خوزه دوارت مورد بحث چگونه blockchain در حال رفتن به تغییر فضای کسب و کار در این سال

Category: وب وایر Comments: No comments

وجود دارد قطعا یک تن از ویژگی های و بازار اجزاء سال گذشته پس از تلاش برای بازگشت و رکورد هر داستان است که تقریبا غیر قابل تصور. چه خارج از غرفه در میان بسیاری از, اما, این است که چگونه به سرعت blockchain تکنولوژی تطبیق. گام های بلندی ساخته شده اند در سال گذشته به بیشتر تثبیت blockchains و پروتکل خود را و خوزه دوارت یک کارآفرین از کاستاریکا می بیند blockchain تصویب در مقیاس جهانی که یکی از بزرگترین تغییرات در کسب و کار جهان در سال 2020 است.

با IRS دادن توضیح اضافی زیر در گسترش نیاز تلاش در اواخر بهار 2019, بدیهی است که, taxman اتحاد ارز دیجیتال در طرح خود را. در خارج از این به روز رسانی در هر صورت اداری صحنه به نظر می رسد به عنوان هر چند آن را حفظ خواهد کرد در حال درهم رفتن. با ترجمه های مختلف و حرفه ای بودن داده های مختلف ایالات متحده کنترل (همچنین در سراسر جهان قانونگذاران و کنترل) کارشناسان باید به طور مداوم در صفحه نمایش این حرکت بخشی از blockchain فضا. به عنوان دردناک آن را به عنوان ممکن است برای انجمن در پرسش هر گونه موارد است که به دادگاه آورده و حل و فصل ممکن است جامد ترین مسیر برای بازار دیگر هنرمندان برای به دست آوردن برخی از درجه ای از توضیح و اعتقاد در ضمن. می گوید دوآرته “اهمیت راهنما نمی تواند اغراق آمیز با CFTC SEC خزانه داری و مختلف دیگر اجرای قانون دفاتر امیدوار به راه اندازی و اصرار خود را در موقعیت های خاص به عنوان اداری و نیاز به نظارت.”

قابل توجه مدل به عنوان مثال کار در حال پیشرفت در سازمان هایی مانند Walmart, IBM, JP Morgan, Facebook و بسیاری دیگر را حفظ خواهد کرد در حال پیشروی; اما وجود دارد یک عکس بیشتر در آینده به مرکز. بانک خلق چین, چین, بانک ملی, اعلام پیشرفت یک crypto-یوان و قبل از این بود که فوق العاده باز درک و حمایت از blockchain به عنوان یک عمدا قابل توجهی نوآوری برای سال آمده است. کریستین لاگارد که در حال حاضر رهبر از بانک مرکزی اروپا (و قبلی صندوق بین المللی پول سر) گزارش داد که اتحادیه اروپا نیاز به یک نگاه در ایجاد یک منطقه گسترده blockchain و cryptoasset مرحله. می افزاید: دوآرته “این است که هنوز روشن نیست که چگونه این و متفاوت تعهدات را در گذشته رشد; با این حال الگوی غیر قابل انکار است. با چنین دامنه های عظیم تلاش در پیشرفت, نیاز برای گسترش حسابداری و مالی بازار توضیح و سازه را تبدیل به بسیار به تدریج قابل توجه است.”

تا به این نقطه وجود دارد در آنجا ماند لمس سروپا و آسیب پذیری به عنوان دقیقا چگونه نوآوری مانند blockchain و cryptoassets می تواند مورد استفاده برای اهداف کسب و کار. تطبیق پذیری و سازگاری و تخصصی چند وجهی طبیعت به صحبت کرد سخاوتمندانه headwinds برای انجمن تلاش برای عملی blockchain ترتیبات و حسابداری شرکت های امیدوار به ارائه هشدار دولت. که به سرعت در حال تکامل. به عنوان rollout از permissioned و کنسرسیوم blockchains نگه می دارد در تسریع نیاز برای كتابداران و مشاوره که آنچه در آن طول می کشد و توانایی سریع و کمک به blockchain را نیز تسریع. شرکت ها و کارشناسان با این اطلاعات و تجربه را در مقابل بسته خواهد شد و باید این گزینه برای جدا کردن خود و سازمان خود و ارزش این دولت مانند شیوه ای.

صرف نظر از اینکه به نظر می رسد که باعث مشتریان صریح blockchain اعدام سوالات کار را از طریق حسابداری انشعابات مختلف cryptoassets و یا تلاش برای درک توسعه برس از دستورالعمل های حسابداری و وظیفه کارشناسان باید در پیدا کردن یک عملی سرعت در آنچه که دقیقا در جریان است در فضا. همه با هم برای کمک خطوط برای همیشه تبدیل به واقعیت متخصصان باید فعال و موثر را در روش یادگیری. اگر نه وجود واقعی شانس که غیر كتابداران تجاوز در این مهم کمک کمک. توضیح می دهد دوآرته “نوآوری به خودی خود ممکن است جدید باشد; اما اهمیت ترکیب نوآوری به زمان سهم چیزی است كتابداران طولانی شهرت به طور موثر انجام می دهند. یک مرکز قطعه ای از این تلاش است که نزدیک شدن به هدف آموزنده و مواد آموزشی برای مثال کسانی که ایجاد شده توسط WSBA, CPA.com و AICPA.”

صرف نظر از آنچه صریح الگوهای رفتن به خط مقدم, پیش بینی آنچه آمده است به طور مداوم در یک کسب و کار مخاطره آمیز. همه چیز در نظر گرفته, به نظر می رسد آشکار است که یک راه طولانی از مات بی blockchain دریافت و اعدام خواهد شد ادامه به تسریع و تغییر درایو در سراسر مختلف صنعت عمودی. در چنین سریع در حال حرکت چند وجهی فضا آن است که اساسی برای این صنعت به ماندن با آخرین توان به اشغال و با تمام زوایای بحث و تجزیه و تحلیل این و مسائل مختلف در یک هدف-محور راه عاقلانه.

در مورد خوزه دانیل دوارت

خوزه دوارت است و در اصل از Heredia, Costa Rica. او شده است یک کارآفرین و صاحب کسب و کار برای بیش از 20 سال و تقسیم وقت خود را بین خود موجود عملیات و تحقیق در مورد امکانات جدید که در آن به سرمایه گذاری. زمانی که او نه اختصاص زمان خود را به کسب و کار او صرف زمان خود را با حمایت از همسر و دو فرزند.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>