Jorge Zuñiga بلانکو در استفاده از GAAP برای ایجاد کسب و کار کوچک حسابداری آسان تر

اصول عمومی پذیرفته شده حسابداری یا GAAP اساسا Magna Carta حسابداری در آمریکا آن را به راه اندازی استاندارد تعاریف و سبک برای بودجه جزئیات که بدست یونیفرم بیش از همه شرکت ها و سازمان ها. مندرج سادگی آنها قوانین که همه حسابداری و کارشناسان پول نگه داشتن فقط به عنوان استاندارد اندازه گیری مورد استفاده توسط بالقوه متخصصان مالی زمانی که به دنبال حداقل دو سازمان است. Jorge Zuñiga یک کارآفرین موفق از کاستاریکا توضیح چگونگی اجرای GAAP شیوه می تواند کسب و کار کوچک حسابداری شیوه های آسان تر است.

همه چیز در نظر گرفته خود را در گزارش های مالی نیاز به مطابق با GAAP و تعداد زیادی از خود نهفته ظرفیت سرچشمههای سرمایه نیاز به دیدن GAAP مبتنی بر هزینه های خطوط به درک کسب و کار شما. GAAP حسابداری می توانید با فعال کردن یک کسب و کار برای آماده سازی و پر می تواند به عنوان یک نوع از بودجه سنگ قیمتی توپ. انجمن با استفاده از GAAP باید تنظیم گزارش های خود را با استفاده از مقایسه تکنیک ها و اعداد بدون شکست است. روشن Zuñiga “این یک منطقی تصویر دقیق از حقوق و دستمزد خود را بنابراین شما می توانید درک و پیش بینی, پرداخت inclines پس از برخی از زمان. شما خواهید دید که هنگامی که شما انجام داده ام سوئیچ شما می توانید پیش بینی طرح های شما احتمالا نمی خواهد که توانایی دیدن در حال حاضر.”

GAAP با استفاده از تجمع استراتژی برای حسابداری و متمایز تمام مبادلات خود را مرتب کردن بر اساس به طور مداوم. از آنجا که شما می توانید مدیریت خود را به روش های حسابداری به عنوان آنها رخ می دهد و شما کمتر دفع اجازه می دهد تا همه چیز به سقوط توسط ایستگاه فرعی و یا به آن دوره از عمل در حالی که مشرف مناسب معاملات که نمی پرداخت شده است.

به ساده تر تصویر شرکت شما را اعدام و سود حسابداری GAAP شرکای هزینه از همه چیز و دولت خریداری شده فقط به عنوان درآمد حاصل از محصولات و یا خدمات فروخته شده. با توجه به چیزهایی که به این درجه از جزئیات می دهد فوق العاده تصویر دقیق از چگونگی راه مدیریت پول و انتخاب می تواند نفوذ این سازمان نگرانی اصلی.

شما ممکن است فکر می کنم شما مشاهده تمام انتقادی صرف از کسب و کار خود و آن مناطق از تجربه و تخصص و یا نمایندگان خود را با این حال هزینه های اینجا و آنجا می رود گذشته خط دید. GAAP به شما می دهد در مجموع از نقطه نظر در هزینه های شما انباشته در راه خود را به دلالان و متفاوت نجس خواهد آنها را ببینید. “تحقق GAAP ترتیبات فرصتی برای استفاده از برابر چشم اساسی دیگران را در مورد چگونه شما در حال رفتن را از طریق پول خود را و اگر شما در انتخاب بهترین ها را برای انجمن” گواه Zuñiga.

پس GAAP سطح مالی خود را به طوری که آنها می توانید بر روی یک زمینه قابل مقایسه با رقبای مختلف, شما پس از آن باید گزینه خود را به تعادل عمومی اعدام با مخالفان خود را و با دقت اشاره کردن که در آن شما نیاز به ایجاد تغییرات. شما می توانید در یک شیوه ای مانند محکوم مزایای مختلف نقدی مربوط به تصمیم گیری موضوع به انجمن های مختلف در صنعت خود را یا با نزدیکی استراتژی. اگر شما X انجمن کتاب خط با شما و آنها را در انتخاب این تصمیمات و شاهد بهبود شما را در درک که شما باید ببینید قابل مقایسه نتایج ، شما به همین ترتیب خواهد درک آنچه شما در حال مواجهه با تقابل با سازمان های مختلف است که باید خود را دلالان در پرتفوی خود را.

GAAP تکنیک ها را به همین ترتیب آن را ساده برای هر حسابدار به درک سازمان و اعداد. نتیجه گیری Zuñiga “در صورتی که شما مجبور به تغییر حسابداران اواسط جریان وجود خواهد داشت نه هر گونه مشکل و یا تعویق به عنوان فرد دیگری از طریق انواع کتاب. علاوه بر این درک GAAP تکنیک یک راه برای تحت تاثیر قرار دادن پتانسیل کارشناسان مالی.”

در مورد خورخه Zuñiga بلانکو

Jorge Zuñiga بلانکو پیشرو در تجارت الکترونیک متخصص است که ارائه خدمات خود را به رشد سازمان ها در سراسر جهان است. او متنوع پس زمینه صنایع به اعتبار خود را به او توانایی ارتباط و کمک به صاحبان کسب و کار در انواع بازارها است. او بیش از 20 سال در صنعت تجارت الکترونیک و گذشته نه اختصاص داده است تخصص و دانش برای کمک به مدیران و مدیران توسعه کسب و کار خود را.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید