Jorge Zuñiga بلانکو ارائه می دهد نکته نکته برای رسیدن به بهتر کسب و کار موفقیت

به عنوان بنیانگذار هر کسب و کار می داند تمرینات که در آغاز دوره بهبود کسب و کار می پرداخت و در عمده شیوه در طول مراحل بعد. قابل توجه کسانی که یادگیری تمرکز و متفاوت عکس از وحی به دانش مفید است که می تواند مورد استفاده برای مدیریت دیگران به عنوان آنها شروع به خود را در مشاغل گشت و گذار بیش از حد. کارآفرین موفق Jorge Zuñiga تولید شده است یک حرفه از ساخت جدید سازمان از ابتدا. او در تمرینات و متوجه گیرایی مرتبط با کسب و کار جدید. Zuñiga سهام هفت نکات را قادر خواهد ساخت که هر بازرگان برای کشف دستاورد است.

شرکت های خصوصی هستند و بخش عمده ای از زمان – و غالبا اشتباه – تشویق به دنبال پس از پول و اخراج ارزش. کسب و کار متفکرین نیاز به درک “خریدار را پشیمان” و مدیریت آن از آغاز کسب و کار. ایجاد انگیزه در این مورد و یا دولت مثبت در مورد ارزش و با آن چوب; اما توان راه اندازی برای ارائه طرح خروج در از راه دور امکان وجود دارد که یک مشتری بخواهد به بیرون بکشید.

آشنا با financials. نگه داشتن کتاب است انتساب است که کسب و کار های مختلف متفکرین ترس چیزی که در اصل باید تمایل به زمانی که آنها می توانید زمان خود را شلوغ جدول زمانی. “آیا این بهترین روش ممکن را برای رسیدگی به موضوع” روشن Zuñiga. “به جای در نظر گرفتن یک نگاه در آن به عنوان یک تعهد پردازان کسب و کار نیاز به در نظر گرفتن آنها به عنوان یک داستان است که می تواند به توانمند سازی آنها را به کشف پیشرفت دهانه اگر آنها به کمک برخی از سرزندگی درک اعداد. منابع وجود دارد خارج وجود دارد که می توانید به کمک این روش خیلی ساده تر و ساده تر برای نظارت بر.”

استفاده از اتوماسیون و توزیع راست کردن خفاش در کسب و کار پیشرفت ترتیب. در اولین مرحله کسب و کار کارآفرینان اغلب می تواند از برخورد یک مقدار زیادی از وزن به عنوان آنها shuffle بیشتر از آنها در هر نقطه ای پیش بینی. بود که آن را به عنوان ممکن است سازگار پیشرفت مشتریان به ارمغان می آورد در مورد خسته کننده ظرفیت که می تواند به صورت خودکار به آزاد کردن مقدار زیادی از زمان.

دوباره تصاحب می توانید به همین ترتیب بود کمک کند. می گوید Zuñiga “زمان است که منبع اصلی ما نمی تواند بیشتر قابل توجه اندازه گیری پس از استفاده از آن. توزیع و مکانیزاسیون اجازه خواهد داد که شما را به سرمایه گذاری بیشتر انرژی جعل کسب و کار و نه به سادگی در تلاش برای نگه داشتن آن را بالاتر از آب است.”

پیدا کردن خود را “ستاره شمال” متریک. ستاره شمال متریک استفاده شده است برای تصمیم گیری های اساسی اعتقاد یک آیتم و یا دولت و چگونه این ارزش به مشتریان منتقل می شود. باید آن را در یک کشور از هماهنگی با سازمان به طور کلی چشم انداز. “شما نیاز به توصیف خود را North Star متریک به عنوان به سرعت به عنوان زمان اجازه هنگامی که آتش یکی دیگر از کسب و کار می گوید:” Zuñiga. “پس از اندازه گیری به عنوان یک ضروری مرکز خواهد مجوز کسب و کار رویایی برای نگه داشتن سر سطح زمانی که همه چیز سخت به نظر معقول پویا به جای پرشور است.”

توسعه و پیشرفت هستند و نه چیزی بسیار مشابه است. این یک فکر است که باعث شده بسیاری از سردرگمی در میان کارآفرینان جدید زمانی که آنها را ساخت تا یکی دیگر از آیتم و یا دولت و پس از آن به دیگران نگاه کنید تا ببینید که آیا ارزش ساخته شده است.

“پیشرفت می گوید که بازار پایه مشتری رقیب و باز کردن درها به درک. بهبود در داخل این تنظیمات اصلی به nonstop موفقیت و کسب و کار بوده است. در مورد یک انجمن پیشرفت نمی کند, آن را فقط نشان می دهد که وجود دارد گسترده باز entryway برای حال حاضر و یا جدید مدعی را وارد کنید و علت عدم پیشرفت در بازار” روشن Zuñiga.

تعهد توسط دشمن. تعداد باور نکردنی از شرکت های جدید در عبور الزامی است. کسب و کار متفکرین احساس می کنید که در آینده انجام خواهد داد درآمد به مراقبت از تعهدات در عین حال این است که به طور منظم ، تعهد باید نظارت با احتیاط با تدریس از راه های مقابله با آن خواهد پرداخت. جدید کسب و کار به طور منظم اجرا به مسائل پیش بینی نشده است که می تواند تعهد به دست آوردن قدرت تا تضمین نماید که آن را ندارد کسب و کار درمانده و یا که در آن کاهش می یابد ظرفیت برای تنظیم ناگهانی شرایط.

کمی پیچیدگی های خاص هستند نه همه آن. در اوایل معرفی مهم هستند. هر بخش از کسب و کار از نوشتن یک ایمیل اولیه به لحظه پیچیدگی های خاص مورد و یا دولت همه چیز مهم است. در کنار برخی تلاش اضافی به تضمین می کنند که شما در تمرکز و پیچیدگی های خاص است که شما خوشحال با تمامیت نتایج. “این شما را قادر می سازد مشتریان به انتخاب کنید تا اعتماد به شما و کمک به توسعه کسب و کار می گوید:” Zuñiga.

آغاز کسب و کار دیگر این است که هر دو تست و انجام شده است. وجود ندارد بسیاری از حس را در اذعان تقاضا در مورد شما آماده برای قرار دادن تمام است که شما را به آن.

در مورد خورخه Zuñiga بلانکو

Jorge Zuñiga بلانکو پیشرو در تجارت الکترونیک متخصص است که ارائه خدمات خود را به رشد سازمان ها در سراسر جهان است. او متنوع پس زمینه صنایع به اعتبار خود را به او توانایی ارتباط و کمک به صاحبان کسب و کار در انواع بازارها است. او بیش از 20 سال در صنعت تجارت الکترونیک و گذشته نه اختصاص داده است تخصص و دانش برای کمک به مدیران و مدیران توسعه کسب و کار خود را.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید