جنسبرو ساکنان توجه گردباد خشم; به عنوان پاکسازی آغاز می شود بسیاری از تعجب که آن را بدتر

Category: آرکانساس Comments: No comments

جنسبرو — در صبح روز یکشنبه هارولد پرین تخمین زده است که در شهر خود دچار صدها میلیون دلار خسارت هنگامی که آن را raked توسط یک گردباد در اواخر بعد از ظهر شنبه. اما او گفت: آن را می توانست خیلی بدتر است.

“به نظر می رسد هیچ زندگی گرفته شده است” در جنسبرو شهردار گفت. “این خبر خوبی است که ما چسبیده به از طریق این رویداد ویرانگر. اگر من تا به حال شاهد یک معجزه است.”

قدرتمند گردباد که پاره پاره از طریق جنسبرو تجاری مرکز در روز شنبه لت و پار بازار و فرودگاه غرق اتومبیل و پراکنده تکه های زیادی باقی مانده است.

با حدود 50 درصد از آسیب شمارش ” در شمال شرق آرکانزاس فصل از صلیب سرخ آمریکا گزارش داد که بیش از 50 خوابگاه های خصوصی و نابود شد و به عنوان بسیاری از 200 سازه های دریافت برخی از آسیب.

طوفان مجروح شدن 22 نفر اما هیچ یک از آنها زخم شد و تهدید کننده زندگی است. مقامات گفتند دو نفر در بیمارستان بستری شدند.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=s_eTlKQYju0]

در پوشش نقره پرین با اشاره به این که Arkansans ماندن در منزل در طول coronavirus همه گیر ممکن است کمک به کم تعداد صدمات در هنگام گردباد پاره از طریق رستوران ها و بازار.

“خدا را شکر که او برای ما شهروندان شهرستان Craighead و جنسبرو شب گذشته” Craighead County Sheriff مارتی بوید به خبرنگاران گفت: در روز یکشنبه ،

رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون اعلام وضعیت فاجعه یکشنبه. این ترکیب بی سابقه ای از یک گردباد اعتصاب و شیوع کروناویروس ایجاد کرده است همزمان با حوادث هاچینسون در انتشار اخبار گفت.

“این به وضوح در دیدار آستانه اعلام وضعیت فاجعه و من اعتقاد دارم که آن را به سطح فدرال و همچنین” هاچینسون گفت.

اعلام باز درب برای وزارت امور خارجه به درخواست دولت فدرال بودجه.

شهرستان قاضی ماروین روز رو فشرد تا در یک کنفرانس خبری صبح روز یکشنبه هنگامی که پرسیده شد که چه پاسخ به این گردباد را نشان می دهد در مورد جامعه.

“این یک محل عالی برای زندگی و عشق مردم به یکدیگر” بعد گفت:. آن را نه فقط در شهرستان Craighead, روز اضافه شده توضیح داد که او شنیده است از قضات شهرستان و شهرداران درخواست آنچه که آنها می توانید انجام دهید برای کمک به.

به گفته مقامات امداد و نجات تلاش جریان شب قبل کامل شد که از حدود 9:30 صبح روز یکشنبه.

گالری: Jonesboro گردباد پاکسازی

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/330tornado/]

بازار

پاکسازی پس از طوفان را به چالش بکشد این شهر تلاش های اجتماعی را حفظ فاصله در طول شیوع بیماری است. فقط در یک مثال یک گروه بزرگی از کارگران در کلاه های سخت بودند هم خوشه چیدن باقی مانده در بازار در لاک پشت نهر نزدیک کنار جاده پنج شنبه.

هدف بارنز و شریف دیلرد و J. C. Penney در میان فروشگاه های که جذب خسارت عمده از گردباد.

ورودی به بهترین خرید و بارنز و شریف در خصوص ارائه شد غیر قابل تشخیص است. خیلی از بهترین خرید سقف به نظر می رسد باید در مجوف. خراب داخلی از بارنز و شریف قابل مشاهده بود از پیاده رو به دلیل ساختمان نما شده بود پاره از هم جدا.

