Jorge Zuñiga بلانکو در مورد اهمیت حسابداری در مدیریت پروژه

Category: وب وایر Comments: No comments

برای یک کسب و کار به طور موثر به آن نیاز دارد یک درک از کل سود و زیان فعالیت های. با این وجود برای موفقیت بیشتر, آن را نیز نیاز به دانستن سود و زیان برای هر مرکز سود هر اتاق و هر پروژه. Jorge Zuñiga یک کسب و کار موفق رویایی از کاستاریکا نشان می دهد برخی از بینش به نحوه مناسب تماشای هزینه های حسابداری به طور موثر مقابله با فعالیت های سازمان.

“استفاده از حسابداری هزینه برای ساخت نقطه به نقطه هزینه, اطلاعات در مورد تعهدات فعلی خود را و حتی بیشتر viably برنامه های خود را از انجمن پول مربوط اتقوا” روشن Zuñiga. “برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) راه حل است که شامل یک هزینه حسابداری بخش می توانید با فعال کردن کسب و کار برای توزیع دارایی های خود را از همه بیشتر مولد و دقیق است.”

هزینه حسابداری را قادر می سازد مدیران به صراحت یاد بگیرند که هزینه های فکر کردن در مورد هر دو متغیر و هزینه های ثابت. این علاوه بر این کمک می کند تا با بررسی هزینه های تمام بخش های کسب و کار شامل هزینه های مربوط به آیتم ها, روش های, وظایف و موافقت نامه. این تصور از طریق پیوستن به ERP ترتیبات که می توانید با استفاده از استراتژی های مختلف و مدل های حسابرسی شغل و روش هزینه.

احتمالا بهترین بیت از گریز از اجرای حسابداری هزینه است توانایی خود را برای کاهش هزینه ها و ارتقاء هزینه-مهارت است. می توانید آن ساده روش برای کمک به درک عواملی است که در حال اضافه کردن به اسراف از جمله مناطق, برای مثال, مورد آزار قرار گرفته زمان و یا مازاد دارایی. “به دنبال این تمرکز خواهد مجوز این سازمان برای کاهش هزینه های بی معنی و بهبود کلی هزینه کفایت از کسب و کار می گوید:” Zuñiga.

یکی از مهم ترین بخش هایی از دارایی های برنامه ریزی مالی محدود است. حسابداری هزینه در قلب موفق هزینه های طرح و شکل سیستم برای تصمیم گیری واقعی هزینه های مربوط به کسب و کار تمام روش ها و فعالیت ها فقط به عنوان هزینه برای هر بخش و هزینه همه چیز مساوی می شود. با مرور در تمام این اطلاعات با هم یک تصویر دقیق از کل هزینه های طرح می توان تصور همه بیشتر احتمال دارد درک که در آن صندوق های سرمایه گذاری ممکن است قابل تصور.

با هزینه حسابداری شما باید توانایی و بررسی همه روشها در داخل کسب و کار از جمله هزینه-حجم-سود ارزیابی امتحانات جدید گمانه زنی و gainfulness ارائه شده توسط آیتم های مختلف است. این می تواند به ارتقاء پویا رویه به پول های مرتبط با تصمیم گیری خواهد شد رانده دقیق ارزیابی هر بودجه اثر است.

شامل Zuñiga “توسط بدانند در تمام قطعات – مثلا رایگان-بازار اقدام سازمان های رقیب و در حال حاضر شرایط اقتصادی – حسابداری هزینه می توانید به کمک در انتخاب مشروع ارزیابی محصولات و خدمات فقط به عنوان هزینه های ارائه شده توسط تولید کنندگان.”

حسابداری هزینه نیز می تواند در بهبود دپارتمان مسئولیت. با دقت بيشتر و با توجه به هزینه های مربوط به تمام قطعات از کسب و کار انجمن ها می تواند اهداف برای هر اتاق فقط به عنوان دست آوردهای. این بهبود خواهد یافت پول مربوط به تعهد دادن هر دفتر طرح آنها نیاز به نگه داشتن در داخل مرزهای محدودیت های مالی خود را.

ERP تنظیم شده است که مناسب نگه داشته تا نه تنها ساده کردن فرم کسب و کار; اما, آن را نیز تعیین دارایی های در راه است که به تدریج سازنده و عملی” می گوید Zuñiga. “وجود دارد ترتیبات مختلف در دسترس – و حتی برخی از ابر ترتیبات – اجازه خواهد داد که شما را به تنظیم هزینه های ثابت و متغیر به آسانی پیش بینی آینده هزینه و درآمد. این است ایده آل برای تضمین کند که کسب و کار می شود و می توانید نگه دارید تا آن را در بازار کنترل در جهان است که نگه می دارد در حال توسعه”

در مورد خورخه Zuñiga بلانکو

Jorge Zuñiga بلانکو پیشرو در تجارت الکترونیک متخصص است که ارائه خدمات خود را به رشد سازمان ها در سراسر جهان است. او متنوع پس زمینه صنایع به اعتبار خود را به او توانایی ارتباط و کمک به صاحبان کسب و کار در انواع بازارها است. او بیش از 20 سال در صنعت تجارت الکترونیک و گذشته نه اختصاص داده است تخصص و دانش برای کمک به مدیران و مدیران توسعه کسب و کار خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>