جان BRUMMETT: شور و سیما در لیتل راک

شهردار فرانک اسکات عاشقانه بیانگر یک چشم انداز برای شهرستان و عزم و اراده به رهبری شجاعانه.

او تجسم با شور و جسارت در گوشی فقط روز دیگر.

یک عنصر است که جسارت خود را یک طرفه دعوت به گلف و نوار های ورزشی و موسسات برای ارائه پیشنهادات برای توسعه خصوصی در امکان پذیر اجاره بخش از بسته War Memorial Golf Course, سبز متعلق به شهرستان midtown جزیره است.

این موضوع او را از گرفتن گرما از افراد به نام و یک نویسنده ناشناخته است.

اما اسکات مصمم است. او توضیح داد که خود را به طوری که با شور و نشاط از طریق تلفن است که او پیامک پس از آن به عذرخواهی می کنیم اگر این شور و شوق رو کمی ضخیم است.

داستان او است که او به یک نوع جدید از شهردار یک رهبر سیاسی به جای کسب و کار به سبک مدیر. آن است که چشم انداز خود را از لیتل راک به عنوان یک همکار از شارلوت Nashville و آستین. او خواستار است که جاه طلبی ما نباید کوچک اما قابل دسترسی با “واجد شرایط زندگی و با کیفیت از محل امکانات” هر دو عمومی و تجاری برای تمام سنین است.

آن که او را دیدم در اوایل–و گفت: تا — که کوچک سنگ مورد نیاز یک Topgolf یا Topgolf مانند گلف سرگرمی استقرار.

اما اولین چالش به عنوان شهردار این بود که این شهر را شکست.

بسته شدن درآمد-از دست دادن یادبود جنگ گلف یکی از بارز ترین کاهش و او از آن ساخته شده. “من آرزو می کنم که smart او گفت:” به سوء ظن در میان برخی که او بسته البته برای توطئه هدف به اجاره برخی از آن به Topgolf.

او بعد از عمده ابتکار فروش-پیشنهاد مالیات است که جمع آوری پول برای پیشرفت های بی شمار در میان آنها جدید فعالیت در بنای یادبود جنگ ،

اما پس از آن ویروس آمار و اقتصاد ساخت. این بود که هیچ وقت به فکر می کنم از درخواست از مردم مالیات خود را بیشتر.

“اما شما نمی توانید فقط به چشم انداز خود را به covid,” اسکات گفت. “شما باید برای به دست آوردن خلاق است.”

بخشی از این خلاقیت بود تست اینکه آیا درآمد می تواند تولید شده و چقدر اگر شهر را به اجاره 18 هکتار از 90 هکتار یادبود جنگ در گلف به Topgolf یا یکی از رقبای خود را یکی و یا بیشتر از آن گرفته شده بود درخشش به محل.

شما باید درک اسکات به من گفت که بدون درآمد اضافی یا از یک مالیات بر فروش و یا خلاقیت هیچ یک از محبوب دیگر امکانات پیش بینی برای یادبود جنگ–یک منطقه تفریحی و ورزشی منطقه ای پیچیده در میان آنها–امکان پذیر خواهد بود.

او عمل یک جانبه به دنبال این گلف-ورزش نوار پیشنهادات از آنجا که او می دانست که مردم را با عصبانیت واکنش نشان می دهند. او نمیفهمد او دریافت پیشنهاد در این زمینه قبل از دعوت از خشم به جای اینکه به دنبال حق شفعه اجماع که آتش احساسات قبل از او حتی می تواند شروع به گرفتن یک ایده از آنچه یک پیشنهاد ممکن است مانند نگاه.

شهردار گفت که او هیچ ایده که آیا او را پاسخ. اگر او آنها را می شود همه ما می خواهیم به آنها نگاه, او گفت:, و حتی اگر او می خواست برای رفتن به جلو و او نمی تواند بدون رضایت شهرستان مدیره.

هیئت مدیره خلق و خوی فعلی به نظر می رسد مخالف اگر نه به عنوان مخالف به عنوان عمومی را حداقل به عنوان بیان شده در رسانه های اجتماعی و در نظرات عمومی در هفته گذشته جلسه هیئت مدیره.

و نه هیئت مدیره گریزی در نظر گرفتن این بیان قابل توجه بیت ناشناس تفسیر تحت یک ستون bylined “ناظر” ارسال شده هفته گذشته در آرکانزاس بار در وب سایت.

که ستون به حال خود را در چشم انداز پرشور بود که که در چند سال بزرگ نئون هیولایی در لبه آنچه ممکن است یک پارک زیبا را تبدیل به کمتر محبوب و سودآور–به دلیل کمی سنگ است نه به اندازه دالاس یا ممفیس و معروف بی ثبات مورد رستوران های زنجیره ای.

و آن را که Topgolf یا چیزی شبیه به آن را پس از آن تعطیل ترک زمین بایر رها شده آسفالت, محدودیت, و چراغ, و همچنین به عنوان طولانی عطر آسیا همبرگر و متوسط مزه بال مرغ.

آن بهتر خواهد بود ناظر مشاوره یدکی خودمان که ویرانی و ضرورت کامل راه اندازی مجدد و به خودمان از ابتدا تا با استفاده از همه که زمین پارک به عنوان پارک عمومی زمین.

ناظر توصیه می شود شهردار نگاهی به آنچه مردم از لیتل راک ترجیح می دهند به طور مداوم سال پس از سال است.

این یک پیرو مد زودگذر زنجیره استقرار ناهار خوری. این پل سد بزرگ. این اوج مسیرهای پیاده روی پیاده روی و کوهنوردی و جمع آوری است.

من گفته شهردار من شور و شوق خود را, دید, و جسارت و حمایت از او به طور کلی اما در این موضوع خاص به نظر می رسد به من که ناظر به حال جای کسی را گرفتن و او را به شدت.

وجود دارد هیچ شرم در آن من تو را دیدم این گزارش روز رنگ و لعاب ناشناس مقاله به عنوان یک پیروزی نوشته شده اجبار.

اما اسکات نمی مراقبت بسیار برای این موضوع چه سنگ کوچک بیش از حد کوچک است به انجام.

“من گفت: آن را ‘یا/و یا” اما که می توان آن را ‘هر دو/و” او گفت:.

من فکر عمومی نیز متمایل به “هر دو/و” به معنی هر دو یک پارک دست نخورده و یک گلف, سرگرمی, سرمایه گذاری در جایی دیگر.

——-v——-

جان Brummett که ستون به نظر می رسد به طور منظم در Arkansas Democrat-Gazette, یک عضو از آرکانزاس نویسندگان سالن از شهرت. ایمیل او را در jbrummett@arkansasonline.com. خود را بخوانید @johnbrummett خوراک توییتر.

توییتهایی توسط @johnbrummett

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagra