به عنوان یک کارآفرین نیاز به تنظیم به تغییرات در صنعت خود را به سرعت بیشتر از بزرگتر, تاسیس شرکت. یک ایده خوب شما تا به حال یک سال پیش ممکن بود به طوری باور نکردنی دیگر و یا شاید آن را به نوبه خود می تواند به طور قابل توجهی بیشتر برجسته به دلیل تنظیمات در وضعیت عمومی. تغییرات در صحنه سیاسی و مالی و تغییرات اجتماعی ممکن است بلند یا اجرای فوق العاده خود را فکر می کردم. علاوه بر این ما باید به طور مستمر رو به افزایش پیشرفت در سراسر جهان مسائل برای مثال درگیری های اجتماعی و غیر طبیعی تغییر آب و هوا است که مشروع یا با مفهوم نفوذ هر کسب و کار و سیستم های بیولوژیکی هر جا در این سیاره است. شما به عنوان یک کارآفرین باید برای حفظ توضیحی رادار pivoting به طور مداوم و مادام العمر کارآفرین خوزه دوارت سهام بینش در برخی از تغییرات آینده در این سال است.

سازمان ملل متحد راه اندازی 17 اهداف توسعه پایدار برای تغییر جهان است. این اهداف گسترش آموزش محیط زیست, تغییر, مدیریت, تعادل, تندرستی و بطور قابل توجهی بیشتر است. شما می توانید مطالعه به تدریج مورد هدف در اینجا. من سریع است که شما با احتیاط نگاهی به نگاه در این اهداف و تصمیم می گیرید که چگونه کسب و کار شما می تواند به تقویت این اهداف و آنچه شما می توانید انجام دهید برای کمک. شما باید برای انجام این کار برای چند دلیل.

برای شروع با, شما باید این شانس را به نشان می دهد که شما مراقبت رسیدگی به حداقل یکی از این ویژگی ها. این کمک می کند تا شما را در قرار گرفتن خود را سازمان می دهد و شما را بیشتر به داستان برای گفتن در خود نمایشگاه تلاش. دوم آن شما را تشویق می کند به شکل فرهنگ سازمانی خود از اولین نقطه شروع در صورتی که شما در اطراف مرکز یک مطلب قابل توجه زیادی به جای به سادگی ایجاد یک فکر به حال سود. داشتن یک دلیل کمک خواهد کرد شما را با نقشه کشی در بهترین مشتریان بهترین نمایندگان و دلالان.

ادعا میکند دوآرته “اگر شما لازم نیست که foggiest ایده چه دایره اقتصاد است که شما قطعا باید به سرعت در مورد این موضوع. امروز بهتر از فردا است. برای قرار دادن آن را به سادگی در یک دایره اقتصاد برنامه عمل است که یکی از مزایای کسب و کار عمومی و زمین است. به عنوان آغاز یک کسب و کار رویایی است خیلی ساده به درخواست که برنامه عمل از آن است که برای یک سازمان بزرگ.”

در حالی که شکل گیری گروه خود آن را به عنوان متنوع به عنوان قابل تصور تا آنجا که آموزش و ملیت و گرایش جنسی و برخورد گذشته. به عنوان یک نتیجه از که همه فن حریف اجتماعی تنوع شما را به نوبه خود به تدریج مبتکر قوی تر و تا حد زیادی بهبود یافته برای استقرار توسعه از اگر شما تا حد زیادی کلون از یک دیگر. شما ممکن است به همین ترتیب در نظر داشتن یک هشدار مدیره متشکل از افرادی که می تواند به شما کمک برای آینده است که می تواند رابط شما را به شریک مهم برای توسعه آینده است.

شما به عنوان یک کارآفرین به طور مستمر نیاز به جستجو برای جدید شانس برای توسعه و گسترش کسب و کار شما. به همین دلیل است که توسعه باید در مرکز کسب و کار شما. می افزاید: دوآرته “پیشرفت باید ثابت—آیتم های خود را و یا خدمات و همچنین به عنوان شیوه ای است که در آن شما به فروش و انتشار آنها. برای ماندن جدی شما باید متنوع گروه به عنوان نشان داده شده قبلا. در نقطه ای که شما را متنوع گروه شما به طور طبیعی بیشتر ديدگاه ورودی شما هرگز در نظر گرفته سوال ازدیاد می گردد از خود هرگز نمی تواند پرس و جو.” تمرکز بر روی پیشرفت است بهترین حفاظت شما می توانید پیدا کردن یک عملی سرعت کسب و کار و بهترین استقرار شما در پیدا کردن یک سرعت خوب استفاده و توسعه کسب و کار شما.

در نقطه زمانی که شما در حال هدف قرار دادن داشتن متنوع و تفکر در سراسر جهان در تمام نقاط خود را کسب و کار شما خواهد شد بدیهی است که نیاز مهم استعداد غالب در سراسر مختلف اجتماعی مانع است. آن را به خوبی ممکن است در سراسر مختلف callings ملیت های مختلف و متفاوت-سن گردهمایی, در میان دیگران. متحده دوآرته “آن است که توصیه می شود که کارآفرینان اطمینان حاصل شود که همه در امن و امان درجه خاص از بینش اجتماعی با هدف خواهد شد که منبع تعاونی انرژی و روزنه ها و نه به عنوان چیزی که باید ثابت شود و یا جان سالم به در برد. وجود دارد مقدار زیادی از تحقیقات علمی نشان می دهد که چند فرهنگی گروه های به طور فزاینده ای تخیلی و با هوش است. اطمینان حاصل شود که گروه خود یکی از آنها را به طوری که شما می تواند ایستادن جدا از جمعیت است.”

در مورد خوزه دانیل دوارت

خوزه دوارت است و در اصل از Heredia, Costa Rica. او شده است یک کارآفرین و صاحب کسب و کار برای بیش از 20 سال و تقسیم وقت خود را بین خود موجود عملیات و تحقیق در مورد امکانات جدید که در آن به سرمایه گذاری. زمانی که او نه اختصاص زمان خود را به کسب و کار او صرف زمان خود را با حمایت از همسر و دو فرزند.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im