جونز جو صورت حرفه ای-تغییر تصمیم گیری

Category: آرکانساس Comments: No comments

وجود دارد در سال گذشته زمانی که میسون جونز تحت تاثیر قرار هزاران نفر از جمله 41-سال کهنه از پوشش آرکانزاس ورزشی.

دانشگاه آرکانزاس junior بود هیچ چیز مانند اضافه وزن لودگی بچه که استخدام شد از Connors کالج در ایالت اوکلاهما.

رزومه کاری خود را برجسته بود که برادرش مت در دوک 2015, ملی, قهرمانی تیم.

در گذشته دو فصل جونز تبدیل کرده به یک ثانیه MVP توسط به طور متوسط 22 امتیاز در هر بازی و پرتاب در 5.5 ریباند 3.4 کمک و 1.6 دزد.

این که آیا آن یک کلید سه یا چرخاندن و فریاد اطراف مدافعان به بانک در یک تقریبا غیر ممکن است به ضرب گلوله فکر هرگز رخ داده است که جونز آماده بود و خود را به 6-5 گارد/کوچک رو به جلو بدن به NBA.

سوال در مورد NBA آمادگی بسیار مورد بحث میان دولت و رسانه ها.

همچنین ذکر شده در همان نفس است که تیرانداز ماهر اشعیا جو دوم از فورت اسمیت.

روز جمعه جونز جواب داد: با اعلام برای NBA پیش نویس اما با می آید که یک تن از سوالات مختلف است.

او در حال رفتن به ثبت نام با یک عامل? او را دعوت به NBA ترکیب ؟ آیا حتی یک NBA ترکیب و یا آن را با تاخیر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که هنوز به اوج در کشور ما است.

در واقع Democrat-Gazette گزارش روز شنبه که سلامت مدل نشان می دهد وجود دارد خواهد بود 100 برابر بیشتر موارد در آرکانزاس در چند هفته آینده. مراقب باشید. عمل اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست های خود را بیش از شما می خواهید.

همانطور که برای جونز کارشناسان او را رتبه بندی فقط در خارج از دور دوم این پیش نویس که بدان معنی است که او را به دریافت یک رایگان-عامل ازمایش با برخی از تیم های است که نمی خواهد به او بسیار مورد توجه است.

او می تواند سرعت بازی در خارج از کشور, اما پس از آن وجود دارد که متنفر coronavirus دوباره. کدام کشورها حتی اجازه خواهد داد که آمریکایی ها در?

جو دارای اکثر کارشناسان به رفتن در اواخر دور دوم که به معنی هیچ چیز تضمین شده است که فقط یک تیم دوست داشتم او را به اندازه کافی برای ذخیره حقوق خود را.

یک گردش شایعه در مورد جو این است که خود پدر و مادر جرثقیل و نیکول سو هر دو UA فارغ التحصیلان که حرفه ای هستند و ترجیح می دهند که پسر خود را دریافت دیپلم خود را اول است.

اگر جو یا جونز تاثیر گذار تیم است اما نه به اندازه کافی برای ایجاد یک فهرست — که است که در آن پول جدی است — همیشه وجود دارد G لیگ.

G-لیگ بازیکنان در حال برنامه ریزی برای جمع آوری فصل آینده است. حداکثر پرداخت خواهد بود $35,000 یا 7000 دلار برای هر یک از پنج ماه برنامه ریزی شده است. در طول فصل مسکن و مزایای بیمه نیز ارائه شده است.

یک چیز هر دو بازیکن نیز باید به فکر این است که Razorbacks در حال رفتن به بسیار بهبود یافته است فصل آینده است. تضمین شده است.

یک تیم خوب باعث می شود یک بازیکن خوب نگاه حتی بهتر است.

هر دو جوان هستند به اندازه کافی برای گرفتن یک شات در یک سال بیشتر از کالج بسکتبال کمک به پیروزی تیم 25 بازی و مسابقات NCAA با یک شات در یک قهرمانی ملی.

که یک حافظه طول عمر آن نیز افزایش خواهد خود را در NBA سهام. شاید به اندازه کافی به طوری به آنها را در دور اول پیش نویس میدارد و این که در آن تضمین شده بزرگ-باک قرارداد قرار دارد.

جونز بهبود یافته نمایی در دو فصل. فقط فکر می کنم چه پیشاهنگی ممکن است فکر می کنم اگر او ساخته شده یک شبیه بهبود از خود در تاریخ به فصل ارشد.

جو می تواند همچنان به نشان می دهد او بیش از فقط شوت سه اشاره گر. او یک مدافع عالی و تلاش بیشتری را به اتهام بیش از هر کسی در این تیم است.

که گفت اگر آنها تصمیم به دنبال حرفه ای و شغلی آنها خواهد شد از دست رفته است. من امیدوارم که هر دو از آنها را در NBA فهرست اسامی.

ورزش در 03/29/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>