دکتر جیم Guntharp یک دامپزشک و صاحب جنسبرو حیوان خانگی خانواده بیمارستان در سراسر خیابان را از بازار بود تمیز کردن آسیب در صبح روز یکشنبه همراه با دیگران به عنوان او تلاش می کند برای بازگشایی کلینیک خود را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

دو نفر از کارکنان در ساختمان در روز شنبه زمانی که گردباد ضربه او گفت:, و آنها خوشبختانه از دست رفته ضربه توسط یک پرتو های فلزی که رفت و از طریق سقف و دیوار.

میناکاری برخی از مخلوط سگ نژاد و برخی از گربه ها در داخل بودند ، هیچ یک از حیوانات صدمه دیده شد Guntharp گفت. “از آنجا که از covid-19 ما راه را به پایین” Guntharp اظهار داشت: از تعداد حیوانات خانگی در کسب و کار مراقبت از.

او برآورد خسارت اموال در چند صد هزار دلار است.

“آنها می گویند که ما برق نخواهد بود در صورت شاید یک هفته” Guntharp گفت. این معلوم نیست که آیا X-ray و دستگاه اولتراسوند هنوز هم تابع زمانی که توسط یک ژنراتور, او گفت:.

زمانی که گردباد در حال حرکت بود از طریق شهر در مسیر به بازار جاشوا Woodard, 20, از جنسبرو بود در داخل یک Panera نان رستوران در استادیوم بلوار جایی که او با این نسخهها کار به عنوان یک رهبر.

“به محض این که من درهای قفل شده است و من بیش از نگاه و آن را با در نظر گرفتن ساختمان در سراسر خیابان” او گفت:. از داخل او می تواند باقی مانده در اطراف پرواز در آسمان است.

دارد پنهان در کولر در پشت رستوران برای یک یا دو دقیقه است. در آن زمان او بیرون آمد, طوفان گذشته بود و نزدیک به مرکز.

او گفت که او می ترسم در زمان تماس با گردباد “خیلی سرد است.” اما پس از آن “آن هم از نوع ضربه من حدس می زنم” دارد گفت. “بزرگ پیر گردباد در سمت راست وجود دارد در کنار من است.”

این ساختمان تا به حال یک زن و شوهر از پنجره سوار در صبح روز یکشنبه و کارکنان مانند دارد در انتظار بودند برای رسیدن به قدرت بازگشت.

چند سوله در جنسبرو فرودگاه شهری محو شد همراه با ترمینال اصلی, با توجه به لایحه کمپبل یک شهر میگویند. میزان آسیب برگ شهر بدون یک فرودگاه برای آینده قابل پیش بینی.

حدود 85 درصد از هواپیماهای آسیب دیده بودند با توجه به روز شهرستان قاضی.

زمانی که گردباد ضربه Lucynthia جانسون 49 در زمان پناهگاه در یک گنجه در خانه او در محله ای در نزدیکی فرودگاه. قبل از گردباد لمس کردن خانواده او تا به حال فقط در پارک اجاره Penske حرکت کامیون پر از مبلمان جدید در جلوی خانه.

باد بدبختانه اجاره کامیون از جلوی خانه خود و آن فرود آمد از وانت پارک شده در کنار درب.

جانسون که با این نسخهها کار به عنوان یک اپراتور دستگاه برای Frito-Lay, گفت که او تا به حال هیچ سرنخی که چگونه آنها را حق لغو وسیله نقلیه. این شرکت گفت که ارسال خواهد کسی امروز به ارزیابی وضعیت او گفت:.

او به نام طوفان “ترسناکترین لحظه زندگی من است.” خوشبختانه هیچ کس صدمه دیده بود چرا که آنها موفق به رسیدن به ایمنی در داخل خانه.

بزرگ نوار فلزی که جانسون پیشنهاد ممکن است منفجر کردن سقف فرودگاه بودند پراکنده در اطراف ملک و حتی رویشان بیش فوقانی شاخه از یک درخت در این نزدیکی هست.

وضعیت اضطراری

بعد صادر اضطراری اعلام در شهرستان در شب شنبه و دولت تمدید آن وضعیت اضطراری در حال حاضر در محل برای شیوع کروناویروس به کمک این شهرستان پاسخ اضطراری.

با توجه به انتشار اخبار آرکانزاس گارد ملی در روز یکشنبه ارائه 200 تختخواب تاشو به پناهگاه مکان در این شهر در پاسخ به درخواست از دولت سازمان مدیریت اضطراری.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=4Ogo8fYGkNs]

فرودگاه آسیب

پس از سفر به منطقه از یک هلیکوپتر در بعد از ظهر یکشنبه هاچینسون در یک کنفرانس خبری گفت: “من را دیده اند به این سطح از ویرانی در یک گردباد از من شده اند فرماندار.”

