جنسبرو دبیرستان بازیکن فوتبال مثبت آزمون برای coronavirus

Category: آرکانساس Comments: No comments

یک جنسبرو دبیرستان بازیکن فوتبال مثبت آزمایش برای coronavirus سرپرست منطقه کیم Wilbanks به تایید Arkansas Democrat-Gazette در روز دوشنبه.

جنسبرو مدارس دولتی به حالت تعلیق در تمام تمرینات ورزشی در جنسبرو دبیرستان دوشنبه. این منطقه برای اولین بار اعلام کرد که این خبر در آن سایت و صفحه توییتر صبح روز دوشنبه.

این بازیکن که شناسایی شد بود به نمایش در آمد قبل از فوتبال, تمرین یکشنبه اما خواسته شده بود برای رفتن به خانه به خاطر او معیارهای درگیر است.

ورزشکاران و مربیان و کارکنان باید نمایش با یک دماسنج دیجیتال قبل از هر گونه فعالیت و پرسش چنین به عنوان اگر آنها تا به حال یک تب از 100.4 درجه یا بیشتر در دو روز گذشته تا به حال سرفه و مشکل در تنفس ، درد گلو و یا از دست دادن طعم و مزه و یا بوی یا در تماس با یک فرد شناخته شده است به توان و حذف covid-19 درون قبلی 14 روز.

در جنسبرو بازیکن فوتبال اولین بار است که شناخته شده فوتبال دبیرستان بازیکن در دولت برای آزمون مثبت برای کوروناویروس.

Wilbanks گفت: Jonesboro بیشتری داشته باشد روش های تمیز کردن آن امکانات فوتبال از جمله misting ماشین آلات.

آرکانزاس فعالیت های انجمن مجاز مدارس برای از سرگیری فعالیت های ورزشی ژوئن 1, اما ورزش هایی مانند فوتبال بودند تنها محدود به عدم تماس با تمرینات. جنسبرو تیم فوتبال مشغول به کار بود برای دو هفته گذشته.

آن را به رزومه ورزشی, تمرینات روز سه شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>