روز نظارت یارا شیخ VP از محصولات.

“من هیجان زده هستم برای همکاری با Netflix به منظور توسعه یک تخته سنگ از غیر انگلیسی زبان, فیلم های متمرکز در داستانهای آفریقایی و تیم من و من هیجان زده به توسعه مواد اصلی. ما مفتخریم به رشد این بازوی ما کسب و کار با یک شرکت است که سهام چشم انداز ما” گفت: جان در مورد معامله با Netflix بکشد.

Netflix به تازگی حاکی از قصد خود را برای افزایش سرمایه گذاری خود در آفریقا خلاق جامعه با تولید آن برای اولین بار اصلی اسکریپت سری از نیجریه هنوز به عنوان “شبیه Omotoso پروژه” را به عنوان به خوبی به عنوان دیگر آفریقایی اصل – خون و آب و K Mama تیم 4 – که برتر خواهد شد بعد از این سال و عضویت Netflix اولین آفریقا, اصلی, ملکه سونو که عرضه در فوریه 28.

###

در مورد John Boyega,

John Boyega, یک, انگلیسی-نیجریه بازیگر شناخته شده برای بازی ‘فین’ در جنگ ستارگان عاقبت سه گانه فیلم The Force Awakens (2015) آخرین جدی (2017) و ظهور اسکای واکر (2019). Boyega, گل رز برجسته به در مادری خود بریتانیا برای نقش خود به عنوان موسس در سال 2011, علمی تخیلی, فیلم کمدی حمله به بلوک. Boyega, دیگر شامل اعتبار تاریخی, درام, فیلم دیترویت (2017), فیلم های علمی تخیلی Pacific Rim: قیام (2018) و درام های امپریالیستی رویاها (2014). Boyega, دریافت بافتا Rising Star Award در سال 2016.

Boyega شد یک تولید کننده در سال 2016 زمانی که او راه اندازی شرکت تولید خود را UpperRoom محصولات که در لندن مستقر است. اولین بازی خود را تولید اعتبار در ضربه فیلم Pacific Rim: قیام

در مورد UpperRoom

UpperRoom تولیدات فیلم و تلویزیون تولید شرکت انگلیسی – نیجریه بازیگر John Boyega با یارا شیخ به عنوان معاونت تولید است. این شرکت اولین شرکت تولید شد که آمار حاشیه اقیانوس آرام: قیام. UpperRooms ماموریت است که برای توسعه و تولید داستان بی سابقه. آنها متعهد به تأمین منابع داستان ها و ایجاد محتوا است که تشویق مخاطبان به نمایش جهان از یک لنز جدید را در حالی که همچنین حصول اطمینان از آن جذاب و آموزنده و سرگرم کننده است. پروژه های خود را نیز با هدف به تصویر کشیدن جهانی روایات گرد هم آوردن مخاطبان و داستان از سراسر جهان است.

در مورد Netflix

Netflix پیشرو در جهان با اینترنت سرویس های سرگرمی با بیش از 167 میلیون پرداخت می شود, عضویت در بیش از 190 کشور با بهره گیری از تلویزیون های سری, مستند و فیلم های در سراسر طیف گسترده ای از ژانرها و زبان. کاربران می توانید تا آنجا که آنها می خواهند در هر زمان و در هر نقطه متصل به اینترنت روی صفحه نمایش. کاربران می توانید بازی مکث و رزومه تماشای همه بدون تبلیغات و یا تعهدات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>