کسب و کار است که نابود شدند می تواند واجد شرایط برای فاجعه وام به عنوان بخشی از به تازگی مورد تایید فدرال coronavirus بسته کمک هاچینسون گفت.

او تاکید کرد که بهبود تلاش در جنسبرو باید هدایت اجتماعی-فاصله تلاش های طراحی شده به سرعت شیوع کروناویروس.

“این نمی گردهمایی های اجتماعی; اینها بازیابی تجمعات اما همان اصل,” هاچینسون گفت.

گردباد مسیر

خدمات ملی آب و هوا در نورث لیتل راک گزارش گردباد که آمار جنسبرو شروع در شهرستان جکسون فقط بعد از 4:15 p. m. روز شنبه, با توجه به اطلاعات عمومی در بیانیه ای.

آب و هوا خدمات هواشناس اریک سبز گفت: گردباد برداشته کردن زمین قبل از دست زدن به پایین در شهرستان Craighead.

“ما تا به حال اولیه گردباد در شهرستان جکسون در حالی که آن را هنوز هم در شهرستان ما هشدار منطقه” سبز گفت. “سپس آن را به عنوان بیشتر یا کمتر احتمالا عبور از شهرستان خط آن را برداشته در حال حرکت به Craighead.”

گردباد آسیب دنباله به پایان رسید کمتر از یک مایل از Poinsett County line بیانیه ای گفت:.

طوفان شدت یافته است به طور قابل توجهی آن را به عنوان نقل مکان کرد و به خدمات ملی آب و هوا را ممفیس منطقه تحت پوشش فقط قبل از 5 p. m. تبدیل شدن به یک EF3 گردباد در اوج باد.

شروع غربی این بزرگراه بین ایالتی 555 و زیره تبادل جاده باعث EF2 آسیب زیره سیاه در نزدیکی جاده و مسابقه خیابانی قبل از آسیب رساندن به بازار در Turtle Creek, با توجه به بیانیه ای از خدمات ملی آب و هوا در ممفیس.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=aYoSYUjMN_s]

طوفان بود که در آن شدید ترین مرحله که آن را ضربه جنسبرو فرودگاه قبل از اینکه آن را تضعیف و به پایان رسید در شمال شرقی Brookland فقط قبل از 5:15 p. m. در این بیانیه گفت.

نیز وجود دارد یک گردباد در جنوب شرقی شهرستان گرین بود که دارای یک EF1 با توجه به این بیانیه.

آن آغاز شده و در جنوب ایالات متحده 412 و غرب Greene County Road 412 در 5:25 بعد از ظهر آسیب رساندن به یک ساختمان صنعتی, یک دانه بن درختان و یک زن و شوهر از ساختمان های دیگر است.

‘ما بازسازی خواهد شد’

همه در اطراف جنسبرو در یکشنبه, خانواده شروع به کار دشوار ارزیابی خسارت و محور اموال خود را.

جانی واشنگتن پرتاب هیئت مدیره بر روی آید تپه توده ای از آوار خارج از خانه خود در Bridger جای تقسیم کردن Bridger جاده ها است.

ده ها تن از اعضای خانواده و داوطلبان sifted از طریق آجر و چوب و شیشه بود که تمام است که در سمت چپ از واشنگتن ،

تمدید-کابین قرمز شورلت کامیون مچاله نشسته در میان در کنار سه نفر دیگر وسایل نقلیه است که دچار سرنوشت مشابه.

او در خانه بعد از ظهر شنبه با همسرش, دوروتی پادشاه و چهار نفر از اعضای خانواده اش از جمله دو کودک زیر سن 3 زمانی که گردباد زده. شاه, نیروی دریایی, کهنه سرباز است که در مراقبت از آسایشگاه به خانه برای یک بیماری ریوی دیابت و نارسایی احتقانی قلب.

واشنگتن با اشاره به آنچه که استفاده می شود به درب جلو است اما در حال حاضر فقط یک قاب به سختی ایستاده است.

“همه از ما پایین است. من فقط نمی تواند آن را توصیف زمانی که آن را برای اولین بار آمار” واشنگتن گفت. “همسر من به نوعی شروع به پریدن کرد از صندلی چرخدار خود را انداخت و بدن خود را در نوزاد است. او تنها 1½. 3 سال بود که در درب جلو به دنبال. من انداخت او در دست من است. وجود ندارد ابتدا ما زمانی که آن را بیش از.”

شاه اگر چه تا به حال گرفته شده به اورژانس به دلیل مسائل مربوط به سلامت. او تحت درمان قرار گرفت و منتشر شد به زودی پس از.

در سراسر خیابان جو Haynie تحت فشار قرار دادند پلاستیکی سبد پر از آیتم های خانگی که سالم از خانه اش که وارد شد با قطعه آجر دیوار jutting از طریق آوار.

به عنوان به زودی به عنوان گردباد از بین می رود و همسایه با عجله به جلو Haynie و همسرش مارتا هر دو در 70s خود در خارج از خانه از طریق پنجره های شکسته در پشت در استخر شنا.

و سگ خود را تا به حال پناه گرفته اند در یک فضای داخلی حمام, ماندم, به در وان حمام با بالش برای پوشش. این تنها اتاق که آیا آسیب.

“ما فقط پیچیده اسلحه ما در اطراف هر یک از دیگر و پس از آن ضربه” مارتا Haynie گفت. “به نظر می رسید مانند آن به طول انجامید برای همیشه لطفا برای. او پا را و گفت: “سقف رفته است.’ سپس ما به اطراف نگاه کرد و آن این بود که کل ویرانی. این یک معجزه هیچ کس در محله کشته شد.”

مارتا Haynie شگفت زده در شیشه ای بزرگ-روکشی تصویر در گوشته. تصویر تکیه در برابر آجر و دست نخورده دقیقا در موقعیت او آن را ترک کرده بودند. دو صلیب آویزان کاملا مستقیم در یک هنوز ایستاده قطعه ای از یک دیوار داخلی.

“ما بازسازی خواهد شد,” او گفت:, و اضافه کرد که این زن و شوهر را جایگزین زندگی خود و پسر و دختر خود را تا زمانی که آنها قادر به بازگشت به خانه.

خیابان بعد از خیابان شده بود خانه ها در درجات مختلف آسیب می رساند. اکثر آنها در مجموع از دست دادن. برخی از آنها دست نخورده است.

بسیاری از پشت بام رفته بودند در حالی که برخی فقط چند زونا خارج از محل. یک نوزاد تخت و یک پتو قلاب بافی بودند نشسته در وسط قلوه سنگ که در آن یک خانه و یک بار ایستاده بود.

هود از یک کودک باطری فورد کامیون peeked از ناهموار چوب و شیشه های شکسته.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=pteS4JHsIJw]

خانواده ها و داوطلبان انجام هر گونه مبلمان و لوازم خانگی و همچنین به عنوان لباس — برخی هنوز بر روی چوب لباسی و دیگران پر شده در داخل سیاه کیسه زباله — که آنها می توانند نجات از این خانه بر روی حیاط جلو و یا در جلوی خانه. کامیون و تریلر لود شده با وسایل و لوازم خانگی مانور خیابان های شلوغ.

قطعات قلع شدیدا در اطراف اندام درخت در سراسر محله.

اد سالو بود پخت و پز ژامبون در crockpot در زمان طوفان. لت و پار مینی پرده هنوز آویزان از دو ویندوز در بالای سینک آشپزخانه با چوب jutting از طریق شیشه های شکسته.

“آن را تقریبا انجام می شود بیش از حد,” او گفت: با خنده.

در یکی از اتاق خواب, سیاه, تخت تختخواب سفری فلزی پوشش داده شده در بقایای ایستاده در مقابل یک پنجره شکسته.

در یکی دیگر از اتاق خواب یک قطعه دو-با-چهار چوب سوراخ درب گنجه گم هنوز ساخته, تخت, فقط اینچ دور.

‘برکت و رحمت در لباس مبدل’

ان گیبسون و همسرش, Hubert شده بود پناه در محل در خانه خود را در Bridger جاده در تلاش برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض coronavirus زمانی که گردباد لمس کردن.

“این تقریبا یک برکت و رحمت در لباس مبدل” گیبسون گفت. “این امر بوده است در کل خیلی بدتر اگر این فروشگاه ها و رستوران ها شده بود تعطیل از آنجا که از virus.”

در سراسر خیابان دختر خود را گیل گیبسون کشیدن قطعه از چوب و زباله های دیگر از خندق در حالی که برادرزاده او داخ گیبسون raked حاضر به شمع.

“ما در تلاش برای نگه داشتن آنها را قرنطینه و سپس نگاه” گیل گیبسون گفت: با اشاره به خانه پدر و مادر. “من حدس می زنم شما باید انتخاب کنید کمتر از دو evils. انتخاب خود را سم.”

برخی از صاحب خانه داوطلبان و اولین پاسخ دهندگان در سراسر مناطق فاجعه عینک ماسک صورت در حالی که اکثریت قریب به اتفاق بودند بدون تجهیزات حفاظتی.

داوطلبان از بنای کلیسای متحد متدیست راه می رفت مناطق آسیب دیده توزیع, در خانه, پارچه ماسک با تذکری به “قرار داده و آن را در. ایمن ماندن.”

“ما باید 100 ماسک در حال حاضر گفت:” سوزان بلک که گفت محافظ قطعات ساخته شده بودند توسط کلیسای “شالوده Stitchers” باشگاه است. “ما باید 100 بیشتر تا پایان روز است. ما در حال دادن همه آنها را دور و ما دعا برای همه است.”

لین Suitt که خانه صدمه به سقف اتاق زیر شیروانی و پشت ایوان گفت که پس از طوفان گذشته بود او و همسرش مایک Suitt فقط “را در آغوش کشید و در آغوش گرفت” با همسایگان خود است.

“ما که اگر ما می تواند زندگی می کنند از طریق این covid-19 بود و نه قصد کشتن ما” لین Suitt گفت.

[سند: ASU صدراعظم به روز رسانی دانشجویان و کارکنان پس از گردباد در نامه سرگشاده: arkansasonline.com/330chancellor]

کمک به دست

داوطلبان از کلیساها کسب و کار و سازمان های غیر انتفاعی بسیج نیروهای شنبه پس از طوفان پاک و نشان داد تا در روز یکشنبه با کمک دست.

جمعیت جمع آوری شده در پارکینگ سنگ کلیسا در اوایل روز شنبه با دستکش و چکمه برای دریافت تکالیف خود را برای روز.

لوازم — مانند آب و غذا و برزنت و محصولات بهداشتی — بودند کاهش یافته است در مکان های مختلف مانند از دست داده پیتزا جنوب غربی درایو.

وسایل نقلیه همه زمین با یخ سینه پر از بطری های آب سرد و کیسه های ساندویچ و اسنک زخم از طریق مناطق آسیب دیده با مردم عبور کالا به کارگران است. قابل حمل میز پر از غذا و نوشیدنی ها راه اندازی شد در خارج از خانه.

“من هرگز دیده می شود داوطلبان آمده بود” گفت: Chiquita Rapert رسیدن به بازوی او به دهانه محله خود است. “مردم فقط در آمد و رو به کار می کنند. این فقط شگفت انگیز است. افسران از جنسبرو اداره پلیس و آتش نشانان در اینجا بودند در شکستن سپیده دم است.”

آدم Huskey, گیاه مدیر Great Dane, تریلر و دیگر کارکنان tarped سقف و انجام باقی مانده است.

دانا گیبسون گفت که او رفت به فروشگاه مواد غذایی و “برداشت همه ما می توانیم” و سپس دست از ساندویچ و نوشیدنی به کارگران است.

چادر و تریلر راه اندازی شد در خارج از نقطه گریس کلیسای مسیح. کلیسا با همکاری دره مشاهده کلیسای مسیح به کوره همبرگر و باز کردن درب به طوری ساکنان و داوطلب می تواند با استفاده از دستشویی. کلیسا داوطلبان بسته بندی شده ده ها تن از فوم ظروف مواد غذایی به یک ون و تحویل وعده های غذایی به مناطق آسیب دیده.

تعقیب بادام پاستور از فضل نقطه گفت: یک جریان ثابت از مردم با ماشین به کلیسا با کمک های مالی از مواد غذایی و لوازم.

“این چیزی است که کلیسا ساخته شده است برای” بادام گفت. “روح انسان الهام بخش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>